Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ginekolof NFZ vs Prywatnie ?

11 sie 2010 - 15:53:11

Do jakich ginekologów chodzicie?? Nfz czy prywatnie ? Jakie macie opinie na temat tych z nfz ,za których nie płacimy z własnej kieszeni a jakie co do tych drugich ? Ja szczerze mówiąc zawsze chodze prywatnie ale nie do końca jestem zadowolona...natomiast tych z nfz jakoś się obawiam .;D

Ginekolof NFZ vs Prywatnie ?

11 sie 2010 - 15:55:08

całą ciąże prowadził mi lekarz pracujący w przychodni na NFZ ale oprócz tego to jak ide to zawsze prywatnie .. nie mam czasu stać w kolejkach czekać tygodniami na usg czy coś .. zapłace 100 zł i zrobią mi zawsze na miejscu badania od A do Z

Ginekolof NFZ vs Prywatnie ?

11 sie 2010 - 15:58:45

Ja chodzę na NFZ i jestem zadowolona,robi mi wymaz i usg za darmo,jest miła i kompetentna.Teraz jednak muszę wykonać usg piersi i muszę iść prywatnie,bo na ubezpieczenie długo się czeka.

Ginekolof NFZ vs Prywatnie ?

11 sie 2010 - 16:00:44

Ja chodzę do lekarza prywatnie,nie byłam ani razu na NFZ.
Chodziłam do prywatnego przez całą ciążę i teraz chodzę nadal na wizyty i po recepty:)

Ginekolof NFZ vs Prywatnie ?

11 sie 2010 - 16:01:24

ja chodzę na NFZ do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, ale babka też leczy w dwóch prywatnych klinikach ;)
ufam jej w 100%, jest świetnym lekarzem i bardzo oddanym pacjentowi, świetna kobita :)

Ginekolof NFZ vs Prywatnie ?

11 sie 2010 - 16:04:57

każdy lekarz pracuje w NFZ i ma prywatna praktykę więc praktycznie nie ma różnicy, tyle tylko, że masz szybciej badania i może jest milszy bo płacisz.

Ginekolof NFZ vs Prywatnie ?

11 sie 2010 - 16:08:07

Ja chodzę tylko na NFZ i nie narzekam.
Jestem w 2 ciąży i mam super opiekę ginekologiczną.

Ginekolof NFZ vs Prywatnie ?

11 sie 2010 - 16:09:51

ja raz byłam prywatnie, zabuliłam,
a bardziej jestem zadowolona z tych z NFZ :)
tylko w jednej przychodni czasem czekałam nawet godzinę,
półtora na wizytę,
teraz przeniosłam się gdzie indziej i jestem bardzo zadowolona ;)

Ginekolof NFZ vs Prywatnie ?

11 sie 2010 - 16:11:17

ja chodze prywatnie, w panstwówce przeraza mnie czas oczekiwania. Jak musze isc do lekarza to logiczne ze nie bede czekac 3 tygodni na wizyte. Wiec wybieram prywatnego

Ginekolof NFZ vs Prywatnie ?

11 sie 2010 - 16:19:54

Cytat
ilayla
ja chodzę na NFZ do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, ale babka też leczy w dwóch prywatnych klinikach ;)
ufam jej w 100%, jest świetnym lekarzem i bardzo oddanym pacjentowi, świetna kobita :)

ja tez chodze do babeczki, ktora przyjmuje w IMiDz.oraz prywatnie w Grójcu ;)

Ginekolof NFZ vs Prywatnie ?

11 sie 2010 - 16:24:11

Mieszkam w Irlandii jestem w ciąży, aby ja potwierdzic pojechalam do GINEKOLOGA PRYWATNIE.
Zaplacilam 160 euro za badanie i usg.
Lekarz okazal sie skonczonym idiotą, nie potrafil dobrze stwierdzic w ktorym tygodniu ciazy jestem, co mam jesc, czego nie moge, jak go wypytywalam to dukał coś na komputerze zamiast udzielic mi pomocy.
Totalny kretyn, na koniec kiedy wychodzilam zapytalam czy napewno znajduje sie na odpowiednim stanbowisku... bo radze mu zastanowic sie nad POWOŁANIEM, trzasnelam drzwiami i wyszlam.

Ginekolof NFZ vs Prywatnie ?

11 sie 2010 - 16:24:39

Cytat
bella_911
Do jakich ginekologów chodzicie?? Nfz czy prywatnie ? Jakie macie opinie na temat tych z nfz ,za których nie płacimy z własnej kieszeni a jakie co do tych drugich ? Ja szczerze mówiąc zawsze chodze prywatnie ale nie do końca jestem zadowolona...natomiast tych z nfz jakoś się obawiam .;D

na lekarzy z NFZ też płacisz z własnej kieszeni (składki).
a co lekarzy to zazwyczaj chodzę państwowo, jeśli nie mogę się dostać na wizytę a muszę w trybie pilnym to płacę. nie ma dla mnie żadnej różnicy

Ginekolof NFZ vs Prywatnie ?

11 sie 2010 - 16:25:35

a ja jeszcze nie byłam u ginekologa :P ale przydadzą mi się informacje czytając wasze posty ;)

Ginekolof NFZ vs Prywatnie ?

11 sie 2010 - 16:25:40

Cytat
AniaN
Cytat
ilayla
ja chodzę na NFZ do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, ale babka też leczy w dwóch prywatnych klinikach ;)
ufam jej w 100%, jest świetnym lekarzem i bardzo oddanym pacjentowi, świetna kobita :)

ja tez chodze do babeczki, ktora przyjmuje w IMiDz.oraz prywatnie w Grójcu ;)
a jak się zwie :)?

Ginekolof NFZ vs Prywatnie ?

11 sie 2010 - 16:28:25

Ja chodzę prywatnie i państwowo, w zależności jak mnie wena złapie. I u siebie na NFZ mam tak,że w tym samym dniu dostaję wizytę, nigdy nie czekałam na wizytę u ginekologa.

następna dyskusja:

mikrogruczolak pzysadki mozgowej