Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chodzi mi głownie taki, ktory lagodzilby podraznienia, nawilzal i pozostawial uczucie swiezoscie. A no i zeby byl bakteriobojczy i grzybiczobojczy. Zawsze uzywalam Ziaji ale chcialabym sprobowac czegos innego. Chyba ze faktycznie ta ziaja jest taka super :)

zweryfikowana
Posty: 179
Ostrzeżenia: 2/5

Lactactyd jest jak dla mnie najlepszy:)

A ten LAktacyd mozna uzywac codziennie rano? Tak jak inne plyny do higieny? :)

ziaja ma wogole bardzo dobre kosmetyki.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.067

ja uzywam Lactacyd, swietnie pachnie i dobrze działa :)

można używać bo jest delikatny i zawiera coś tam co utrzymuje naturalna flore bakteryjną, z resztą mi to Pani w aptece poleciła gdy miałam infekcje. świetnie łagodzi..

ja tez uzywam Lactacyd :) jest świetny lepszy niz te wszystkie plyny... mozesz uzywac kiedy chcesz swietnie pachnie lagodzi podraznienia :)

Ja używam Sorayę i też jest bardzo dobry a przy tym ładnie pachnie :)



ja mam właśnie z Ziaji i jestem zadowolona :)

Jak dla mnie najlepszy jest CLEANIC..naprawde rewelacja, a i cena przystepna (ok. 9 zl)...
myje nim nie tylko miejsca intymne, ale takze: wlosy i paszki :D
wlosy sie po nim nie przetluszczaja, a paszki nie pocą...:)
ma ladny zapach i fajna konstystencje.
Ten caly latcatyd chyba za bardzo juz jest przereklamowany, a tak naprawde to zadna rewelacja...

naprawde POLECAM !!!


ja uzywam Ziaji i jestem zadowolona....
cena tez przystepna bo nie placisz za reklama i firme tylko za produkt...

Nekaja mnie postosunkowe zapalenia pecherza - ktory zel czy emulsja pomoglaby mi sie ich pozbyc? :)

używałam z ziaji i nie byłam w ogóle zadowolona. Później kupiłam z AA i już o niebo lepszy ale i tak żaden nie przebije Lactacyd jest naprawdę naj! Do codziennego użytku kupiłam z tesco za 13zł:)

następna dyskusja:

Stłuczony palec u nogi. Co robic?