Obecnie rozmawiamy o:

Skojarzenia

gorący temat

fetyszysci zapraszam

6 minut temu

płaszcz transparentny

13 minut temu

prezent na swieta

32 minut temu

kody rabatowe

39 minut temu

pędzelki jak szczotka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Diane - Tabletki antykoncepcyjne

26 kwi 2010 - 23:02:48

Witam Drogie Szafowiczki, mam pytanie dotyczące tabletek Diane, in. antykoncepcyjne, czy któraś z Was to może je brała? I moje pytanie czy przytyłyście po nich? Czy może cera, włosy Wam się po tym polepszyły, że tak powiem? Okres wyregulował, czy któraś miała bolące strasznie okresy a te tabletki pomogły? Dobre są jako zabezpieczenie przed ciążą ?

proszę o podbijanie

26 kwi 2010 - 23:11:01

moja kumpela brala i bierze, jest szczuplutka jak nie wiem co;) od 6 lat na tabsach w ciaze jeszcze nie zaszla;)
aczkolwiek jeszcze polacy nie wiedza, ze antykoncepcyjne tabletki sa rakotworcze! znowu sie obudzimy jak do nas przywieja dobitne wiesci z zachodu..polska zacofany kraj...

26 kwi 2010 - 23:17:36

masa watkow juz o tym jest :)

26 kwi 2010 - 23:15:03

ja je brałam dosyć długo, prawie dwa lata. jeżeli chodzi o antykoncepcje to u mnie wszystko sprawnie działało ^^ z cerą zmian nie zauważyłam, włosy to samo. ale przytyłam, nie dużo, trochę w biodrach, trochę w piersiach. ja ogólnie szczupła jestem więc wielkiej różnicy mi to nie zrobiło ale dla dziewczyn z problemami wagowymi to nie polecam. chociaż jak wiadomo każdy organizm może inaczej reagować. sprawdź sama, weź na próbę kilka miesięcy jak nie będą pasowały to zmienisz :)

27 kwi 2010 - 08:37:15

no właśnie mam na 3 miesiące , i mam nadzieję, że juz jak mam tyć to, żeby piersi trochę urosły ;) Ale słyszałam, że ich nie bardzo jest je brać długo ? Mi Pani ginekolog powiedziała, że góra pół roku mogę. Mam pytanie do dziewczyn, które uważają , że to dobre zabezpieczenie : Jeszcze używałyście jakiś zabezpieczeń czy tylko t tabletki ? :)

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-27 08:41 przez Malincia666.

27 kwi 2010 - 08:46:41

Ja je biorę i polecam :) miałam straszne pryszcze, wręcz bulwy a teraz mam śliczniusią buźkę ;) tylko trzeba na to czasu. a co do tycia to trzeba się pilnować bo po każdych się tyje :/ no ale jest jeden minus, straszne są huśtawki nastroju i łatwo można wpaść w depresję :(

27 kwi 2010 - 08:49:20

Kurcze... hmm.. ja kiedyś też brałam, ale nie z taką ilością hormonów, bardziej na regulację. A co do depresji to też nieźle, a huśtawki nastrojów to mam cały czas ;D

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-27 08:50 przez Malincia666.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

27 kwi 2010 - 08:54:05

Treść posta została usunięta automatycznie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-24 19:20 przez Agatt91.

27 kwi 2010 - 08:58:28

Ja nie przytyłam wcale i cere dostałam jak pupka niemowlaka...:D
A przypisała mi je kiedyś pani dermatolog

27 kwi 2010 - 08:57:02

osz kurde, żeby dermatolog antykoncepcje zapisywał dobre :D Ale dobrze, że mówisz, że lepszą cere miałaś, bo też mam z tym problemy niezłe :)

A jako zabezpieczenie same tabletki, dobre?

27 kwi 2010 - 09:02:06

ja je kiedyś brałam i wszystko było OK. Rzadnej huśtawki nastrojów nie było, nie przytyłam a cera wyglądała idealnie. A tabletki antykoncepcyjne można brać przez rok później trzeba zrobić 1-2 m-ce przerwy i dalej można brać (sprawdzona informacja od ginekologa). Mam zamiar do nich wrócić ;)

27 kwi 2010 - 09:04:25

ja jestem na Diane od kilku lat i widzę same plusy - piersi mi się zaokrągliły, problemy z cerą bardzo się zmniejszyły, nie mam już bolesnych miesiączek i zawsze dostaję z dokładnością szwajcarskiego zegarka :)

27 kwi 2010 - 09:09:59

diane przepisywane sa czasami osobom ktore maja problemy z cera. moja siostra kiedys je brala wlasnie ze wzgledu na cere, lekarz jej przepisal. po tych tabletkach bardzo poprawia sie jej stan.

a ja osobiscie polecam novynette:)

27 kwi 2010 - 09:07:12

Od tabletek się nie tyje, tylko jak mają dużo e.... (nie pamietam dokładnie) to powodują apetyt i więcej się je... A nie że od tabletek bym.. 10 kilo :P , z tego co mi koleżanka mówiła

27 kwi 2010 - 09:11:52

Mi przepisano te tabletki ze względów własnie strasznie bolących miesiączek i cery, i widzę, że te które z Was brały są zadowolone :) To mnie już bardziej pociesza :D Ale dalej żadna się nie wypowiedziała, czy uważa te tabletki za dobry środek antykoncepcyjny ;)

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

brązowe plamienia między miesiączkami