Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:46:35

mnie kiedyś schodził i bolałao strasznie

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:47:05

a mi nie schodzil;/ tez mialam zbity i taka wielka siwa plame na nim ;/ na poczatku bolalo potem juz nie i poprostu zwycajnie rosl sobie az odrosl ze juz nic nie bylo wiedac:) tylko to dlugo trwalo niestety;/

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:48:48

Jak byłam mała, to uderzyłam stopą gołą o ceglany schodek i mi pół paznokcia zeszło... Bolało jak diabli! Płakałam nocami. Ale byłam wtedy dzieckiem, z 7 lat miałam najwyżej. Także inaczej się ból odczuwa.
Ale taki schodzący paznokieć sprawia duży ból jednak...
Współczuję Ci.. :<

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:49:14

do lata powinien odrosnąć a samo "odklejanie" sie paznokcia nie boli tylko jak go już niema to boli przynajmniej mnie i to bardzo ale to też przez pare dni bo później te "mięsko" zarasta tak jakby skórą i nie ociera się już a więc myśle że jakby co to pocierpisz ok. 5-7dni i będzie ok.
ale jak paznokieć jest tylko siwy to wcale nie musi odejśc

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:49:46

boli boli, ja sobie kiedyś w dzieciństwie spściłam cegle na nogę ... ;x przypadkowo oczywście, paznokiec mi schodził na początku okropnie bolał jak nawet lekko o cos otarłam, czy zachaczylam.
bo tak z sam siebie o raczej nie boli

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 17:06:36

Cytat
kamiqa
boli boli, ja sobie kiedyś w dzieciństwie spściłam cegle na nogę ... ;x przypadkowo oczywście, paznokiec mi schodził na początku okropnie bolał jak nawet lekko o cos otarłam, czy zachaczylam.
bo tak z sam siebie o raczej nie boli
No własnie tego sie obawiam,robi sie coraz cieplej wiec noga bedzie narazona na rozne urazy,przedewszystkim takiego ciepla jeszcze nie ma a ja musze zrezygnowac z bucików na rzecz jakichs klapek albo czegos bez palców;( boi w zwyklych butach wątpie ze bede mogła chodzic jak o wszystko stanie sie "swieze";(
Cytat
wwiola
a mi nie schodzil;/ tez mialam zbity i taka wielka siwa plame na nim ;/ na poczatku bolalo potem juz nie i poprostu zwycajnie rosl sobie az odrosl ze juz nic nie bylo wiedac:) tylko to dlugo trwalo niestety;/
Ale moj jest doslownie caly siwy..mimo wszystko mam nadzieje ze minie mnie sytuacja z odchodzącym paznokciem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-20 17:07 przez gosik18g.

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 19:33:59

nie boli. nawet nie zauważycz kiedy ci odpadnie.
ja tak raz miałam, na szczęście z małym palcem u stopy więc nie było to takie zauważalne, szkoda tylko, że trwało to tak długo.

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 19:37:49

nie bójcie się , NIC NIE BOLI. Ten paznokieć obumarł, ale pod nim już rośnie nowy i w ciągu kilku tygodniu ten stary odpadnie, nawet nie zauwazycie kiedy (pewnie podczas kąpieli). Tylko uważajcie żeby nie haczyć nim o nic bo wtedy może zaboleć.

zweryfikowana
Posty: 644
Ostrzeżenia: 2/5

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 19:40:14

mi schodził kiedys z palca u reki, na poczatku bolało ale to zestłuczenia a jak schodził to nie.

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 19:37:01

Ja miałam cały czarny , ale to wyglądało jakby paznokieć schodził , a druga płytka rosła . Mnie nie bolało ;)

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 19:42:17

ja kiedyś chodziłam ze złamanym palcem u nogi bo nie wiedziałam, że jest złamany :D tzn. jak huknęłam w niego to bolało ale nie zdawałam sobie sprawy z tego, że mogłam go złamać XD schodzący paznokieć to pikuś. w ogóle nie boli więc nie masz się czym przejmować bo on jest już `nieżywy` że tak powiem :)

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 19:44:28

Cytat
gosik18g

Takim zwykłym plasterkiem? To nie spowoduje ze"bedzie powolniej odrastał"?

z opatrunkiem, tak zeby miejscem po paznokciu stykal się opatrunek, a nie klej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-20 19:45 przez moony.

zweryfikowana
Posty: 652
Ostrzeżenia: 1/5

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 19:45:22

Mojej kolezance niedawno zchodził i mówiła, ze nic nie czuje
Ale palec bez paznokcia? Zbierało się na wymioty...
;D

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 19:43:44

może Ci nie zejdzie mi na studniówce kolega nadeptał dużego palca u nogi swoim butem <wiadomo jakim- nie zwykłym adidasem:D> i strasznie mnie bolało bo miałam buty z odkrytymi palcami, miałam pomalowane panzokcie to połowa mi odpryskała a druga połowe jak przyszłam do domu bałam sie zmyć zeby nie widziec co tam sie dzieje bo widać było ze jest pękniety:) i do tej pory mi nie zszedł zagoił sie jakoś :)

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 19:49:37

mi schodził. od dużego palca od nogi ;p ale wcale mnie to nie bolało. I palec nie został mi "goły". bo jak ten brzydki odchodził to pod spodem mi już nowy rósł.

następna dyskusja:

damski orgazm/wytrysk