Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Dobry psycholog

31 minut temu

Druk ścienny

38 minut temu

Nowy samochód

58 minut temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

19 kwi 2010 - 17:38:02

Tak jak w temacie. Stłukłam największego palca u nogi-boli niemiłosiernie.. paznokiec zrobil sie sino-niebieski. Co robic zeby ulzyło?W sobote idę na impreze..musi minąc! :(
Napweno złamany nie jest-wiec do lekarza chyba isc nie trzeba. Wiele razy ktos z mojego otoczenia mial co takiegoz palcem,bo cos upuscil itp..i przechodzilo..ale nie wiem juz co robili,kiedy mijało..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-19 17:42 przez gosik18g.

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

19 kwi 2010 - 17:36:07

no pójdziesz na impreze na pewno.. jak napiszesz na szafie co ci. i nie ruszysz pu_y i nie pojdziesz do lekarza. powodzenia

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

19 kwi 2010 - 17:42:53

heh oj no nie wiem czy Ty sobie potanczysz ;/ radze jak najszybciej isc do lekarza!!

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

19 kwi 2010 - 17:51:16

Dziewczyny nawet mnie nie dobijajcie;( ta impreza jest odkladana juz 2 tydzien!! No bo była załoba..

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

19 kwi 2010 - 17:53:52

idz do lekarza i juz bo jak bd tak siedziec i stekac co ci jest to na pewno sie nie wybierzesz;p;p
no cos o tym wiem tez czekam druggi tydzien na 18....;dd

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

19 kwi 2010 - 17:55:16

Spróbuj robic okłady Altacetem
To są takie tabletki, które się kupuje w aptece i rozpuszcza w wodzie
Albo okłady z lodu

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

19 kwi 2010 - 17:59:14

Cytat
kotek6
Spróbuj robic okłady Altacetem
To są takie tabletki, które się kupuje w aptece i rozpuszcza w wodzie
Albo okłady z lodu
Cos o tym słyszalam..a Ty go juz używalas?Mozesz potwierdzic ze dziala?

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

21 kwi 2010 - 10:57:40

Jeśli palca nie widział lekarz to może być nawet złamany. Nie chcę cie straszyć,ale powinnaś jak najszybciej komuś go pokazać. O imprezie możesz zapomnieć:( Wiem jak to jest, bo trzy lata temu byłam w podobnej sytuacji

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:36:21

Mam pewien problem..chodzi o to ze stłukłam sobie palca u nogi,paznokiec zrobil się cały siwy-obawiam sie ze bedzie zchodzil. na dzien dzisiejszy kuleje i sprawia mi ogromny dyskomfort poniewaz boli;/ Mam wiec pytanie-czy taki "zchodzący"paznokiec boli?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-20 16:33 przez gosik18g.

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:39:52

nigdy tak mi się nie zdażyło, ale wydaje mi się, że troszkę boli. Stłukłam sobie niedawno palec u ręki i przez kilka dni bolało jak cholerka, ale na szczęście wszystko jest ok. :)

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:41:26

Cytat
kabaczuS
nigdy tak mi się nie zdażyło, ale wydaje mi się, że troszkę boli. Stłukłam sobie niedawno palec u ręki i przez kilka dni bolało jak cholerka, ale na szczęście wszystko jest ok. :)
Ale czy paznokiec zrobil Ci sie siwy? To tez jest moj pierwszy raz dlategosie boje,wyobrazam to sobie tak ze zejdzie mi i zostanie mi ten obszar "gołego palca" boje sie kurcze;/ narazie okropnie boli..

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:42:31

mi schodził z reki ale dawno temu. Pamiętam to tak: bolało jak cholera i nie umiałam nie płakać
ale to było dawnoo..
i sorki jak Cię wystraszyłam, Ciebie może nie bedzie boleć.
Ale jak jest tylko siwy to jest szansa że nie będzie odchodzić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-20 16:43 przez domika2505.

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:40:35

Cytat
domika2505
mi schodził z reki ale dawno temu. Pamiętam to tak: bolało jak cholera i nie umiałam nie płakać
ale to było dawnoo..
i sorki jak Cię wystraszyłam, Ciebie może nie bedzie boleć.
Mnie najbardziej przeraza fakt ze moge meic"goły ten palec"wiesz..ze bedzie widac to miesko jakby;(;(;( <załamka> a tu lato sie zliza..noga bedzie narazona na rozne niebezpieczenstwa chocby zakazenie takiego miejsca itp;(

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:45:06

Spokojnie.
Jeśli zejdzie, to odrośnie. Na pewno. ;)
Spotkałam się kilka razy z czymś takim (zerwaniem paznokcia z kawałkiem skóry np.) i odrasta, nawet szybko. Na początku może być taki brzydki - chropowaty i niekształtny, ale z czasem jak będziesz obcinać, pojawi się normalny.
A jak zejdzie to zaklej plasterkiem i niech się spokojnie goi.
Więc nic się nie martw.
Pozdrawiam. ;)

Stłuczony palec u nogi. Co robic?

20 kwi 2010 - 16:46:07

Cytat
karmina90
Spokojnie.
Jeśli zejdzie, to odrośnie. Na pewno. ;)
Spotkałam się kilka razy z czymś takim (zerwaniem paznokcia z kawałkiem skóry np.) i odrasta, nawet szybko. Na początku może być taki brzydki - chropowaty i niekształtny, ale z czasem jak będziesz obcinać, pojawi się normalny.
A jak zejdzie to zaklej plasterkiem i niech się spokojnie goi.
Więc nic się nie martw.
Pozdrawiam. ;)
Takim zwykłym plasterkiem? To nie spowoduje ze"bedzie powolniej odrastał"?

następna dyskusja:

Najlepszy sposob na kurzajki