Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciaza czy nie

28 lip 2010 - 19:22:01

witajcie,mam problem i nie wiem co zrobic,mianowicie,mam pco,-zespol policystycznych jajników.lekarz stwierdzil u mnie to poltora roku temu,zaczelam sie leczyc w tym kierunku,biorac tabletki anty przez pól roku,potem mialam przyjsc na dalsze leczenie,ale ze moj facet nie chicial,i nadal nie chce sie poddac badaniu nasienia,nie leczylam sie dalej

ale bylam u llekarza jakis miesiac temu,bo mialam strasznie bolesne i nie regularne miesiaczki, wypisal mi luteine 2xdziennie przez10dni,od15dnia cyklu,przez 3mies,,i akurat kochalam sie z moim 15dnia cyklu,jak wyliczylam na kalkuratorku,,i niewiem czy nie zaszlam,bo czytalam ze po luteinie mozna wlasnie wkoncu zajsc w ciaze,tylko ze mam jakies dziwne te objawy,,

mialam okres juz normalnie,nawet dzien wczesniej tydzien temu,ale
strasznie mi sie w pracy kreci w glowie,choc mam siedzaca prace, od poniedzialku jest mi strasznie niedobrze,żle,mam jakby takie uczucie ciągłe tak jakby przelewanie się w jelitach,strasznie mnie kłuje w jajnikach,jakis dziwny smak w buzi,ciagle mi sie chce pic.gazy,wzdecia,a nigdy tak nie mialam,w nocy mi sie spac nie chce,wogole usnac nie moge,za to w pracy rano usypiam....

boje ie zrobic test,zeby sie nie rozczarowac,i sama nie wiem juz co o tym myslec??

ciaza czy nie

28 lip 2010 - 19:24:27

Miałam IDENTYCZNIE po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Minęło mi z czasem.

ciaza czy nie

28 lip 2010 - 19:27:19

Taaaa,na Szafie na pewno dziewczyny postawią trafną diagnozę.Zrób test albo idź do ginekologa.Co za dziwny pomysł pytać o takie sprawy tuataj:/

ciaza czy nie

28 lip 2010 - 19:28:41

Cytat
Natka72
Taaaa,na Szafie na pewno dziewczyny postawią trafną diagnozę.Zrób test albo idź do ginekologa.Co za dziwny pomysł pytać o takie sprawy tuataj:/
to samo chcialam napisac...

ciaza czy nie

28 lip 2010 - 19:29:35

Moje obiawy ciąży były podobne;) ale to zadna diagnoza

ciaza czy nie

28 lip 2010 - 19:29:47

najleprzy spsob to isc do ginekologa lub zrobic sobie test bo innego sposobu nie ma zeby sprawdzic

ciaza czy nie

28 lip 2010 - 19:31:56

no,tabletki tez bralam kiedyz i to z 4-5 lat

Cytat
Natka72
Taaaa,na Szafie na pewno dziewczyny postawią trafną diagnozę.Zrób test albo idź do ginekologa.Co za dziwny pomysł pytać o takie sprawy tuataj:/

pytam,bo nie bylam nigdy w ciazy,a moze byl ktos i mial takie objawy jak napisalam,a co do testu to tez napisalam co sadze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-28 19:35 przez anita2308.

ciaza czy nie

28 lip 2010 - 19:34:08

a sory, że zapytam- co ma badanie nasienia do leczenia PCO? Czekasz aż ci się torbiele porozwijają i będziesz pękać z bólu?:/ Ja mimo leczenia hormonalnego w ciągu roku zarobiłam cztery torbiele, nie ma co czekać z leczeniem,powinnaś być w stałym kontakcie z ginekologiem,a tym bardziej kiedy masz niepokojące objawy powinnaś biec do lekarza a nie czekać na szafie na diagnozę.

ciaza czy nie

28 lip 2010 - 19:38:24

Cytat
joasin
a sory, że zapytam- co ma badanie nasienia do leczenia PCO? Czekasz aż ci się torbiele porozwijają i będziesz pękać z bólu?:/ Ja mimo leczenia hormonalnego w ciągu roku zarobiłam cztery torbiele, nie ma co czekać z leczeniem,powinnaś być w stałym kontakcie z ginekologiem,a tym bardziej kiedy masz niepokojące objawy powinnaś biec do lekarza a nie czekać na szafie na diagnozę.


po to gdyz lekarz powiedzial ze nie bedzie mnie leczyc bez zbadania nasienia faceta.,po to zeby jego wykluczyc, a moj facet powiedzial ze nie zrobi tego badania,bo ma juz dziecko i nie bedzie sie ponizal,wiec jak mam leciec do lekarza skoro tak powiedzial.

ciaza czy nie

28 lip 2010 - 19:41:45

a to jeden lekarz w Polsce jest? Skoro stwierdził u ciebie PCO to nasienie faceta nic do tego nie ma. Co niby, przeniósł ci komórki PCO? Skoro lekarz ci powiedział, że nie będzie cię dalej leczył bo twój facet nie robi badania, które nie ma nic wspólnego z PCO to chyba czas zmienić lekarza. Nie masz na co czekać.

ciaza czy nie

28 lip 2010 - 19:45:32

Cytat
joasin
a to jeden lekarz w Polsce jest? Skoro stwierdził u ciebie PCO to nasienie faceta nic do tego nie ma. Co niby, przeniósł ci komórki PCO? Skoro lekarz ci powiedział, że nie będzie cię dalej leczył bo twój facet nie robi badania, które nie ma nic wspólnego z PCO to chyba czas zmienić lekarza. Nie masz na co czekać.

nie wiem wlasnie co ma jedno wspolne z drugim??!!
a pco stwierdzil po tym ,bo mnie wyslala na badania hormonalne

następna dyskusja:

Kochani lekarze.