Obecnie rozmawiamy o:

świąteczne swetry!

gorący temat

(Nie)maz,a wigilia

4 minuty temu

Cekinowy zawrót głowy

13 minut temu

nowa torebka

14 minut temu

Zostawic czy oddac

17 minut temu

Prezent na święta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Jak zrobić dredy

25.11 o 13:56

Przepis na szybkie ciastk...

przedwczoraj o 11:05

Filmy tylko dla kobiet

przedwczoraj o 15:00

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

:)

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-07 15:56 przez megusia122.

tak, to jest in vitro

to chyba ciaza pozamaciczna, moze byc w kolanie albo w łokciu ;]

prawdopodobieństwo jest...
a co poradzicie mi zrobic z włosamihttp://forum.szafa.pl/49/2447784/2449266/co-zrobic-z-wlosami.html#msg-2449266

Cytat
megusia122
hej;p mam problem i nie wiem co mam myslec.w dni plodne uprawialam petting z nazeczonym zabawial sie mna zaraz po tym jak robilam mu loda spuscil sie i mial palce w spermie,potem wkladal palce do mojej malej.czy moge byc w ciazy??

a w sumie do małej gdzie?

jak mial sperme na palcach i pozniej ej wsadzil w Twoja pusie to jasne ze mozesz byc w ciazy.
Ciekawi mnie czemu on sie spuszcza na swoje rece? ok rozumiem, ze nie kazda dziewczyna pozwala na to aby facet spuscil jej sie w ustach ale zeby odrazu robil to na swoje rece? xD

Cytat
orijanna
tak, to jest in vitro

hahaha :) padłam :P

"Plemnik (łac. spermium) jest dojrzałą męską komórką płciową. Składa się z trzech zasadniczych części: głowy, szyjki i witki (wstawki). Podczas ejakulacji z cewki moczowej mężczyzny zostaje wyrzuconych około 300 milionów plemników. Wtedy, kiedy wytrysk nasienia jest w pochwie kobiety z tych 300. milionów tylko kilkaset dostaje się przez jajowód do powierzchni jajnika. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w procesie zapłodnienia bierze udział tylko jeden procent wszystkich plemników. Pozostałe mają do spełnienia inne zadania. Część z nich oczyszcza cewkę moczową i jajowód z substancji toksycznych, inne blokują śluz szyjkowy, jeszcze inne niszczą plemniki innego mężczyzny.
Długość życia plemnika zależy od odczynu środowiska i temperatury otoczenia. W środowisku zasadowym żyje dłużej niż w kwaśnym. W pochwie jest środowisko kwaśne i plemnik żyje tu do 2 godzin. W szyjce macicy jest środowisko zasadowe i tu życie plemnika wynosi 48 godzin, w jamie macicy do 25 godzin, a w jajowodzie do 48 godzin. Poza organizmem plemnik żyje do 18 godzin w temperaturze 37 stopni Celsjusza, a w temperaturze 20 stopni jego żywotność wzrasta do 70 godzin. Jeżeli plemniki dostaną się w okolice wejścia do pochwy, to w sprzyjających okolicznościach, np. kobieta jest w fazie owulacji, istnieje możliwość zapłodnienia."

dr Wiesław Ślósarz (ó?)
seksuolog, psycholog

no jak to gdzie? do cipk iwkladal palce
nie na swoja reke tylko akurat w ten dzien nie miala ochoty z polykiem i bylo na brzuszek a spreme mial na palcu dlatego ze rozmasowal spreme na brzuszku;p

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 21:48 przez megusia122.

Cytat
dosja08
to chyba ciaza pozamaciczna, moze byc w kolanie albo w łokciu ;]

aahahahahahahahahahahahahahah!;)
To mnie rozbawiłaś;)
dzieki tego mi było trzeba;)
hehe;)

co wy tu jeszcze o sobie napiszecie?byly juz stolce, sraczki, wydzieliny i cuda na kiju..nie masz poczucia prywaty jakies czy co?

to po co wkładał jak miał palce w spermie... ja bym nie pozwoliła nigdy w życiu ;)

dr Wiesław słusznie prawi :D

matuchno.. taki głód na świecie, pełne przytułki i schroniska.. a niektórym się nieplanowanych ciąży chce..bezlitośni jesteście..zamiast zaadoptować jakieś biedne dziecko z trzeciego Świata..ehh..żal

Cytat
ewa_mimi
co wy tu jeszcze o sobie napiszecie?byly juz stolce, sraczki, wydzieliny i cuda na kiju..nie masz poczucia prywaty jakies czy co?

hahha dobre

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Przepisy - lekka kuchnia