Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 14:46:43

hey dziewczyny stosowała któras z was lub może stosuje tę metode antykoncepcji??jak sie po nim czujecie i ipt??czy przytyłyście?macie jakies zmienne nastrojr?pytam bo sama chce spróbowac

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 14:48:46

nawet nigdy nie słyszałam o tej metodzie antykoncepcji, ale brzmi interesująco. Ile takie coś kosztuje? I co ile się go przyjmuje?

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:04:50

ten zastrzyk stosuje sie w pierwszy lub 2 dzien miesiączki i działa przez 3 miesiące

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:10:50

ile to kosztuje?

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:15:57

koło 57zł

zweryfikowana
Posty: 937
Ostrzeżenia: 1/5

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:17:24

a to nie dla kobiet po 1szym dziecku?

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:17:54

ja go stosuje, teraz w c zerwcu przyjme go poraz czwarty...
no raczej lekarze nie polecaja go dla kobiet które jeszcze nigdy nie rodziły, lub które w przyszłosci planuja miec portomstwo, ja mam dwóch synków i juz nie planuje kolejnych dzieci...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-21 15:19 przez marcin1982.

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:19:21

Ja stosowałam 3 lata zastrzyk o nazwie depo provera.Powiem Ci tak-plusem jest prawie całkowity brak miesiączek(tylko czasem plamienia) ,ale były chwile,że nie wiedziałam,czy jestem w ciąży-bo dni płodne i niepłodne były nie do rozpoznania :-( fakt,bolesne miesiączki skończyły się ,ale spadło też libido :-( a jak mój mąż przeczytał po tych 3 latach ulotkę ile jest skutków ubocznych ,to powiedział,że nie ma sensu żebym to dalej stosowała.No fakt-super jako antykoncepcja bo w ogóle nie chciało mi się kochać ;-) miałam mdłości i zawroty głowy niestety.A najgorszy jest pierwszy raz po tym zastrzyku-bo jak już weźmiesz ,to nie można tego procesu odwrócić i jeśli będą skutki uboczne -to przez bite 3m-ce co najmniej :-( ja po zakończeniu ostatniego zastrzyku nie miałam miesiączek chyba z 9m-cy ,musiałam brać po nich tabletki na wyregulowanie cykli.Osobiście szczerze-nie polecam-po zakończeniu miałam bolesne miesiączki i silniejsze niż przed ich braniem.A powrót do w miarę regularnych cykli(ale też nie co do dnia) zajęło mi chyba ze 3 lata,więc to dość inwazyjna metoda antykoncepcji....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-21 17:10 przez mirrona.

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:21:30

Cytat
marcin1982
ja go stosuje, teraz w c zerwcu przyjme go poraz czwarty...
no raczej lekarze nie polecaja go dla kobiet które jeszcze nigdy nie rodziły, lub które w przyszłosci planuja miec portomstwo, ja mam dwóch synków i juz nie planuje kolejnych dzieci...

a czemu jest to niewskazane dla kobiet, które jeszcze nie urodziły?

i w ogóle jak się po tym czujesz?

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:18:01

ja slyszalam ze po ym ciezko potem zajsc w ciaze
ja bralam sporo lat tabletki,i teraz tez mam problemy:(

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:18:32

pOdbijam bo mnie też to interesuje :)

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:22:20

corka kolezanki mojej tesciowej brala i przytyla ok 15 kg
myslalam nad tym ake sie na 100% nie zdecyduje bo sie boje ze przytyje wiecej niz po tabletkach. a ile kosztuje to nie wime bo w UK jest za darmo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-21 15:23 przez aneti_2008.

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:22:42

u mnie też brak miesiączki, i faktycznie są takie dni że czuje się jakbym była w ciąży, nie przytyłam, tylko w pierwszym dniu po iniekcji strasznie boli mnie głowa, oczywiscie każda z nas ma inny organizm więc jedna będzie się czuła po zastrzyku lepiej, inna gorzej.Najlepiej zasięgnąc informacji u swojego gina...
Faktycznie po tym zastrzyku ciezko wrócic do płodnosci, można miec problem z zajsciem w ciąże, nawet po odstawieniu zastrzyku jeszcze przez wiele miesięcy można być bezpłodnym...
ja płace 45 zł raz na 3 miesiace, ale ostatnio w aptece Pani sprzedała mi ten zastrzyk tylko że w wiekszej dawce za 14.99zł.
Pielegniarka która mi robiła zastrzyk zużyła tyle ile trzeba a reszte wyrzuciła....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-21 15:22 przez marcin1982.

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 15:19:13

mi to lekarz odradzil, bo jeszcze w ciazy nie bylam i nie rodzilam, wiec dlatego...podobno

Zastrzyk antykoncepcyjny

21 kwi 2010 - 17:28:06

kurcze ja niewiem co robic..lekarka stwierdziła u mnie endromektroze mam bardzo bolesne miesiączki,bóle porzy wypróznianiu itp mam juz jedno dziecko wiec przepisała mi ten zastrzyk i kurcze niemoge sie zdecydowac czy go zastosowac czy nie:(boje sie tych skutków ubocznych które moga wystąpic ..aha to jest moja pierwsza antykoncepcja hormonalna i niewiem jak mój organizm zaraguje

następna dyskusja:

damski orgazm/wytrysk