Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

antykoncepcja: globulki

21 sie 2010 - 10:39:03

witajcie
zastanawiam się od jakiegoś czasu nad zakupem i zastosowaniem globulek dopochwowych "Pantenex Oval"
(globulkę wkłada się na 10min przed stosunkiem, ta rozpuszcza się do konsystencji pianki i zaczyna działanie;))
oprócz tych dobrych przeczytałam jednak na różnych stronach mało pochlebne opinie,
chciałabym wiedzieć jak to dokładnie jest, może któraś z Was stosowała i jest w stanie co nieco powiedzieć?
czy faktycznie po zastosowaniu towarzyszy dyskomfort pieczenia itp?
czy po stosunku cała ta "pianka" wypływa z kobiety jak to gdzieś wyczytałam?
jestem ciekawa, bo chciałabym dodatkowo się zabezpieczyć, a globulki dostępne są w aptekach bez recepty w cenie ok 15zł/6sztuk.
pozdrawiam;)

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

antykoncepcja: globulki

21 sie 2010 - 10:40:16

nigdy nie stosowałam wogóle globulek więc chętnie się dowiem

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 1/5

antykoncepcja: globulki

21 sie 2010 - 10:44:47

ja też się zastanawiam nad tą formą antykoncepcji ;) kiedyś w Twiście polecali globulki ale nie wiem czy te ;)

antykoncepcja: globulki

21 sie 2010 - 10:46:58

ja stosowałam, dokładnie te same.....i fakt powstaje piana....i to już nie jest komforotwe.....a poza tym to wszystko znajduje sie potem dajmy na to na prześcieradle, na twoich udach na twoim partnerze...ogólnie robi się w tobie mokro( sory za sformułowanie) i potem konieczna jest kompiel żeby jakoś się do ładu doprowadzić.....jeśli chodzi o pieczenie to odczuwałam akurat, może ktoś miał uczulenie na któryś ze składników.....a jesli chodzi o opakowanie to są też wieksze i wychodzi taniej.

antykoncepcja: globulki

21 sie 2010 - 10:48:43

podbijam ;)

antykoncepcja: globulki

21 sie 2010 - 10:48:57

podbijam moze ktos sie wreszcie wypowie ;D tez chcialabym wiedziec bo swego czasu zastanawialam sie nad tym ale po przeczytaniu opinii zdecydowalam sie isc do ginekologa po cos bardziej skutecznego i 'wygodnego' ze tak to nazwe ;p

zweryfikowana
Posty: 603
Ostrzeżenia: 1/5

antykoncepcja: globulki

21 sie 2010 - 10:50:54

też jestem ciekawa i chętnie się dowiem co nieco

antykoncepcja: globulki

21 sie 2010 - 10:51:54

też stosowałam. Mnie nic nie piekło było uczucie ciepła w środku,niestety wszystko z ciebie wycieka..zaś są plamy na prześcieradle i nie ciekawie to wygląda. Plus że jest dobry poślizg jeśli ktoś ma z tym problem więcej plusów nie widze. Dokończyłam aby opakowanie i chyba ich więcej stosować nie będę . Pozdrawiam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-21 10:53 przez Lidziula.

antykoncepcja: globulki

21 sie 2010 - 10:55:28

Stosowałam...Jest duuużo piany....Jest to nie konfortowe...Wręcz beznadzieja,,,

antykoncepcja: globulki

21 sie 2010 - 11:00:55

szkoda, łudziłam się, że może nie jest tak źle?
a jakieś inne formy antykoncepcji bez recepty?

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 1/5

antykoncepcja: globulki

21 sie 2010 - 11:18:09

z tych plemnikobójczych to jeszcze pianki i krązki .

antykoncepcja: globulki

21 sie 2010 - 11:19:38

Możesz wypróbować i sama ocenisz heh
hmm prezerwatywy jeszcze

następna dyskusja:

Spoznia mi sie okres:((