Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem w łóżku

11 wrz 2010 - 20:56:39

Kurde dziewczyny mam problem z facetem .. glupio mi bylo pisac z mojego prawdziwego konta wiec pisze tutaj anonimowo
otoz jest to moj nowy partner i dopiero zaczynamy zycie łozkowe , ale on strasznie szybko konczy ...
nie dawno mielismy taka sytuacje ze wzielam mu do buzi trwalo to jakas minute , no i pozniej wlozyl mi doslownie na pare sekund bo musial wyciagnac bo doszedl;/ a ja juz zaczelam sie rozkrecac .. a tu on skonczyl no masakra ;|
z wczesniejszym partnerem nie mialam takich problemow , wiec nie moge sie przyzwyczaic
Moze jakies rady ? jak opoznic wytrysk wogole co z tym zrobic

Problem numer dwa , wspolzyje od 3 lat , mam 18 lat ale nigdy nie mialam orgazmu .. nie potrafie sie skupic w lozku nie wiem co jest ze mna nie tak :( widze jak facet sie stara i stara a ja nic ..

nie wiem co robic :(



Edit :
tak dla scislosci : w lozku z obecnym partnerem jest mi mega dobrze i bardzo mnie podnieca , ale to jeszcze nie jest orgazm , nie jests on dla mn ie najwazniejszy bo od kilku lat tak sie kocham , lubie seks i sprawia mi duze przyjemnosci . A i jeszcze jedno : moj chlopak wcale nie skupia sie na swoich potrzebach , wlasnie odwrotnie :)
A z doswiadczeniem u niego to bym sie klocila , ręka potrafi zdzaialac cuda;) ma 20 lat no i znacznie wiecej partnerek seksualnych na koncie niz ja , w dodatku rozmawialismy o tym problemie szybkiego dochodzenia i strasznie go to męczy , mowi ze to pierwszy raz , ze nigdy nie mial tego problemu .



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-14 10:04 przez nikx.

problem w łóżku

11 wrz 2010 - 22:17:36

hmm chlopak podobniez pozniej umie zapanowac nad tym w jakiejs gazecie bylo napisane.. cosmopolitan bodajze ;p wiec z tym sie nie martw bedzie coraz lepiej a dodatkowo sa np prezerwatywy i zele co opozniaja moj chlopak mowil ze dzialaja ;p no i ja tez widzialam ze dzialaja zeby nie bylo haha xd. hm a co do 2 problemu to nie pomoge bo nigdy nie mialam z tym problemu ;d pozdrawiam :*

problem w łóżku

11 wrz 2010 - 22:20:17

Cytat
nikx
Kurde dziewczyny mam problem z facetem .. glupio mi bylo pisac z mojego prawdziwego konta wiec pisze tutaj anonimowo
otoz jest to moj nowy partner i dopiero zaczynamy zycie łozkowe , ale on strasznie szybko konczy ...
nie dawno mielismy taka sytuacje ze wzielam mu do buzi trwalo to jakas minute , no i pozniej wlozyl mi doslownie na pare sekund bo musial wyciagnac bo doszedl;/ a ja juz zaczelam sie rozkrecac .. a tu on skonczyl no masakra ;|
z wczesniejszym partnerem nie mialam takich problemow , wiec nie moge sie przyzwyczaic
Moze jakies rady ? jak opoznic wytrysk wogole co z tym zrobic

Problem numer dwa , wspolzyje od 3 lat , mam 18 lat ale nigdy nie mialam orgazmu .. nie potrafie sie skupic w lozku nie wiem co jest ze mna nie tak :( widze jak facet sie stara i stara a ja nic ..

nie wiem co robic :(

powiedz, że idziesz uczyć się do matury a jego wytrysk opóźni się

problem w łóżku

11 wrz 2010 - 22:22:42

moze tak bardzo go . ... podniecasz :D

problem w łóżku

11 wrz 2010 - 22:23:48

Kiedyś czytałam taki artykuł i dziewczyna miała podobny problem...
Było coś o tym, że jak już czuje że zaraz będzie dochodził to żeby przerwał i tak jak najdłużej, podobno to ma spowodować że za kolejnymi razami będzie coraz lepiej..

problem w łóżku

11 wrz 2010 - 22:24:21

o tak :) to powinno zadziałać :) tylko nie mów mu tego z pełna buzią :D

problem w łóżku

11 wrz 2010 - 22:24:36

niech ci robi potem ręką ^ ^ to sie skupiaj na tym co robisz a nie na tym czy sie stara czy nie.

problem w łóżku

11 wrz 2010 - 22:24:52

Cytat
lajza13
Cytat
nikx
Kurde dziewczyny mam problem z facetem .. glupio mi bylo pisac z mojego prawdziwego konta wiec pisze tutaj anonimowo
otoz jest to moj nowy partner i dopiero zaczynamy zycie łozkowe , ale on strasznie szybko konczy ...
nie dawno mielismy taka sytuacje ze wzielam mu do buzi trwalo to jakas minute , no i pozniej wlozyl mi doslownie na pare sekund bo musial wyciagnac bo doszedl;/ a ja juz zaczelam sie rozkrecac .. a tu on skonczyl no masakra ;|
z wczesniejszym partnerem nie mialam takich problemow , wiec nie moge sie przyzwyczaic
Moze jakies rady ? jak opoznic wytrysk wogole co z tym zrobic

Problem numer dwa , wspolzyje od 3 lat , mam 18 lat ale nigdy nie mialam orgazmu .. nie potrafie sie skupic w lozku nie wiem co jest ze mna nie tak :( widze jak facet sie stara i stara a ja nic ..

nie wiem co robic :(

powiedz, że idziesz uczyć się do matury a jego wytrysk opóźni się
:D

problem w łóżku

11 wrz 2010 - 22:25:07

powiedz, że idziesz uczyć się do matury a jego wytrysk opóźni się[/quote]

Popieram!

