Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ginekolog-Kraków proszę o namiary!

07 paź 2010 - 16:27:45

Cześć dziewczynki...
Pewnie już był ten watek ale zakładam nowy nie chce mi się szukać;)

Poszukuję SPRAWDZONEJ Pani ginekolog w KRAKOWIE
Wcześniej chodziłam do Lekarki Doroty Nowak-Strzecheckiej ....bardzo fajna babka ale nie wiem gdzie przyjmuje prywatnie wiem również ,że przyjmuje na nfz ale nie mogę jej teraz złapać zawsze była nie uchwytna ....byłam u niej zaledwo kilka razy na narodowy fundusz zdrowia...2 miesiące temu byłam u innej ginekolorzki Teresa Krzysiak-Krzechka która stwierdziła ,że mam grzybice(no cóż czasem się zdarza).
Przepisała mi antybiotyk i globułki w ogóle nie wyjaśniła jak zażywać nic kompletnie ,również poprosiłam ją o wymaz skoro mam grzybice odpowiedziała ,że nie jest potrzebny ;/(ciekawe bo w internecie pisało inaczej hmmm )
no ale dalej do tematu dzisiaj znowu byłam u tej Tereski a ona zdziwiona ze nie zrobiłam cytologi skoro mam NADRZERKĘ zrobiła ze mnie jakąś idiotkę tylko szkoda ,że w ogóle mi o tym nie powiedziała ,nie wyjaśniła co to w ogóle jest moje pytania były zbywane przez nią....więc za żadne skarby jej nie polecam !!!
Zapytałam również czy może mi zbadać piersi....w końcu od tego jest a ona nawet nic nie odpowiedziała...2 godziny czekania prawie po nic... tylko receptę wypisała...


Znacie może jakąś miłą ,kompetentną Panią ginekolog ??? obojętne może być na nfz albo prywatnie ....
Nie spodziewałam się ,że mam nadrzerkę :/:/ chodzę do ginekologa co 2 miesiące badam się a tu ...takie dziadostwo...

Pozdrawiam

Ginekolog-Kraków proszę o namiary!

07 paź 2010 - 16:31:32

Polecam Panią Anne Springwald, przyjmuje za placem Inwalidów. Bardzo miła babka, zbada, wszystko dokładnie wyjaśni i rozwieje wszelkie wątpliwości:) Jeśli na NFZ to polecam Pana Tadeusza Diaków. Starszy Pan, bardzo delikatny, miły, czasem pożartuje, nie czuć żadnego skrępowania.

Ginekolog-Kraków proszę o namiary!

07 paź 2010 - 16:35:07

Cytat
dzwooneczek
Polecam Panią Anne Springwald, przyjmuje za placem Inwalidów. Bardzo miła babka, zbada, wszystko dokładnie wyjaśni i rozwieje wszelkie wątpliwości:) Jeśli na NFZ to polecam Pana Tadeusza Diaków. Starszy Pan, bardzo delikatny, miły, czasem pożartuje, nie czuć żadnego skrępowania.



Dziękuję Ci bardzo za informacje ale mam jedno pytanko czy ta Pani Anna przyjmuje na nfz? czy prywatnie?

Ciężko znaleźć dobrego ginekologa ;/;/

Ginekolog-Kraków proszę o namiary!

07 paź 2010 - 16:35:54

Cytat
dzwooneczek
Polecam Panią Anne Springwald, przyjmuje za placem Inwalidów. Bardzo miła babka, zbada, wszystko dokładnie wyjaśni i rozwieje wszelkie wątpliwości:) Jeśli na NFZ to polecam Pana Tadeusza Diaków. Starszy Pan, bardzo delikatny, miły, czasem pożartuje, nie czuć żadnego skrępowania.
a moge prosić jakieś dokładniejsze namiary na ową panią i cenę na priv? będę wdzięczna. Chciałam sie zapisać do ginekologa dzisiaj, bo dawno nie byłam, no i okazało się, że najbliższy termin to koniec grudnia, więc musze iść prywatnie :(

Ginekolog-Kraków proszę o namiary!

07 paź 2010 - 16:36:23

Cytat
cihuutka
Cytat
dzwooneczek
Polecam Panią Anne Springwald, przyjmuje za placem Inwalidów. Bardzo miła babka, zbada, wszystko dokładnie wyjaśni i rozwieje wszelkie wątpliwości:) Jeśli na NFZ to polecam Pana Tadeusza Diaków. Starszy Pan, bardzo delikatny, miły, czasem pożartuje, nie czuć żadnego skrępowania.



Dziękuję Ci bardzo za informacje ale mam jedno pytanko czy ta Pani Anna przyjmuje na nfz? czy prywatnie?

Ciężko znaleźć dobrego ginekologa ;/;/
Przyjmuje prywatnie, co do ceny to nie jestem pewna, ale coś około 70zł za wizytę.
Już wiem, studentki 60zł, a normalnie 80zł. Przyjmuje na Urzędniczej, w takiej starej kamienicy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-07 16:38 przez dzwooneczek.

Ginekolog-Kraków proszę o namiary!

07 paź 2010 - 16:39:39

Cytat
dzwooneczek
Cytat
cihuutka
Cytat
dzwooneczek
Polecam Panią Anne Springwald, przyjmuje za placem Inwalidów. Bardzo miła babka, zbada, wszystko dokładnie wyjaśni i rozwieje wszelkie wątpliwości:) Jeśli na NFZ to polecam Pana Tadeusza Diaków. Starszy Pan, bardzo delikatny, miły, czasem pożartuje, nie czuć żadnego skrępowania.



Dziękuję Ci bardzo za informacje ale mam jedno pytanko czy ta Pani Anna przyjmuje na nfz? czy prywatnie?

Ciężko znaleźć dobrego ginekologa ;/;/
Przyjmuje prywatnie, co do ceny to nie jestem pewna, ale coś około 70zł za wizytę.

Cena od 50 zł w zwyż to normalka więc zapiszę sobie jej namiary i może się wybiorę do niej ;))

Ginekolog-Kraków proszę o namiary!

07 paź 2010 - 16:40:37

Ja polecam Beate Balige Pałka, przyjmuje w Skawinie, polecm tez Ewę Górecka przyjmuje na sw.Sebastiana oraz tak jak wczesniej pisaly dziewczyny A.Springwald. Cała ta trojka godna polecenia:)
Nie wiem natomiast jak to z przyjeciami na NFZ, zawsze korzystam prywatnie, wiec nie zwracam uwagi na NFZ

następna dyskusja:

tabletki Cerazette i karmienie piersią:)