Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Trampolina- ćwiczenia

16 cze 2010 - 20:41:04

Kupiłam moim dzieciom trampolinę ,dziś ćwiczyłam na niej 20 min.,jestem wykończona, a zapytać chciałam czy któraś z was ćwiczy na trampolinie i czy można schudnąć i ile?

Trampolina- ćwiczenia

16 cze 2010 - 20:43:52

moja trenerka od fitnessu twierdzi, że to bardzo dobry sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Sama przedstawiła mi zestaw ćwiczeń, które można robić na trampolinie.

Trampolina- ćwiczenia

16 cze 2010 - 20:42:14

napewno mozna schudnac to jest dobry sposob, tylko nie kazdy ma mozliwosc gdzie takie cos ulokowac;p wiec skacz ile masz sil i napewno jakies rezultaty beda:)

Trampolina- ćwiczenia

16 cze 2010 - 20:52:25

Cytat
annkka88
moja trenerka od fitnessu twierdzi, że to bardzo dobry sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Sama przedstawiła mi zestaw ćwiczeń, które można robić na trampolinie.
a masz może jakiś namiar na te ćwiczenia ,nie wiem gdzie takowych szukać

Trampolina- ćwiczenia

16 cze 2010 - 21:01:39

Cytat
princessakokosowa
Cytat
annkka88
moja trenerka od fitnessu twierdzi, że to bardzo dobry sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Sama przedstawiła mi zestaw ćwiczeń, które można robić na trampolinie.
a masz może jakiś namiar na te ćwiczenia ,nie wiem gdzie takowych szukać

wiesz co u mnie jest tak, że na każdych zajęciach robimy jakiś inny układ. Trenerka decyduje jakie to będą ćwiczenia. Ćwiczenia czasem powtarzają się ale układy nie. Ćwiczymy bardzo intensywnie przez jakieś 15-20 min z tym, że tak 10 min mamy na początku na rozgrzewkę, później 20 min trampolina i 10 min na końcu to ćwiczenia które pozwalają się "uspokoić" Nie mam pojęcia gdzie można znaleźć przykłady ćwiczeń.W ogóle, nie wiem o jak dużej mówimy trampolinie.. ja np ćwiczę na mniejszej tylko na jedną osobą.

Trampolina- ćwiczenia

13 lip 2010 - 13:39:56

też mam trampoline w domu, podobno dobry sposób na zrzucenie zbędnych kg jednak jakoś nie moge się zmobilizować :D

Trampolina- ćwiczenia

02 sie 2010 - 11:08:47

Ja znalazłam ostatnio portal trampoliny.org i sam byłam pod wrażeniem jakie rodzaje ćwiczeń można na takiej trampolinie nawet najmniejszej wykonywać. Zastanawiałam się czy nie kupić takiej małej ale chwilowo zrezygnowałam i teraz znowu o tym myślę bo jak bym faktycznie przeznaczyła trochę czasu na takie ćwiczenia to jak dla mnie na siłownie nie tzreba chodzić jak widzę jak można się wymęczyć...pozytywnie oczywiście :)

Trampolina- ćwiczenia

02 sie 2010 - 11:11:08

ja mam trampoline o średnicy ok 4,5m pod domem:D skacze praktycznie codziennie ! kurde ale musze przyznac ze pierwszeo dnia po 10 minutach skakania myslalam ze ducha wyzione:D!!!!!!!! masakryczne miałam zakwasy nastepneo dnia, ale to chyba znaczy ze miesnie nieze pracują:P wiec taka trampolina jest naprawde dobra na schudniece czy chociazby wyrzeźbienie miesni:)

Trampolina- ćwiczenia

02 sie 2010 - 11:16:18

Kurcze,zawsze chciałam mieć trampolinę,ale niestety mieszkam w bloku,więc byłby problem z miejscem do skakania. Może kiedyś namówię tatę,żebym mogła skakać u niego pod domem :) To super zabawa,a przy okazji trening musi być.

Trampolina- ćwiczenia

02 sie 2010 - 11:20:41

Wiesz może zerknij sobie na stronę trampoliny.pl - tam sa takie małe trampoliny do skakania i możesz sobie kupić ja i używać nawet w domu - ten portal co wcześniej podałam ma na stronie pokazane ćwiczenia i nie wiążą się one tylko ze skakaniem więc nie, szczególnie filmik ze Stevem.

Trampolina- ćwiczenia

28 kwi 2011 - 13:13:00

czy mogę skakać na trampolinie podczas okresu ? proszę o miłe odpowiedzi !

Trampolina- ćwiczenia

28 kwi 2011 - 13:16:58

nie możesz bo Ci buzią wyleci :)

Trampolina- ćwiczenia

28 kwi 2011 - 13:18:16

Cytat
rzodkiefffka
nie możesz bo Ci buzią wyleci :)


hahahahahahahahahahahahaha :D

nie jak masz okres to musisz leżec w domu cały dzien i nie wychodzic :)

Trampolina- ćwiczenia

28 kwi 2011 - 13:18:31

Cytat
marzena6054
czy mogę skakać na trampolinie podczas okresu ? proszę o miłe odpowiedzi !
A widziałaś lub słyszałaś gdziekolwiek jakiekolwiek przeciwwskazania?

Trampolina- ćwiczenia

28 kwi 2011 - 13:19:21

Z tego co wiem to tak, jedynie kiedy warto zabezpieczyć się w podpaskę to po ciąży ponieważ każda kobieta podczas takiego skakania popuszcza :))

następna dyskusja:

Jak opóźnić okres?