Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Cytat
EmiliaEmilianka
urwisek 24 widzisz to co ja odwrocila na ciebie ona serio myli dupa a nie glowa :D
a ty wogole nie myslisz:) dobra skonczmy te gadanie bo az sie niedobrze robi jak czytam te wasze denne wypowiedzi:)

ty w ogole widzisz co ty piszesz czy Ci nadal sperma oczy przyslania???
przeciez to nie ja napisalam przez Ż tylko ty!

bez komentarza;/ dziewczyny trochę szacunku do siebie.. rozumiem że nie każdy ma wybitny umysł ale pisać takie rzeczy na forum, większość osób wchodzi na tutaj tylko po to żeby się pośmiać, i nie ma co ukrywać ubaw jest..

Lody to umie robic , z połykiem itp


juz samo słownictwo mnie przeraza

ale jak w ciaze mozna zajsc to juz brakło wiedzy???

Proponuje najpierw teorie a potem praktyke, NIE NA ODWROT bo pozniej sie slyszy w TV rozniaste historie

Cytat
urwisek24
wiec w jakim celu piszesz np ze robilas mu loda????
jestes taka zalosna czy tylko udajesz? ;/
a poza tym chyba nie tylko ja tak twierdze gdybys nie zauwazyla :D

Ty udajesz na innym watku:)

megusia122 rzygac ci sie chce bo jestes w ciazy zaspermilas zupelnie i tak jak urwisek 24 powiedziala na oczy tez ci sie rzucilo :D

Cytat
orijanna
żrecie się o te plemnnikii jakbuy to ptasie mleczko jakieś było...albo nutella

kobieto uwielbiam Twoje teksty od tygodnia jestes moja idolka :D
Załoze Fan Club :)

Cytat
Julia88
Cytat
urwisek24
wiec w jakim celu piszesz np ze robilas mu loda????
jestes taka zalosna czy tylko udajesz? ;/
a poza tym chyba nie tylko ja tak twierdze gdybys nie zauwazyla :D

Ty udajesz na innym watku:)
a ty tak mi dogryzasz jakby cie to bolalo

Cytat
urwisek24
Cytat
Julia88
Cytat
urwisek24
wiec w jakim celu piszesz np ze robilas mu loda????
jestes taka zalosna czy tylko udajesz? ;/
a poza tym chyba nie tylko ja tak twierdze gdybys nie zauwazyla :D

Ty udajesz na innym watku:)
a ty tak mi dogryzasz jakby cie to bolalo

Absolutnie, ale mam kontrole nad swoim zyciem i nie wymyslam bajeczek i ciesze sie, ze nie jestem zakupoholiczka prawdziwa czy tez wymyslona:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 23:23 przez Julia88.

Heh przez odpowiedzi do tego wątku się niezle uśmiałam ;D

a co do tematu - tak istnieje taka możliwość, że jesteś w ciąży. :x

Cytat
Julia88
Cytat
urwisek24
Cytat
Julia88
Cytat
urwisek24
wiec w jakim celu piszesz np ze robilas mu loda????
jestes taka zalosna czy tylko udajesz? ;/
a poza tym chyba nie tylko ja tak twierdze gdybys nie zauwazyla :D

Ty udajesz na innym watku:)
a ty tak mi dogryzasz jakby cie to bolalo

Absolutnie, ale mam kontrole nad swoim zyciem i nie wymyslam bajeczek i ciesze sie, ze nie jestem zakupoholiczka prawdziwa czy tez wymyslona:)
tak jak myslalam boli cie to :)
zawsze mozesz mnie odwiedzic a wtedy sama stwierdzisz czy sciemniam czy nie :)

Cytat
pucholincia
Cytat
zabkaaa4
Cytat
megusia122
Cytat
baska_80
Skąd w Was tyle złości ? Dziewczyna sie martwi i ja ją rozumie.. Szczerze ? wątpie w to.. No ale po co masz sie martwić ? Lepiej zrób test po tygodniu i wszystko wiadome.. Ale nie martw sie.. W ciąże nie jest tak łatwo zajść :*
chociaz jedna ktora rozumie;p dzieki:*



DZIEWCZYNO OPAMIETAJ SIE !!!!!!!!!


