Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.237
Ostrzeżenia: 1/5

Źle dobrane tabletki. POMOCY

08 mar 2010 - 21:57:14

Chyba mam zle dobrane tabletki anty,biore Yasminelle, juz od dluzszego czasu.
Mialam dwie dluzsze przerwy i zaczynajac je brac bylo wszytsko okej,zero bóli w czasie okresu itd. A od jakiegos czasu brzuch mnie boli tak samo jak kiedys,jak nie bralam tabletek a oprocz tego nie mam w ogole ochoty na seks...biore je od ponad roku i ochote mam tylko tak mniej wiecej przez pierwsze dwa miesiace,a pozniej to raczej sobie wmawiam ze mi sie chce kochac a naprawde tak nie jest....Denerwuje mnie to po bo nie po to sie je bierze zeby sie nie kochac....
Tylko nie kazcie mi umawiac sie do ginekologa-juz to zrobilam,niedlugo mam wizyte i bede prosic o zmiane tabletek;)
Czy Wy tez mialyscie takie objawy przy Yasminelle?
Co obecnie bierzecie ?

Źle dobrane tabletki. POMOCY

08 mar 2010 - 22:02:14

mialam identycze przy Yasminelle, Cilest, az w koncu... MARVELON :D

ale nie uogolniaj, to ze po tych jest zle Tobie i mi to nie znaczy ze innym tez nie beda sluzyc :)



'szukajcie az znajdziecie' mówi Pismo. :D

zweryfikowana
Posty: 1.237
Ostrzeżenia: 1/5

Źle dobrane tabletki. POMOCY

08 mar 2010 - 22:07:41

Cytat
mafinka
mialam identycze przy Yasminelle, Cilest, az w koncu... MARVELON :D

ale nie uogolniaj, to ze po tych jest zle Tobie i mi to nie znaczy ze innym tez nie beda sluzyc :)



'szukajcie az znajdziecie' mówi Pismo. :D
Własnie czytam w necie same pozytywne opienie na temat tych tabletek....
A powiedz... jak sie czujesz biorac je ? A jak bole przy okresie ?

Źle dobrane tabletki. POMOCY

08 mar 2010 - 22:09:25

Ja biorę cilest i totalnie odeszła mi ochota... ;<
Kombinuję nad zmianę tabletek - ale to jak zuzyję już 2 paczki, które mam kupione... jak nie przejdzie - zmieniam

Źle dobrane tabletki. POMOCY

08 mar 2010 - 22:12:25

ja miałam mega minusy przy cerrazzette -tabletki dla karmiących mam,bezpieczne dla dzidziusia:/

zweryfikowana
Posty: 1.237
Ostrzeżenia: 1/5

Źle dobrane tabletki. POMOCY

08 mar 2010 - 22:19:14

Cytat
aniol212
ja miałam mega minusy przy cerrazzette -tabletki dla karmiących mam,bezpieczne dla dzidziusia:/
Ja potrzebuje jednak normalnych,nie chce dzieci,chce skuteczne tabletki ;D ;)
Cytat
uniquewoman
Ja biorę cilest i totalnie odeszła mi ochota... ;<
Kombinuję nad zmianę tabletek - ale to jak zuzyję już 2 paczki, które mam kupione... jak nie przejdzie - zmieniam
Nio mi niestety nie przeszło,a powiem nawet wiecej...odeszło całkiem,bo ochote na sex mam zerowa.... Kurcze a po tym Cilescie to 99% moich kolezanek tak przytyło ze szook ! Cilest odpada na 100%,nie dam sie na niego namówic.
ktos jeszcze sie wypowie ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-09 07:33 przez OLLA2222.

Źle dobrane tabletki. POMOCY

09 mar 2010 - 08:10:10

ja nie mam takich objawów po yasminelle, a biorę je od ok dwóch lat. brzuch boli nadal podczas okresu. ale w sumie nie jest zle. choc na poczatku chcialam je zmienic, ale juz nie pamietam dlaczego...

ale to zalezy chyba od organizmu, kazdy inaczej reaguje.
np wczesniej bralam microgynon, bo zalezalo mi na przytyciu i powiedzialam o tym lekarzowi. kolezanka powiedziala mi, ze po microgynonie przytyła w ciagu dwoch tyg okolo 6 kg, wiec sie ucieszylam. tyle ze ja nie przytylam ani 1 kg...

