Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wstydliwe pytanie

01 kwi 2010 - 00:40:01

Nie wiem od czego mam zacząć. Nie chce aby ktoś mnie obrazał , pisał niemiełe komentarze - to moze tak na wsepie. Czy ktoś był w takiej sytuacji.....
Dzień PO okresie między mną a moim partnerem doszło do pieszczot, bez stosunku. Jednakże doszło do wytrysku. Nie wiem już sama czy możliwe jest zajście w ciąże przenosząc plemniki np. na palcach. Przez 2 miesiące od tego zdarzenia okres miałam w terminie. nawet do tej pory nie podejzewałam ciaży. Dzisiaj kolezanka powiedziala że urusł mi brzuch (zawsze byłam bardzo szczupła, duzo ćwicze i maiłam zaznaczone mięśnie brzucha, teraz faktycznie jest większy). Często mam wzdecia, zawroty głowy, wymiotów żadnych NIE MIAŁAM, piersi troche pobolewaja i ogladając je dokładnie dostrzegam że chyba sie zmieniły ( nie wiem czy ja mam jakies urojenia juz czy co). Rano gdy wstaje mam idelanie plaski brzuch, a wystarczy ze cos zjem nawet mały kęs bułki, a juz mam duzy brzuch. od razu napisze ze mam 20 lat, okres mam co 27-9dni, trwa 6dni. test oczywiscie zrobie jutro bo dzisiaj juz nie zdazylam do apteki. Pytam was o to teraz bo przez nerwy spac nie moge;/
A i zapomniałam dodac ze teraz po głebszym zastanowieniu ( o niczym innym nie potrafie myslec) często pobolewa mnie brzuch



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-01 00:45 przez Fiziumiziu.

Wstydliwe pytanie

01 kwi 2010 - 00:43:02

Nie sądze abyś była w ciąży. Przecież dzień po okresie nie ma się dni płodnych nawet..

Wstydliwe pytanie

01 kwi 2010 - 00:45:28

nie wiem co doradzić a ile ci sie spóźnia okres???

Wstydliwe pytanie

01 kwi 2010 - 00:44:30

ja wyglądam jak w ciaży caly czas, jestem szczupla, ale moj brzuch to beczka, chce to zwalczyc...... to są chyba wzdecia......li boisz sie ciazy to zrob test najlepiej.

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

Wstydliwe pytanie

01 kwi 2010 - 00:46:03

spokojnie... może koleżanka jest wredna ... to że wychodzi Ci brzuch po jedzeniu nie jest oznaką ciąży. Myślę że z nerwów znajdujesz u siebie objawy ciąży :)Nie denerwuj się. W internecie masz internetowe kalendarzyki dni płodnych są online :) wpisujesz potrzebne informacje i masz "odpowiedz" nie denerwuj się tak bo może to spowodować opóźnienie miesiączki co napędzi Ci jeszcze większego stracha. Jeśli masz miesiączke w terminie to raczej mało prawdopodobna jest ciąża

niezweryfikowana
Posty: 1.243
Ostrzeżenia: 1/5

Wstydliwe pytanie

01 kwi 2010 - 00:47:30

no takie zapłodnienie palcem to jednak prykra sprawa...jak tu dziecku powiedzieć? w ciąży możesz być po czymś takim...idź spać , jutro zrób test...

Wstydliwe pytanie

01 kwi 2010 - 00:47:56

Zgadzam się z agatha. Prawdopodobieństwo jest znikome, właściwie nie ma go wcale. Po pierwsze jeśli masz takie cykle to owulacja przypada najwcześniej na 11 dzień cyklu. Po drugie krew menstruacyjna, zwłaszcza ta z pierwszego dnia "blokuje" dostęp plemników do jajowodów, tym bardziej, jeśli miałaś je tylko na palcach - płodność zależy też m.in. od ilości plemników. Nie masz się czym martwić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-01 00:50 przez gabiiiii.

Wstydliwe pytanie

01 kwi 2010 - 00:48:42

Cytat
zielonewzgorze
no takie zapłodnienie palcem to jednak prykra sprawa...jak tu dziecku powiedzieć? w ciąży możesz być po czymś takim...idź spać , jutro zrób test...
Wredna być nie musisz. :/

Dni płodne są mniej więcej w połowie cyklu, a nie zaraz na początku w zasadzie. Na moje nie masz się co martwić. Ja się bałam i przez to miałam tyle różnych objawów, że aż trochę mnie to teraz śmieszy. :P
Śpij spokojnie, a rano sama zobaczysz po zrobieniu testu, że jest w porządku. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-01 00:49 przez agathka.

Wstydliwe pytanie

01 kwi 2010 - 00:49:29

z tymi łapkami trzeba uważać:D ale leśli to bylo dzien po to luz tylko ze mam pytanie co z resztą dni....? czy tez cos bylo i kiedy ten okres miał byc...

Wstydliwe pytanie

01 kwi 2010 - 00:50:47

Okres mam regularnie , sytuacja miala miejsce 4 lutego i od tej pory mialam okres 2 razy w termianie, ale tyle sie juz naczytałam ze w ciazy mozna przez jakis czas miec okres ze szok. test wykonam jutro ale do tego czasu to ja oka nie zmruze;/

Wstydliwe pytanie

01 kwi 2010 - 00:51:14

nie katuj się - idź po test do apteki całodobowej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-01 00:51 przez Nakadia.

niezweryfikowana
Posty: 1.243
Ostrzeżenia: 1/5

Wstydliwe pytanie

01 kwi 2010 - 00:53:42

płodne w połowie cyklu-hahahaha-teoretycznie i książkowo a owulacja może być kiedy ma ochotę :D popytajcie lekarza :D

Wstydliwe pytanie

01 kwi 2010 - 00:53:54

Myśle, że to efekt wzdęć :) zawsze gdy są wzdęcia jest tez powiększony brzuch! Być może źle się odżywiasz, lub organizm zaczął czegoś nie tolerować i nastąpiły wzdęcia a co za tym idzie większy brzuch, lub poprostu przez stres!

Wstydliwe pytanie

01 kwi 2010 - 00:54:17

mam w mieście 5 aptek ale wszystkie sa juz zamkniete ( uroki malych miasteczek),

Wstydliwe pytanie

01 kwi 2010 - 00:55:14

ja mam bardzo podobną systuacje do ciebie. tyle, że u mnie doszło do tego nie cały tydzień po okresie. Jakos 5 dni po tym było mi niedobrze przez 3 nastepne dni.. Piersi mi urosly i brzuch jest jakiś wzdęty i zastanawiam się czy nie ma przypadkiem ciąży :( ginekolog stwierdził, że jest zawcześnie by cokolwiek stwierdzić ;/ i boję się :(( jeśli okres bedzie mi się spóźniał wtedy zobaczymy jak to będzie ;(

następna dyskusja:

Czy to jest objaw ciąży??