Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

4 minuty temu

kosmetyki samochodowe

49 minut temu

dresy na ulice

59 minut temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 22:56:02

od wczoraj zaczelam oddawac czesciej mocz niz zwykle.kilka dni temu dodalam watek na temat podwyzszonej temperatury w pochwie.jestem po stosunku 14 dni i jezeli doszloby do zaplodnienia to czy oddawanie moczu moze byc juz jakas wskazowka na to ze jestem w ciazy czy to jeszcze za wczesnie na takie objawy?? oraz czy temperatura moze byc jakims objawem?? prosze o odpowiedz

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.702

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:00:34

za wcześnie na częste oddawanie moczu- to pojawia się wtedy, gdy macica powiększa się i zaczyna uciskać pęcherz- dwa tygodnie to troszkę za szybka:)

robiłaś już test- po 7 dniach od zapłodnienia test powinien wykazać,ze jesteś w ciąży

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:02:30

Cytat
monipolka
za wcześnie na częste oddawanie moczu- to pojawia się wtedy, gdy macica powiększa się i zaczyna uciskać pęcherz- dwa tygodnie to troszkę za szybka:)

robiłaś już test- po 7 dniach od zapłodnienia test powinien wykazać,ze jesteś w ciąży

robilam ale wczesniej i wyszedl negatywny wydaje mi sie ze za wczesnie zrobilam.poczekam jeszcze troszke i zrobie go w poniedzialek.wlasnie nie wiem czy za wczesnie czytalam na internecie i pisze ze to sa jedne z objaw ciazy i ze wystepuje w pierwszych tygodniach wiec juz sama nie wiem

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:03:26

Ludzie święci,mocz oddajesz częściej jak dziecko naciska Ci na pęcherz.. Chyba po 14 dniach żadnego dziecka tam nie ma.

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:05:16

Cytat
ecri16
Ludzie święci,mocz oddajesz częściej jak dziecko naciska Ci na pęcherz.. Chyba po 14 dniach żadnego dziecka tam nie ma.
no dobrze dlatego pytam chce sie upewnic:) a na internecie przeczytalam ze w pierwszych tyg wystepuje wiec pytam.

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:05:18

Cytat
monipolka
za wcześnie na częste oddawanie moczu- to pojawia się wtedy, gdy macica powiększa się i zaczyna uciskać pęcherz- dwa tygodnie to troszkę za szybka:)

robiłaś już test- po 7 dniach od zapłodnienia test powinien wykazać,ze jesteś w ciąży
Wcale nie za wcześnie.Ja będąc w 3-cim tygodniu ciąży już biegałam jak szalona siusiu:)Zrób test i wszystko będzie jasne.Powodzenia:)

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:06:46

Cytat
dobra80czekolada
Cytat
monipolka
za wcześnie na częste oddawanie moczu- to pojawia się wtedy, gdy macica powiększa się i zaczyna uciskać pęcherz- dwa tygodnie to troszkę za szybka:)

robiłaś już test- po 7 dniach od zapłodnienia test powinien wykazać,ze jesteś w ciąży
Wcale nie za wcześnie.Ja będąc w 3-cim tygodniu ciąży już biegałam jak szalona siusiu:)Zrób test i wszystko będzie jasne.Powodzenia:)
dzieki;p naprawde dzisia biegalam do kibelka ciagle.mam taka nadzieje ze jednak dzidzius bedzie:)

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:07:12

u mnie sie częstomocz pojawił po 4 miesiącu ciąży. do 6 tyg nie wiedziałam o ciązy,a do 2 miesiąca nie było żadnych objawów..

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:07:59

zdecydowanie za wcześnie. Mi takie objawy pojawiły się gdzies po miesiącu.

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:08:25

Może to po prostu infekcja dróg moczowych czy płciowych,jeśli często "staracie się" o dziecko to bym się nie zdziwiła. W wakacje przez kilka dni też tak latałam siku bo po prostu miałam zapalenie pęcherza i tyle..

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:08:27

a może pupę Ci przewiało i masz zwyczajnie przeziębienie pęcherza? Ty lepiej do lekarza idź a nie czekaj na ten drugi pasek na teście - jak będzie ciąża to będzie, a jak będzie stan zapalny to zwlekaniem i gdybaniem sobie zaszkodzisz

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:08:54

moze pijesz duzo kawy lub herbaty?:) jesli tak to to jest powodem :)

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:11:05

Cytat
virusek
a może pupę Ci przewiało i masz zwyczajnie przeziębienie pęcherza? Ty lepiej do lekarza idź a nie czekaj na ten drugi pasek na teście - jak będzie ciąża to będzie, a jak będzie stan zapalny to zwlekaniem i gdybaniem sobie zaszkodzisz[/quot



zapalenia napewno nie mam bo sie cieplutko ubieram i nie marzne.a kawe bardzo zadko pije herbate tak samo;p na jakims forum znalazlam ze wlasnie czeste oddawanie moczu jest pierwszym z objawow ciazy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-06 23:13 przez nenusia12.

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:12:05

Cytat
ecri16
Ludzie święci,mocz oddajesz częściej jak dziecko naciska Ci na pęcherz.. Chyba po 14 dniach żadnego dziecka tam nie ma.


no niekoniecznie. W początkowej fazie ciąży częste oddawanie moczu nie jest spowodowane uciskiem na macicę tylko jedną z ogólnych objawów takich jak nudności, wymioty itp. A z powodu nacisku na macicę to wtedy jak się jest już w wysokim stadium ciąży, najczęściej jak brzuch opadnie na dół czyli ok 2 tyg lub miesiąc przed porodem

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:13:03

Cytat
martischa
Cytat
ecri16
Ludzie święci,mocz oddajesz częściej jak dziecko naciska Ci na pęcherz.. Chyba po 14 dniach żadnego dziecka tam nie ma.


no niekoniecznie. W początkowej fazie ciąży częste oddawanie moczu nie jest spowodowane uciskiem na macicę tylko jedną z ogólnych objawów takich jak nudności, wymioty itp. A z powodu nacisku na macicę to wtedy jak się jest już w wysokim stadium ciąży, najczęściej jak brzuch opadnie na dół czyli ok 2 tyg lub miesiąc przed porodem

czyli moze byc to objaw ciazy??
martischa to moge byc w ciazy?? jest to mozliwe ze juz teraz mam taki objaw??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-06 23:16 przez nenusia12.

następna dyskusja:

Jak opóżnić okres?