Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak ochoty na sex

01 cze 2010 - 12:17:13

Witajcie :) Od jakiegoś czasu mam pewien problem. Mam wspaniałego chłopaka, którego mocno kocham i z którym planujemy wspólną przyszłość. I tu pojawia się problem, bo kiedy ma dojść do zbliżenia w ogóle nie mam na to ochoty. Czasem zmuszam się jak widzę, że mu bardzo zależy. W trakcie jest ok, czasem nawet wspaniale, a czasem po prostu nudzę się. Próbujemy różnych pozycji, różnych zabaw itd. Ale nie czekam na to nigdy i pierwsza nie wychodzę z propozycją. Nie potrafię się skupić na seksie, często zaczynam podczas niego mówić o różnych rzeczach, coś liczyć, nad czymś się zastanawiać. Albo on mi opowiada o różnych fantazjach itd ja wtedy udaję, że go słucham, ani mnie to nie kręci, ani nic, raczej nudzi. Wtedy czekam zawsze z niecierpliwością aż skończy albo mu po prostu przerywam.
On jest moim pierwszym facetem. Kiedy zaczęliśmy się spotykać stosunkowo szybko poszliśmy do łóżka. Miałam wtedy 20 lat, byłam dziewicą i od kilku lat nie myślałam o niczym innym i tak jakoś szybko poszło ;) Spodobało mi się i dosłownie co chwilę miałam ochotę na seks. Kochaliśmy się po parę razy dziennie ;) Potem coraz rzadziej, bo nie mieliśmy aż tyle czasu. A teraz jest tak jak jest, od dobrych kilku miesięcy nie mam na to ochoty. Chciałam spytać was czy macie jakieś sposoby na podwyższenie libido, bo nie ukrywam, że chciałabym jeszcze przeżyć nie jedną szaloną noc ;)
Nikt nie ma żadnego pomysłu?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-01 12:28 przez zowia.

Brak ochoty na sex

01 cze 2010 - 23:41:23

hmmm szczerze mówiąc nie wiem co Ci poradzić ...na pewno jest jakiś sposób ale nie przychodzi mi do głowy...jedynie taki ze na pewno kiedyś Ci się za chce...moim zdaniem nie rób tego gdy nie masz ochoty- jeśli Twój chłopak Cie kocha to zrozumie i będzie czekał...a zobaczysz że w końcu Ty będziesz ciągła go do łózka...jeśli będziesz uprawiała sex niechcąc to niczego nie zmieni tylko pogorszy sytuacje tak ze odechce ci się na dłuuuuugo....bądź cierpliwa...w końcu na tym świat się nie kończy...całusek:):)

Brak ochoty na sex

01 cze 2010 - 23:44:03

Proponuję, zeby s zbadła sobie poziom hormonow

Brak ochoty na sex

01 cze 2010 - 23:55:55

A gdzie można zrobić takie badania? I ile to może kosztować?
Dodam, że poza tym nie zauważyłam innych zmian hormonalnych. Regularnie miesiączkuję. Nie biorę też tabletek antykoncepcyjnych.

Jak się z nim kocham to wcale nie jest nieprzyjemnie, ale robię to bez przekonania. Czasem mi potrzeba tej bliskości, ale nie czuję wtedy podniecenia, raczej mechanicznie to robię, bez większego zaangażowania. Poza tym ciągle musimy używać tych żeli Durexa do nawilżania. Kiedyś nawet o tym nie myślałam. Wiem, że na seksie świat się nie kończy, ale jest to miłe urozmaicenie dnia. Poza tym niepokoi mnie to trochę, bo jeszcze kilka miesięcy temu o niczym innym nie myślałam.

Brak ochoty na sex

02 cze 2010 - 12:17:26

nie masz się czym przejmować to minie - potrzebujesz trochę więcej czasu...bo być może za wcześnie zaczęliście- ale nie mnie to oceniać...piszesz ze jest miłe, urozmaicenie dnia - ale to chore robić coś na siłę- jak będziesz uprawiać sex bez chcenia to w życiu ci się nie zachce ochota...Zrób tak nawet jeśli chcesz zbliżenia to powiedz sobie nie i tak z parę razy aż w końcu tak o kochaniu zatęsknisz ze nie będziesz chciała przestać...jeśli i to nie poskutkuje zgłoś się do ginekologa i porozmawiaj z nim o swoim problemie- głowa do góry będzie dobrze:):)):

Brak ochoty na sex

02 cze 2010 - 12:37:56

nie jestes sama ja mam to samo i wsumie tez nieiwem co z tym robic |:/ mam juz tak z 2 lata i to wcale nie zalezy od faceta bylam z trzema i zawsze po czasie juz mi sie niechcialo a na poczatku bardzo nieiwme czemu ak jest , teraz z mezem mam to samo strasznie mnie to meczy ale napewno mu nie pwoiem zeby poczekal bo sie nie doczeka chyba |:/

zweryfikowana
Posty: 1.557
Ostrzeżenia: 1/5

Brak ochoty na sex

02 cze 2010 - 12:42:06

może porada seksuologa?

Brak ochoty na sex

02 cze 2010 - 12:46:25

idź do ginekologa, może ci przepisać tabletki - swojego rodzaju viagrę dla kobiet. Moja koleżanka miała podobny problem i jej pomogły. Szczerze mówiąc sama chcę spróbować.

