Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-07 15:56 przez megusia122.

tak, to jest in vitro

to chyba ciaza pozamaciczna, moze byc w kolanie albo w łokciu ;]

prawdopodobieństwo jest...
a co poradzicie mi zrobic z włosamihttp://forum.szafa.pl/49/2447784/2449266/co-zrobic-z-wlosami.html#msg-2449266

Cytat
megusia122
hej;p mam problem i nie wiem co mam myslec.w dni plodne uprawialam petting z nazeczonym zabawial sie mna zaraz po tym jak robilam mu loda spuscil sie i mial palce w spermie,potem wkladal palce do mojej malej.czy moge byc w ciazy??

a w sumie do małej gdzie?

jak mial sperme na palcach i pozniej ej wsadzil w Twoja pusie to jasne ze mozesz byc w ciazy.
Ciekawi mnie czemu on sie spuszcza na swoje rece? ok rozumiem, ze nie kazda dziewczyna pozwala na to aby facet spuscil jej sie w ustach ale zeby odrazu robil to na swoje rece? xD

Cytat
orijanna
tak, to jest in vitro


hahaha :) padłam :P

"Plemnik (łac. spermium) jest dojrzałą męską komórką płciową. Składa się z trzech zasadniczych części: głowy, szyjki i witki (wstawki). Podczas ejakulacji z cewki moczowej mężczyzny zostaje wyrzuconych około 300 milionów plemników. Wtedy, kiedy wytrysk nasienia jest w pochwie kobiety z tych 300. milionów tylko kilkaset dostaje się przez jajowód do powierzchni jajnika. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w procesie zapłodnienia bierze udział tylko jeden procent wszystkich plemników. Pozostałe mają do spełnienia inne zadania. Część z nich oczyszcza cewkę moczową i jajowód z substancji toksycznych, inne blokują śluz szyjkowy, jeszcze inne niszczą plemniki innego mężczyzny.
Długość życia plemnika zależy od odczynu środowiska i temperatury otoczenia. W środowisku zasadowym żyje dłużej niż w kwaśnym. W pochwie jest środowisko kwaśne i plemnik żyje tu do 2 godzin. W szyjce macicy jest środowisko zasadowe i tu życie plemnika wynosi 48 godzin, w jamie macicy do 25 godzin, a w jajowodzie do 48 godzin. Poza organizmem plemnik żyje do 18 godzin w temperaturze 37 stopni Celsjusza, a w temperaturze 20 stopni jego żywotność wzrasta do 70 godzin. Jeżeli plemniki dostaną się w okolice wejścia do pochwy, to w sprzyjających okolicznościach, np. kobieta jest w fazie owulacji, istnieje możliwość zapłodnienia."

dr Wiesław Ślósarz (ó?)
seksuolog, psycholog

no jak to gdzie? do cipk iwkladal palce
nie na swoja reke tylko akurat w ten dzien nie miala ochoty z polykiem i bylo na brzuszek a spreme mial na palcu dlatego ze rozmasowal spreme na brzuszku;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 21:48 przez megusia122.

Cytat
dosja08
to chyba ciaza pozamaciczna, moze byc w kolanie albo w łokciu ;]

aahahahahahahahahahahahahahah!;)
To mnie rozbawiłaś;)
dzieki tego mi było trzeba;)
hehe;)

co wy tu jeszcze o sobie napiszecie?byly juz stolce, sraczki, wydzieliny i cuda na kiju..nie masz poczucia prywaty jakies czy co?

to po co wkładał jak miał palce w spermie... ja bym nie pozwoliła nigdy w życiu ;)

dr Wiesław słusznie prawi :D


matuchno.. taki głód na świecie, pełne przytułki i schroniska.. a niektórym się nieplanowanych ciąży chce..bezlitośni jesteście..zamiast zaadoptować jakieś biedne dziecko z trzeciego Świata..ehh..żal

Cytat
ewa_mimi
co wy tu jeszcze o sobie napiszecie?byly juz stolce, sraczki, wydzieliny i cuda na kiju..nie masz poczucia prywaty jakies czy co?


hahha dobre

następna dyskusja:

Przepisy - lekka kuchnia