Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

45 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

21 kwi 2010 - 18:52:19

może idź na pogotowie. Na pewno będzie mniej bolało.

zweryfikowana
Posty: 1.183
Ostrzeżenia: 1/5

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

21 kwi 2010 - 18:49:54

Ja na weselu dostałam w duży palec u nogi:( oooj był czarny od nasady do połowy gdzieś tak, bolał kilka dni, potem jeszcze trochę kiedy go obcinałam ale nie odpadł mi:) nie skub przy nim dużo, będzie dobrze!! Teraz mam juz normalny ale w połowie długości mam taki mały garbik, nie widoczny ale jest.

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

21 kwi 2010 - 18:54:09

nue boli. kiedys w nocy idąc doi łazienki sttłukłam palca u ręki, potem się obudziłam, i nie wiem skąd wzięła się opuchlizna, a potem zlazł mi paznokiec, nic nie bolało. ;p a potem nowy urósł, ale już nie jest takji jak wcześniejszy (jest taki jakby to powiedziec .. wklęsły -,-)

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

21 kwi 2010 - 18:53:29

Mi kiedyś zszedł i nawet nie wiedziałam kiedy ;]
W takim razie chyba nie boli :)

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

21 kwi 2010 - 18:57:47

To tak. Jak palec zrobił się siny to prawdopodobnie paznokieć Ci zejdzie.
Boli jak cholera, ALE.
Miałam coś takiego u ręki. Poszłam do chirurga. Trafił się jakiś ogarnięty, więc przyszył mi paznokieć. Tak, przyszył, choć może głupi to brzmi. Dostałam jakieś tabletki i nie bolało i paznokieć zszedł, ale tak, że zaraz za nim rósł nowy i nie było tego efektu `gołego palca`.
I radzę udać Ci się do chirurga, czy na pogotowie, bo jak paznokieć schodzi i nikt tego nie `nadzoruje` to potem nowy, świeży paznokieć rośnie zdeformowany i grubszy ;/

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

21 kwi 2010 - 19:05:06

nie martw się, kiedy paznokieć schodzi to od razu za nim rośnie nowy
mój brat kiedyś włożył paklec pomiędzy zawiasy i od razu mu cała paznokieć odpadł ;D, ale po tygodniu już miał prawie całego nowego ;)

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

22 kwi 2010 - 10:33:57

Cytat
kasiebka2002
nie martw się, kiedy paznokieć schodzi to od razu za nim rośnie nowy
mój brat kiedyś włożył paklec pomiędzy zawiasy i od razu mu cała paznokieć odpadł ;D, ale po tygodniu już miał prawie całego nowego ;)
To ja juz nie wiem która wersja jest prawidziwa..jedni mowia ze bedzie"goły palec" ini ze spod spodwu wyrasta nowy w tym czasie? hm...?

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

27 wrz 2010 - 01:09:58

Widze, ze na wszystkich forach pisza zeby uwazac na rope.. a moj paznokiec ukrzywdzony miesiac temu juz ledwo wisi na swoim miejscu i niestety wydobywa sie z niego ropa ktora w dodatku okropnie smierdzi.. :/ niczym go nie smarowalam ani na poczatku ani tym bardziej teraz.. u lekarza nie bylam, bo niestety naleze do tych osob, ktore nie biegna z byle czym do lekarzy, ale.. moze powinnam? Pierwszy raz mi sie cos takiego przytrafilo i szczerze mowiac nie wiem co mam z tym fantem zrobic.. jakby sie komus chcialo pisac co ta ropa moze oznaczac to czekam na jakies wiesci.. :) pozdrawiam

następna dyskusja:

damski orgazm/wytrysk