Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem

18 maj 2010 - 13:38:19

Witam ,

mam takie pytanie odnośnie możliwości zajścia w ciążę ... ( mam nadzieję , że nie zaszłam )
otoż okres powinnam była dostać około 28. kwietnia a już jest 18 maja a okresu nie ma ... robiłam dziś test i wynik jest negatywny ... nie wiem, może zrobić nastepny . ?
dodam ze w kwietniu zaczęlam diete chyba dosyc drastyczna ale po okolo tygodniu ją przerwałam .. a z chłopakiem kochamy się zawsze w prezerwatywie (nigdy nie pękła) a wytrysk nastepuje zawsze na zewnątrz do prezerwatywy ...
co myślicie ?

problem

18 maj 2010 - 13:40:33

jak sie drastycznie odchudzasz to sie nie dziwie ale moze zrob jeszcze raz test i upewnij sie u ginekologa po to zebys byla spokojna ;*

problem

18 maj 2010 - 13:43:01

myslę, ze to od diety :0 raczej nie ma mozliwosci zebys byla w ciazy spokojnie :)

problem

18 maj 2010 - 13:43:28

Dzięki za odpowiedzi ;** zaczęłam pić malwe jakies 4 dni temu ale jak narazie nic...
zobaczymy co ginekolog powie ;/

problem

18 maj 2010 - 13:45:34

Myślę, że powinnaś pójść do gnekologa, bo nikt tu wróżką raczej nie jest i nikt Ci nie powie, tak jesteś albo nie nie jesteś w ciąży.
Nikt tutaj nie zna przebiegu Twojego cyklu, bo to nie jest portal np. www.28dni.pl tylko portal o modzie.
Jedyne co można powiedzieć, to potwierdzić, że drastyczna dieta i spadek wagi poniżej jakiegośtam progu może mieć wpływ na zatrzymanie miesiączkowania, ale to pewnie wiesz sama, bo inaczej nic byś o diecie nie wspominała...

problem

24 sty 2011 - 02:02:14

jak dla mnie to jesteś

problem

24 sty 2011 - 02:36:53

Drastyczna jak to określiłaś dieta miała na pewno wpływ na funkcjonowanie organizmu a co za tym idzie opóźniła okres. Oczywiście możesz być w ciąży, ale prawdopodobieństwo jest małe i na 80% to kwestia owej diety.

problem

24 sty 2011 - 02:43:07

Cytat
MadziulaG
Drastyczna jak to określiłaś dieta miała na pewno wpływ na funkcjonowanie organizmu a co za tym idzie opóźniła okres. Oczywiście możesz być w ciąży, ale prawdopodobieństwo jest małe i na 80% to kwestia owej diety.

nawet jeśli była w tej ciąży to już zapewne urodziła :)

następna dyskusja:

zanik okresu 5 miesięcy, co zrobic?