Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

sprawdzony stomatolog

41 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 22:56:02

od wczoraj zaczelam oddawac czesciej mocz niz zwykle.kilka dni temu dodalam watek na temat podwyzszonej temperatury w pochwie.jestem po stosunku 14 dni i jezeli doszloby do zaplodnienia to czy oddawanie moczu moze byc juz jakas wskazowka na to ze jestem w ciazy czy to jeszcze za wczesnie na takie objawy?? oraz czy temperatura moze byc jakims objawem?? prosze o odpowiedz

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.702

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:00:34

za wcześnie na częste oddawanie moczu- to pojawia się wtedy, gdy macica powiększa się i zaczyna uciskać pęcherz- dwa tygodnie to troszkę za szybka:)

robiłaś już test- po 7 dniach od zapłodnienia test powinien wykazać,ze jesteś w ciąży

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:02:30

Cytat
monipolka
za wcześnie na częste oddawanie moczu- to pojawia się wtedy, gdy macica powiększa się i zaczyna uciskać pęcherz- dwa tygodnie to troszkę za szybka:)

robiłaś już test- po 7 dniach od zapłodnienia test powinien wykazać,ze jesteś w ciąży

robilam ale wczesniej i wyszedl negatywny wydaje mi sie ze za wczesnie zrobilam.poczekam jeszcze troszke i zrobie go w poniedzialek.wlasnie nie wiem czy za wczesnie czytalam na internecie i pisze ze to sa jedne z objaw ciazy i ze wystepuje w pierwszych tygodniach wiec juz sama nie wiem

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:03:26

Ludzie święci,mocz oddajesz częściej jak dziecko naciska Ci na pęcherz.. Chyba po 14 dniach żadnego dziecka tam nie ma.

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:05:16

Cytat
ecri16
Ludzie święci,mocz oddajesz częściej jak dziecko naciska Ci na pęcherz.. Chyba po 14 dniach żadnego dziecka tam nie ma.
no dobrze dlatego pytam chce sie upewnic:) a na internecie przeczytalam ze w pierwszych tyg wystepuje wiec pytam.

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:05:18

Cytat
monipolka
za wcześnie na częste oddawanie moczu- to pojawia się wtedy, gdy macica powiększa się i zaczyna uciskać pęcherz- dwa tygodnie to troszkę za szybka:)

robiłaś już test- po 7 dniach od zapłodnienia test powinien wykazać,ze jesteś w ciąży
Wcale nie za wcześnie.Ja będąc w 3-cim tygodniu ciąży już biegałam jak szalona siusiu:)Zrób test i wszystko będzie jasne.Powodzenia:)

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:06:46

Cytat
dobra80czekolada
Cytat
monipolka
za wcześnie na częste oddawanie moczu- to pojawia się wtedy, gdy macica powiększa się i zaczyna uciskać pęcherz- dwa tygodnie to troszkę za szybka:)

robiłaś już test- po 7 dniach od zapłodnienia test powinien wykazać,ze jesteś w ciąży
Wcale nie za wcześnie.Ja będąc w 3-cim tygodniu ciąży już biegałam jak szalona siusiu:)Zrób test i wszystko będzie jasne.Powodzenia:)
dzieki;p naprawde dzisia biegalam do kibelka ciagle.mam taka nadzieje ze jednak dzidzius bedzie:)

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:07:12

u mnie sie częstomocz pojawił po 4 miesiącu ciąży. do 6 tyg nie wiedziałam o ciązy,a do 2 miesiąca nie było żadnych objawów..

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:07:59

zdecydowanie za wcześnie. Mi takie objawy pojawiły się gdzies po miesiącu.

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:08:25

Może to po prostu infekcja dróg moczowych czy płciowych,jeśli często "staracie się" o dziecko to bym się nie zdziwiła. W wakacje przez kilka dni też tak latałam siku bo po prostu miałam zapalenie pęcherza i tyle..

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:08:27

a może pupę Ci przewiało i masz zwyczajnie przeziębienie pęcherza? Ty lepiej do lekarza idź a nie czekaj na ten drugi pasek na teście - jak będzie ciąża to będzie, a jak będzie stan zapalny to zwlekaniem i gdybaniem sobie zaszkodzisz

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:08:54

moze pijesz duzo kawy lub herbaty?:) jesli tak to to jest powodem :)

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:11:05

Cytat
virusek
a może pupę Ci przewiało i masz zwyczajnie przeziębienie pęcherza? Ty lepiej do lekarza idź a nie czekaj na ten drugi pasek na teście - jak będzie ciąża to będzie, a jak będzie stan zapalny to zwlekaniem i gdybaniem sobie zaszkodzisz[/quot



zapalenia napewno nie mam bo sie cieplutko ubieram i nie marzne.a kawe bardzo zadko pije herbate tak samo;p na jakims forum znalazlam ze wlasnie czeste oddawanie moczu jest pierwszym z objawow ciazy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-06 23:13 przez nenusia12.

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:12:05

Cytat
ecri16
Ludzie święci,mocz oddajesz częściej jak dziecko naciska Ci na pęcherz.. Chyba po 14 dniach żadnego dziecka tam nie ma.


no niekoniecznie. W początkowej fazie ciąży częste oddawanie moczu nie jest spowodowane uciskiem na macicę tylko jedną z ogólnych objawów takich jak nudności, wymioty itp. A z powodu nacisku na macicę to wtedy jak się jest już w wysokim stadium ciąży, najczęściej jak brzuch opadnie na dół czyli ok 2 tyg lub miesiąc przed porodem

czeste oddawanie moczu ciaza?

06 lis 2010 - 23:13:03

Cytat
martischa
Cytat
ecri16
Ludzie święci,mocz oddajesz częściej jak dziecko naciska Ci na pęcherz.. Chyba po 14 dniach żadnego dziecka tam nie ma.


no niekoniecznie. W początkowej fazie ciąży częste oddawanie moczu nie jest spowodowane uciskiem na macicę tylko jedną z ogólnych objawów takich jak nudności, wymioty itp. A z powodu nacisku na macicę to wtedy jak się jest już w wysokim stadium ciąży, najczęściej jak brzuch opadnie na dół czyli ok 2 tyg lub miesiąc przed porodem

czyli moze byc to objaw ciazy??
martischa to moge byc w ciazy?? jest to mozliwe ze juz teraz mam taki objaw??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-06 23:16 przez nenusia12.

następna dyskusja:

Jak opóżnić okres?