Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

27 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

11 sie 2010 - 16:18:24

miala ktoras z Was mikrogruczolaka prysdki ?
albo czy ktors miala z Was go wyinananego ? jakie mialyscie objawy?

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

11 sie 2010 - 16:19:45

Ja nawet nie wiem co to jest :)
podbijam :)

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

11 sie 2010 - 16:19:51

z mikro gruczolakiem nie miałam do czynienia, ale ja mam nie działającą przysadkę ;)

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

11 sie 2010 - 16:22:02

Cytat
ilayla
z mikro gruczolakiem nie miałam do czynienia, ale ja mam nie działającą przysadkę ;)

a masz tego jakies konsekwencje zdrowotne?

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

11 sie 2010 - 16:24:49

Cytat
gorzalczyna
miala ktoras z Was mikrogruczolaka prysdki ?
albo czy ktors miala z Was go wyinananego ? jakie mialyscie objawy?
Ehhh :(

U mnie podejrzewają, że mam...
Jutro ide na badania- prolaktyna z obciązeniem. I wtedy wszystko sie okaze...
A cały problem zaczal się od tego, że mi leciało mleko z piersi a nie jestem i nie bylam w ciazy, i tak juz leci 5 miesiac....
Proklatyna wysoko powyzej normy.

Jutro się okaze. Ale moja gin mnie uspokajała, gruczolaki leczy się farmakologicznie, bardzo zadko potrzebna jest interwencja chirugra i operacja.

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

11 sie 2010 - 16:27:49

Cytat
gorzalczyna
Cytat
ilayla
z mikro gruczolakiem nie miałam do czynienia, ale ja mam nie działającą przysadkę ;)

a masz tego jakies konsekwencje zdrowotne?
jakieś potworne to może i nie, ale mam problemy z hormonami. A taką bezpośrednią przyczyną tej lipnej przysadki są chore jajniki- zespół PCO.

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

12 sie 2010 - 09:29:34

Cytat
edytka86
Cytat
gorzalczyna
miala ktoras z Was mikrogruczolaka prysdki ?
albo czy ktors miala z Was go wyinananego ? jakie mialyscie objawy?
Ehhh :(

U mnie podejrzewają, że mam...
Jutro ide na badania- prolaktyna z obciązeniem. I wtedy wszystko sie okaze...
A cały problem zaczal się od tego, że mi leciało mleko z piersi a nie jestem i nie bylam w ciazy, i tak juz leci 5 miesiac....
Proklatyna wysoko powyzej normy.

Jutro się okaze. Ale moja gin mnie uspokajała, gruczolaki leczy się farmakologicznie, bardzo zadko potrzebna jest interwencja chirugra i operacja.

hej i jak Twoj poziom proaktyny? ja mam tylko podwyzszony przy normie do 30 ja mialam 151 poczatkowo w marcu pod koniec mialm ok 50 okres juz regularnie, biore bromergon... a jak twoj wzrok? masz migreny ? mozemy na priv o tym porozmawiac :)

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

12 sie 2010 - 11:35:15

Hej ja własnie wrociłam z badan, dziś ewentualnie jutro rano odbiore wyniki i wtedy się dowiem co i jak.
U mnie problemy zaczęły sie ok miesiac po odtsawieniu plastrów anty EVRA w lutym. Nie mialam okresu przez ok 1,5 mca pod koniec marca sie pojawil i teraz mam regularnie okazy okres chociaz ten teraz mialam tylko 4 dniowy :/ I mam okresy regularnie - oczywiscie zdarz sie, ze sie przesunie 2- 3 dni. Migreny mam:/ mam wizyte u neurologa pod koniec wrzesnia dopiero :/
Chociaż akurat migreny to mi się całe życie zdażały, ale teraz się troche nasiliły, ogłnie mam też astme i też mi się nasilila w zimę ( co nigdy wczesniej się nie zdażało:/) a własnie czytalam, że może to być sprawka tego ()&*%&^^ gruczolaka :(
Wzrok też mi sie schrzanil ale to akurat od komputera, teraz nosze okulary, mialam badane pole widzenia w zeszylm roku i wyszlo ok, ale w piatek tj jutro ide na powtorne badania.
U mnie prolaktyna byla 58 przy normie 35 tak więc nie aż tak duużo jak Ty :( Narazie puki co musze sie udac z wynikami do mojej ginekolog i zapewne - o ile nie bedzie to żaden gruczolak a mam taką nadzieję, licze na to, to dpstane jakieś tabletki ... pewnie to na B.... co Ty teraz bierzesz, chociaz slyszalam, ze ten lek jest jakiś "cięzki" i że jest drugi ale o wiele drozszy ok 110 zł i zaczyna sie na N... bodajże :/


Boje się cholernie , że coś mam w tej głowie, albo, że mnie źle zdiagnozują... ogholnie mam już chyba jakąs obsesje, paranoje na tym punkcie, aa i jeszcze na punkcie zębów ... ciągle się boję, że mimo leczenia połamie mi się jakiś zab albo znowu zepsuje..

Ehh cyrk!

A na Priv mozemy pogadać:)

mikrogruczolak pzysadki mozgowej

12 sie 2010 - 14:35:22

podgadamy :)!

a moze ktos jeszcze ma takie problemy?

następna dyskusja:

Czekolada czy kisiel?