Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Spoznia mi sie okres:((

22 sie 2010 - 09:40:53

Czesc mam problem spoznia mi sie okres 4-5 dni i nie wiem co mam zrobic:( bardzo sie denerwuje ze jestem w ciazy;/ nie wiem czy picie alkoholu wiecej niz wczesniej moze cos wpłynac na to? i to ze byłam nad woda albo ze bolały mnie migdały ,a stres to wogole:( ale nie wiem czy 4-5 dni to cos juz nie tak?? pomozcie. Kiedy najlepiej zrobic test< w ktorym dniu>. I wogole jak to przed okresem wysypało mnie, a brzuch mnie bolał ale z nerwow to juz nie pamiatam ale chyba tak;/

Spoznia mi sie okres:((

22 sie 2010 - 09:47:23

z samych nerwów okres może sie spoźnić ;) test wykazuje już nawet 7-dniową "ciążę". a 4-5 dni to jeszcze nie jest spóźniający sie mocno okres. poczekaj jeszcze kilka dni albo dla pewności jutro z rana zrób test.
a w jaki sposób się zabezpieczasz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-22 09:49 przez adelcia2903.

Spoznia mi sie okres:((

22 sie 2010 - 09:47:40

stres jak i przeziębienie może opóźnić nic się nie martw ;) test można robić już parę dni po zapłodnieniu ale poczekaj jeszcze 4-5 dni , na pewno się doczekasz okresu :) trzymaj się:)

zweryfikowana
Posty: 541
Ostrzeżenia: 2/5

Spoznia mi sie okres:((

22 sie 2010 - 09:51:28

Siemka,poczekaj 3 dni,nic nie tracisz,no może nerwy ale steraj sie o tym nie myślec,nie pij alko,nie pal dopóki nie zrobisz testu i nie będziesz pewna. Ja test powtórzyłabym po 2 dniach,zrób go rano,jeśli wyjdzie Ci,że jesteś w ciąży idż do lekarza,rzadko testy kłamia ale zdarza się i tak. Pozdrawiam:)

Spoznia mi sie okres:((

22 sie 2010 - 10:04:50

Nie martw się :) ja miałam taka samą syt. jak ty ostatnio, tez dużo stresu i alkohol jak najbardziej opóźniają okres - u mnie to już nie pierwszy raz tak się zdarzyło... test można już robić w pierwszy dzień planowanego okresu, ja w sumie zrobiłam później i wyszedł negatywny, przestałam się stresować i okres się pojawił po 3 dniach ;) u Ciebie pewnie ta sama sytuacja, tak że nie stresuje się i okres się pojawi ;) Pozdrawiam ;*

Spoznia mi sie okres:((

22 sie 2010 - 10:07:06

wyluzuj sie to napewno dostaniesz od razu, albo zrób test i rozwiejesz swoje wątpliwości...


a ile ja bym dała, zeby w koncu pewnego pięknego dnia nie dostać okresu....

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

Spoznia mi sie okres:((

22 sie 2010 - 10:08:06

Mi potrafił okres się spóźnić nawet 2 tyg. Moja koleżanka ma okres raz na 3 miesiące więc nie panikuj i poczekaj jeszcze trochę.

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

Spoznia mi sie okres:((

22 sie 2010 - 10:09:12

kobieto mnie sie okres 3 tygodnie spóxniał a jak wkońcu do ginekologa przeszlam albo test zrobilam nagle okres

Spoznia mi sie okres:((

22 sie 2010 - 10:10:11

spokojnie, okres może ci się spóźniać ze stresu... mi kiedyś opóźnił się o prawie tydzień właśnie z nerwów :) a test ciążowy możesz zrobić już teraz skoro masz wątpliwości bo z tego co wiem należy go robić w terminie spodziewanej miesiączki albo później, żeby był wiarygodny

następna dyskusja:

Ciężarne.