Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

11 sie 2010 - 16:18:24

miala ktoras z Was mikrogruczolaka prysdki ?
albo czy ktors miala z Was go wyinananego ? jakie mialyscie objawy?

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

11 sie 2010 - 16:19:45

Ja nawet nie wiem co to jest :)
podbijam :)

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

11 sie 2010 - 16:19:51

z mikro gruczolakiem nie miałam do czynienia, ale ja mam nie działającą przysadkę ;)

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

11 sie 2010 - 16:22:02

Cytat
ilayla
z mikro gruczolakiem nie miałam do czynienia, ale ja mam nie działającą przysadkę ;)

a masz tego jakies konsekwencje zdrowotne?

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

11 sie 2010 - 16:24:49

Cytat
gorzalczyna
miala ktoras z Was mikrogruczolaka prysdki ?
albo czy ktors miala z Was go wyinananego ? jakie mialyscie objawy?
Ehhh :(

U mnie podejrzewają, że mam...
Jutro ide na badania- prolaktyna z obciązeniem. I wtedy wszystko sie okaze...
A cały problem zaczal się od tego, że mi leciało mleko z piersi a nie jestem i nie bylam w ciazy, i tak juz leci 5 miesiac....
Proklatyna wysoko powyzej normy.

Jutro się okaze. Ale moja gin mnie uspokajała, gruczolaki leczy się farmakologicznie, bardzo zadko potrzebna jest interwencja chirugra i operacja.

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

11 sie 2010 - 16:27:49

Cytat
gorzalczyna
Cytat
ilayla
z mikro gruczolakiem nie miałam do czynienia, ale ja mam nie działającą przysadkę ;)

a masz tego jakies konsekwencje zdrowotne?
jakieś potworne to może i nie, ale mam problemy z hormonami. A taką bezpośrednią przyczyną tej lipnej przysadki są chore jajniki- zespół PCO.

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

12 sie 2010 - 09:29:34

Cytat
edytka86
Cytat
gorzalczyna
miala ktoras z Was mikrogruczolaka prysdki ?
albo czy ktors miala z Was go wyinananego ? jakie mialyscie objawy?
Ehhh :(

U mnie podejrzewają, że mam...
Jutro ide na badania- prolaktyna z obciązeniem. I wtedy wszystko sie okaze...
A cały problem zaczal się od tego, że mi leciało mleko z piersi a nie jestem i nie bylam w ciazy, i tak juz leci 5 miesiac....
Proklatyna wysoko powyzej normy.

Jutro się okaze. Ale moja gin mnie uspokajała, gruczolaki leczy się farmakologicznie, bardzo zadko potrzebna jest interwencja chirugra i operacja.

hej i jak Twoj poziom proaktyny? ja mam tylko podwyzszony przy normie do 30 ja mialam 151 poczatkowo w marcu pod koniec mialm ok 50 okres juz regularnie, biore bromergon... a jak twoj wzrok? masz migreny ? mozemy na priv o tym porozmawiac :)

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

12 sie 2010 - 11:35:15

Hej ja własnie wrociłam z badan, dziś ewentualnie jutro rano odbiore wyniki i wtedy się dowiem co i jak.
U mnie problemy zaczęły sie ok miesiac po odtsawieniu plastrów anty EVRA w lutym. Nie mialam okresu przez ok 1,5 mca pod koniec marca sie pojawil i teraz mam regularnie okazy okres chociaz ten teraz mialam tylko 4 dniowy :/ I mam okresy regularnie - oczywiscie zdarz sie, ze sie przesunie 2- 3 dni. Migreny mam:/ mam wizyte u neurologa pod koniec wrzesnia dopiero :/
Chociaż akurat migreny to mi się całe życie zdażały, ale teraz się troche nasiliły, ogłnie mam też astme i też mi się nasilila w zimę ( co nigdy wczesniej się nie zdażało:/) a własnie czytalam, że może to być sprawka tego ()&*%&^^ gruczolaka :(
Wzrok też mi sie schrzanil ale to akurat od komputera, teraz nosze okulary, mialam badane pole widzenia w zeszylm roku i wyszlo ok, ale w piatek tj jutro ide na powtorne badania.
U mnie prolaktyna byla 58 przy normie 35 tak więc nie aż tak duużo jak Ty :( Narazie puki co musze sie udac z wynikami do mojej ginekolog i zapewne - o ile nie bedzie to żaden gruczolak a mam taką nadzieję, licze na to, to dpstane jakieś tabletki ... pewnie to na B.... co Ty teraz bierzesz, chociaz slyszalam, ze ten lek jest jakiś "cięzki" i że jest drugi ale o wiele drozszy ok 110 zł i zaczyna sie na N... bodajże :/


Boje się cholernie , że coś mam w tej głowie, albo, że mnie źle zdiagnozują... ogholnie mam już chyba jakąs obsesje, paranoje na tym punkcie, aa i jeszcze na punkcie zębów ... ciągle się boję, że mimo leczenia połamie mi się jakiś zab albo znowu zepsuje..

Ehh cyrk!

A na Priv mozemy pogadać:)

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

12 sie 2010 - 14:35:22

podgadamy :)!

a moze ktos jeszcze ma takie problemy?

następna dyskusja:

Czekolada czy kisiel?