Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak opóźnić okres?

16 cze 2010 - 22:47:14

tampony :) mysle ze zmiana klimatu to okres sam ci sie przesunie :) moja kolezanka miala tak ze okres dostala przed wycieczka a pozniej na wyciecze jeszcze raz :/ 2 tygodnie 2 razy okres...tylko nie byl jakis obfity tylko malenki;] tampony naprawde polecam ;] aa wiesz co opoznia...sok pomaranczowy juz go kup i pij :) pozdrawiam ;]

Jak opóźnić okres?

16 cze 2010 - 22:47:47

kup sobie no-spe i tampony ;/ ale problem

Jak opóźnić okres?

16 cze 2010 - 22:46:10

witamina c-opoznia
wapno-przyspiesza

Jak opóźnić okres?

16 cze 2010 - 22:49:04

Cytat
Butelkax1
kup sobie no-spe i tampony ;/ ale problem

Jak Ci coś nie pasuje, to nie musisz się wypowiadać..
To od jutra piję codziennie sok pomarańczowy i jem cytryny, życzcie szczęścia:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-16 22:49 przez kupmikredki.

Jak opóźnić okres?

16 cze 2010 - 22:49:15

kolezanka tez po powrocie z Hiszpanii nie miala okresu przez 3 m-ce i to wlasnie przez zmiane klimatu

Jak opóźnić okres?

16 cze 2010 - 22:49:42

mi sie cos kiedys obilo o uszy z ta cytryna Ze baaaaaaaaaaardzo duuza dawka witaminy c opoznia ( tak slyszalam) ale to nie duzo moze opoznic raczej

Jak opóźnić okres?

16 cze 2010 - 22:50:14

słyszałam kiedyś coś o cytrynie na jakims spotkaniu z ginekologiem w skole, i mówwił że to głupoty...

Jak opóźnić okres?

16 cze 2010 - 22:54:03

Ja tez słyszałam o cytrynie koleżanki opowiadały ze im się opóźniał. Ja nigdy nie próbowałam.

Jak opóźnić okres?

16 cze 2010 - 22:54:43

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-26 21:27 przez goszta.

niezweryfikowana
Posty: 593
Ostrzeżenia: 1/5

Jak opóźnić okres?

16 cze 2010 - 22:57:35

Cytat
kupmikredki
Cytat
Butelkax1
kup sobie no-spe i tampony ;/ ale problem

Jak Ci coś nie pasuje, to nie musisz się wypowiadać..
To od jutra piję codziennie sok pomarańczowy i jem cytryny, życzcie szczęścia:D

Przykro mi z twojego powodu, że wierzysz w takie rzeczy, a od całowania zachodzi się w ciąże. W to też uwierzysz bo ci powiedziała jedna głupia z drugą. To wszystko to bzdury!!! Za okres odpowiedzialne są hormony i nie ważne co jesz albo pijesz i tak ten okres dostaniesz. Jedynie innymi hormonami możesz go opóźnić. Wiem bo biorę tabletki od 3 lat i okres mam co do minuty. Witaminy ani minerały nie wpływają na gospodarkę hormonalną.

Jak opóźnić okres?

16 cze 2010 - 22:59:50

regularne kąpiele w zimnej wodzie opóźnią okres ale tylko max. 2-3 dni. sprawdzone, ale szczerze mówiąc mało przyjemne. opatentowane na wycieczki szkolne i wesela:))) ale na dłuższy wyjazd chyba nie ma rady

Jak opóźnić okres?

16 cze 2010 - 23:08:54

Wiadomo, ze to dyskomfort... Jedziesz żeby odpocząć, na pewno popływać w basenie itd. a tu okres... Niestety ja w zeszłym roku jak jechałam na wakacje do Francji na cały wyjazd miałam okres i próbowałam przyspieszać jakimiś sposobami typu nogi w zimnej czy tam w ciepłej wodzie itd. No w każdym bądź razie takie 'internetowe' sposoby. Dostałam w ten dzień, w który miałam dostać. Byłam zmuszona używać podpasek, niezbyt przyjemna sprawa ale wyjazd i tak był udany :) Można o tym zapomnieć...

Jak opóźnić okres?

17 cze 2010 - 18:32:33

dziewczyny opóźnić okres mogą jedynie tabletki żadne tam cytrusy

Jak opóźnić okres?

17 cze 2010 - 18:38:32

Cytat
tusia148
dziewczyny opóźnić okres mogą jedynie tabletki żadne tam cytrusy

DOKŁADNIE !!

Poza tym skoro wyjeżdżasz za granicę to i tak jest prawdopodobieństwo, że dostaniesz wcześniej.. później.. że będzie króciutki.. albo długi.. - wszystko się wtedy rozstraja.
Bez sensu z cytryną - możesz ewentualnie dostać głupiej miny od tego ;) :):)

Jak opóźnić okres?

17 cze 2010 - 18:41:55

stres zmiana kilmatu r=to ci opóźni do jakis 1,5 tygodnia bedzie ok nie przejmuj sie

następna dyskusja:

Problem :(