Sama piszesz ze przeciez w ogole sie tym nie przejmujesz nabijasz sie tu na tym forum co drugi dzien jestes w ciazy i nie wiem komu chcesz tutaj zaimponowac...:|

dokładnie ogólnie jej wątki nie trzymają się ani kupy ani d.....y ciąża odchudzanie znowu ciąża
dziwna
no kupy to to się trzyma. dosłownie KUPY. Szczerze mówiąc, mnie przeraża, że taka osoba mogłaby mieć dziecko. Już mi go żal. Ale tu się pojawia inna opcja - biorąc pod uwage poziom i kierunek wypowiedzi, to gdzieś tam daleko siedzi przy komputerze niedopieszczony dwunastolatek, któremu nagle zechcialo się porozmawiać o seksie... Albo niedopieszczona dwunastolatka (ooo nie, nie myślcie, że każda osoba w tym wieku ma tak nas...e w głowie - na szczęście nie). Co gorsza, może to być siedemdziesięcioletni dziadziuś, który się dorwał do kompa wnuczka i próbuje spełnić swoje niewyżyte starcze fantazje, bo jak wacuś jest już nastawiony tylko na wpół do szóstej, to zostaje tylko sobie o tym pogadać. Wolę myśleć o tym tak, bo za wszystkie skarby świata nie chcę uwierzyć, żeby była to dorosła i zdrowo myśląca osoba.

Podsumowując - z całego serca życzę, żebyś nie była w ciąży, bo po co komu taka ... "mamusia"

Cytat
urwisek24
Cytat
Julia88
Cytat
urwisek24
Cytat
Julia88
Cytat
urwisek24
wiec w jakim celu piszesz np ze robilas mu loda????
jestes taka zalosna czy tylko udajesz? ;/
a poza tym chyba nie tylko ja tak twierdze gdybys nie zauwazyla :D

Ty udajesz na innym watku:)
a ty tak mi dogryzasz jakby cie to bolalo

Absolutnie, ale mam kontrole nad swoim zyciem i nie wymyslam bajeczek i ciesze sie, ze nie jestem zakupoholiczka prawdziwa czy tez wymyslona:)
tak jak myslalam boli cie to :)
zawsze mozesz mnie odwiedzic a wtedy sama stwierdzisz czy sciemniam czy nie :)

Nie skorzystam, bo pogubilas sie w rachunkach i nie tylko ja to zauwazylam:)
Piszesz tak jakby bylo czego zazdroscic i po to zalozylas watek, ale sie przeliczylas:)
Nie wiem czego tu zazdroscic? Bujania w oblokach?
Blisko mi bylo do zakupoholizmu i jestem dumna, ze okazalo sie, ze nie jestem tak slaba jak galazka na wietrze i kontroluje swoje zycie i uwierz- to nie jest temat do zartow
Tyle na ten temat.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 23:29 przez Julia88.

Cytat
Julia88
Cytat
urwisek24
Cytat
Julia88
Cytat
urwisek24
Cytat
Julia88
Cytat
urwisek24
wiec w jakim celu piszesz np ze robilas mu loda????
jestes taka zalosna czy tylko udajesz? ;/
a poza tym chyba nie tylko ja tak twierdze gdybys nie zauwazyla :D

Ty udajesz na innym watku:)
a ty tak mi dogryzasz jakby cie to bolalo

Absolutnie, ale mam kontrole nad swoim zyciem i nie wymyslam bajeczek i ciesze sie, ze nie jestem zakupoholiczka prawdziwa czy tez wymyslona:)
tak jak myslalam boli cie to :)
zawsze mozesz mnie odwiedzic a wtedy sama stwierdzisz czy sciemniam czy nie :)

Nie skorzystam, bo pogubilas sie w rachunkach i nie tylko ja to zauwazylam:)
Piszesz tak jakby bylo czego zazdroscic i po to zalozylas watek, ale sie przeliczylas:)
Nie wiem czego tu zazdroscic? Bujania w oblokach?
Blisko mi bylo do zakupoholizmu i jestem dumna, ze okazalo sie, ze nie jestem tak slaba jak galazka na wietrze i kontroluje swoje zycie i uwierz- to nie jest temat do zartow
Tyle na ten temat.
przyznam sie szczerze, ze naprawde nie wiem ile do tej pory wydalam na ciuchy! ale to nie to forum gdybys nie zauwazyla
za to tobie naprawde zal d... sciska bo tylko ty sie mnie uczepilas jak rzep psiego ogona

Cytat
megusia122
Cytat
EmiliaEmilianka
urwisek 24 widzisz to co ja odwrocila na ciebie ona serio myli dupa a nie glowa :D
a ty wogole nie myslisz:) dobra skonczmy te gadanie bo az sie niedobrze robi jak czytam te wasze denne wypowiedzi:)

a mi się niedobrze zrobilo jak przeczytałam Twoją ,,inteligentną,, wypowiedz!!!!

następna dyskusja:

Przepisy - lekka kuchnia