Brak ochoty na sex

02 cze 2010 - 12:50:26

mam to samo, tak jakbyś opisała mnie:D też 20 lat itd itd.. no i teraz mam lipe:/ ale nie będę czekać, aż mi się zachce, bo nigdy się nie zachce:/ taka prawda.. ja mam problemy z tarczycą i dzisiaj byłam u lekarza, skierował mnie na badania i do endokrynologa, może to właśnie zaburzenia hormonów? i też nic o tym nie wiedziałam.. po prostu zleciła mi lekarka badania i się okazało, że mam wysokie TSH.. a jeśli wyrównanie poziomu tych hormonów nie poskutkuje no to nie wiem.. głupio mówić, ale może "to nie TEN"? mimo tego, że jest nam przy nich wspaniale? nie wiem, od dawna mam różne myśli na ten temat:/

Brak ochoty na sex

02 cze 2010 - 12:50:57

ja to przezywałam w kazdym zwiazku,tzn.konkretnie chodzi mi o to,ze na początku nie mozna sie od siebie odkleic,wszystko jest nowe i fantastyczne,mogłam kochać się nawet kilka razy w ciagu dnia i to jest wspaniałe,ciagła niekoncząca się ochota na bliskosc z ta druga osoba,ale z czasem coraz mniej a pózniej to juz w ogóle mija. Ja zauwazyłam,ze teraz z moim partnerem mamy tendencję do zblizeń max.1 raz w tyg a jak wracam myslami do początków naszej znajomości to było tak super,ze wciąz mielismy na siebie ochotę,mogliśmy w ogóle z łóżka nie wychodzic,wciąz nowe pomysły,miejsca i pozycje,tak nam było razem dobrze,nadal jest,ale to już nie to samo,nie ma juz tej fascynacji a również nie biorę żadnych tabsów,po prostu zwykła rutyna i przyzwyczajenie :(

Brak ochoty na sex

02 cze 2010 - 12:54:22

hmmmmmmmm ja tak mialam, gdy brałam tabletki antykoncepcyjne :| ale przestałam je brać

na podwyższenie libido napewno dobrze wpłynie odpowiednia dieta - bo przez nie zdrowe jedzenie fast foodów obniża sie libido. Tak słyszałam i również słyszałam, ze dobrze jest jesć pietruszkę (jej liście).

Mam pytanie moze troszkę osobiste, ale czy podczas sexu masz orgazm?

Brak ochoty na sex

02 cze 2010 - 12:55:30

DOŁACZAM TO TEMACIUKU..JEST BARDZO CIEKAWY I TAKZE MNIE DOTYCZY...WIEC MOZE KTORAS Z WAS( WYLECZYLA SIE Z TEGO)

Brak ochoty na sex

02 cze 2010 - 12:56:18

Cytat
zowia

On jest moim pierwszym facetem. Kiedy zaczęliśmy się spotykać stosunkowo szybko poszliśmy do łóżka. Miałam wtedy 20 lat, byłam dziewicą i od kilku lat nie myślałam o niczym innym i tak jakoś szybko poszło ;) Spodobało mi się i dosłownie co chwilę miałam ochotę na seks. Kochaliśmy się po parę razy dziennie ;) Potem coraz rzadziej, bo nie mieliśmy aż tyle czasu. A teraz jest tak jak jest, od dobrych kilku miesięcy nie mam na to ochoty. Chciałam spytać was czy macie jakieś sposoby na podwyższenie libido, bo nie ukrywam, że chciałabym jeszcze przeżyć nie jedną szaloną noc ;)

jestem w tej samej sytuacji co Ty i w tym samym wieku!!!
tez to mój pierwszy partner łóżkowy, i tez w wieku 20 zaczelismy to robić

czasami myślę, że już się "wyseksiłam" i wykorzystałam limit seksu jaki mi przysługuje;)
w maju kochaliśmy się... uwaga... 2 razy... po prostu nie mam ochoty i tyle

Brak ochoty na sex

02 cze 2010 - 13:00:05

Cytat
puchuskubatek
idź do ginekologa, może ci przepisać tabletki - swojego rodzaju viagrę dla kobiet. Moja koleżanka miała podobny problem i jej pomogły. Szczerze mówiąc sama chcę spróbować.

Chyba nie wiesz co mowisz, a propos tych lekow....To sa niesamowicie mocne i niebezpieczne leki. Wracajac do Twojego przypadku, moze byc bardzo wiele przyczyn braku ochoty na seks np: depresja, gorszy czas w zyciu, jakies niepowodzenia, stresy. Poczekaj chwilke i obserwuj siebie, jesli nie minie po kilku miesiacach to najlepiej sprobowac jakis uspokajajacych mieszanek, one Cie wycisza i rownowaga emocjonalna tez powroci.

Brak ochoty na sex

02 cze 2010 - 13:02:12

mialam identyczną sytuacje z moim bylym... zerwalam z nim bo doszlam do wniosku , ze po prostu juz mnie nei kreci i traktuje go tylko jak przyjaciela . Ale to niei naczy ze Twoj przypadek jest taki sam. Moze msz po prostu taki okres w zyciu i 3ba go przeczekac:P?

następna dyskusja:

poronienie jak sobie poradzic?