A swoją drogą- niezla odpowiedź:)

problem w łóżku

11 wrz 2010 - 22:26:00

nie można sie uczyć z takim napięciem sexualnym :(

problem w łóżku

11 wrz 2010 - 22:29:11

przedwczesny wytrysk robi sie z czasem choroba "nowych " czasow,
moze byc spowodowany rowniez przerostem jakiegos tam naczynka( nie pamiatam nazwy) wtedy jest robiony zabieg u urologa,
aczkolowiek najczesciej wynika to ze stresu, czy malej aktywnosci( zadki seks), mlody wiek itp...mysle ze to z czasem mija,
drugi stosunek jest dluzszy, proponuje wiec aby on pierwszy raz doszedl "nie w tobie" i dopiero za drugim..

problem w łóżku

11 wrz 2010 - 22:29:40

Cytat
lajza13
Cytat
nikx
Kurde dziewczyny mam problem z facetem .. glupio mi bylo pisac z mojego prawdziwego konta wiec pisze tutaj anonimowo
otoz jest to moj nowy partner i dopiero zaczynamy zycie łozkowe , ale on strasznie szybko konczy ...
nie dawno mielismy taka sytuacje ze wzielam mu do buzi trwalo to jakas minute , no i pozniej wlozyl mi doslownie na pare sekund bo musial wyciagnac bo doszedl;/ a ja juz zaczelam sie rozkrecac .. a tu on skonczyl no masakra ;|
z wczesniejszym partnerem nie mialam takich problemow , wiec nie moge sie przyzwyczaic
Moze jakies rady ? jak opoznic wytrysk wogole co z tym zrobic

Problem numer dwa , wspolzyje od 3 lat , mam 18 lat ale nigdy nie mialam orgazmu .. nie potrafie sie skupic w lozku nie wiem co jest ze mna nie tak :( widze jak facet sie stara i stara a ja nic ..

nie wiem co robic :(

powiedz, że idziesz uczyć się do matury a jego wytrysk opóźni się

hahaha, leżeeeeeeeee :D

problem w łóżku

11 wrz 2010 - 22:33:27

Cytat
malgosia91k
przedwczesny wytrysk robi sie z czasem choroba "nowych " czasow,
moze byc spowodowany rowniez przerostem jakiegos tam naczynka( nie pamiatam nazwy) wtedy jest robiony zabieg u urologa,
aczkolowiek najczesciej wynika to ze stresu, czy malej aktywnosci( zadki seks), mlody wiek itp...mysle ze to z czasem mija,
drugi stosunek jest dluzszy, proponuje wiec aby on pierwszy raz doszedl "nie w tobie" i dopiero za drugim..


to taka choroba cywilizacyjna :) podobnie jak wtórny analfabetyzm niestety...

problem w łóżku

11 wrz 2010 - 22:35:24

Cytat
misscaliforniia
Cytat
lajza13
Cytat
nikx
Kurde dziewczyny mam problem z facetem .. glupio mi bylo pisac z mojego prawdziwego konta wiec pisze tutaj anonimowo
otoz jest to moj nowy partner i dopiero zaczynamy zycie łozkowe , ale on strasznie szybko konczy ...
nie dawno mielismy taka sytuacje ze wzielam mu do buzi trwalo to jakas minute , no i pozniej wlozyl mi doslownie na pare sekund bo musial wyciagnac bo doszedl;/ a ja juz zaczelam sie rozkrecac .. a tu on skonczyl no masakra ;|
z wczesniejszym partnerem nie mialam takich problemow , wiec nie moge sie przyzwyczaic
Moze jakies rady ? jak opoznic wytrysk wogole co z tym zrobic

Problem numer dwa , wspolzyje od 3 lat , mam 18 lat ale nigdy nie mialam orgazmu .. nie potrafie sie skupic w lozku nie wiem co jest ze mna nie tak :( widze jak facet sie stara i stara a ja nic ..

nie wiem co robic :(

powiedz, że idziesz uczyć się do matury a jego wytrysk opóźni się

hahaha, leżeeeeeeeee :D

mistrzyni :)

problem w łóżku

11 wrz 2010 - 22:37:42

Znam takie coś ;) poprostu tak juz jest z tymi facetami , zalezy od dnia,tego co zjadl,co ogladal itp, my robimy dluga gre wstepna :P i zazywczaj on potrafi dluzej wytrzymac tyle ,ze on sie 'bawi mna' bo jakbym ja zaczela to pewnie by skonczyl hehe ;) no i po tej grze on potrafi dluzej wytrzymac ale znow nie bije rekordow;P hehe na poczatku zawsze tak jest jestes mloda i za pewnne twoj chlopak tez ;) wiec bez obaw orgazm? niektore kobiety maja go dopiero w wieku 40 lat ;) tym sie nie martw do tego trzeba czasu ;))
p/s odzywki :P to wtedy bedziesz miala sexu dosc ;) uwierz mi to bedzie chodzacy sex co chwyci to wali hehe smieszne ale prawdziwe ;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-11 22:39 przez Marlabrit.

następna dyskusja:

Co byście zrobiły...