pamietam, ze na moje pierwsze tabletki, jakie dostalam, strasznie zle zaregowalam. bole głowy, nie moglam patrzeć na kawę, brak ochoty na seks.

mialam rowniez plastry. i bylo ok.

zweryfikowana
Posty: 1.237
Ostrzeżenia: 1/5

Źle dobrane tabletki. POMOCY

09 mar 2010 - 08:13:58

Cytat
klucha22_2007
ja nie mam takich objawów po yasminelle, a biorę je od ok dwóch lat. brzuch boli nadal podczas okresu. ale w sumie nie jest zle. choc na poczatku chcialam je zmienic, ale juz nie pamietam dlaczego...

ale to zalezy chyba od organizmu, kazdy inaczej reaguje.
np wczesniej bralam microgynon, bo zalezalo mi na przytyciu i powiedzialam o tym lekarzowi. kolezanka powiedziala mi, ze po microgynonie przytyła w ciagu dwoch tyg okolo 6 kg, wiec sie ucieszylam. tyle ze ja nie przytylam ani 1 kg...

pamietam, ze na moje pierwsze tabletki, jakie dostalam, strasznie zle zaregowalam. bole głowy, nie moglam patrzeć na kawę, brak ochoty na seks.

mialam rowniez plastry. i bylo ok.
Plastrow sie jakos boje,nie wierze im na 100% :)
Mialabym obesje ciaglego sprawdzania czy jest na swoim miejscu ;0

Źle dobrane tabletki. POMOCY

09 mar 2010 - 08:20:57

Ja stosuje plastry Evra. Żadnych skutków ubocznych u mnie nie wykazują.Stosuje je już ponad 2 lata i jest super.

Źle dobrane tabletki. POMOCY

09 mar 2010 - 08:21:47

Cytat
klucha22_2007
ja nie mam takich objawów po yasminelle, a biorę je od ok dwóch lat. brzuch boli nadal podczas okresu. ale w sumie nie jest zle. choc na poczatku chcialam je zmienic, ale juz nie pamietam dlaczego...

ale to zalezy chyba od organizmu, kazdy inaczej reaguje.
np wczesniej bralam microgynon, bo zalezalo mi na przytyciu i powiedzialam o tym lekarzowi. kolezanka powiedziala mi, ze po microgynonie przytyła w ciagu dwoch tyg okolo 6 kg, wiec sie ucieszylam. tyle ze ja nie przytylam ani 1 kg...

pamietam, ze na moje pierwsze tabletki, jakie dostalam, strasznie zle zaregowalam. bole głowy, nie moglam patrzeć na kawę, brak ochoty na seks.

mialam rowniez plastry. i bylo ok.


A jak bralas plastry to mialas ochote na sex??Bo szczerze mowiac to mi sie w ogole nie chce a tez biore plastry.
Cytat
Moskik
Ja stosuje plastry Evra. Żadnych skutków ubocznych u mnie nie wykazują.Stosuje je już ponad 2 lata i jest super.


Też je biore,ale ochota na sex jest 0:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-09 08:19 przez kayus22.

Źle dobrane tabletki. POMOCY

09 mar 2010 - 08:22:16

Brałam już kilka rodzajów tabletek i chęć na sex zerowa! koszmar!

zweryfikowana
Posty: 1.237
Ostrzeżenia: 1/5

Źle dobrane tabletki. POMOCY

09 mar 2010 - 16:52:46

Cytat
Moskik
Ja stosuje plastry Evra. Żadnych skutków ubocznych u mnie nie wykazują.Stosuje je już ponad 2 lata i jest super.
plastry odpadaja,wole zostac przy tabletkach.
Cytat
j_grzywnowicz
Brałam już kilka rodzajów tabletek i chęć na sex zerowa! koszmar!
no to jest czy nie ma ?
bo raz piszesz tak a raz tak ;D
Cytat
j_grzywnowicz
Brałam już kilka rodzajów tabletek i chęć na sex zerowa! koszmar!
Czyli juz wiadomo jak one dzialaja hhihi ;):D
Po prostu nie masz ochoty na sex i nie uprawiasz go <zartuje > :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-09 16:54 przez OLLA2222.

Źle dobrane tabletki. POMOCY

09 mar 2010 - 17:01:11

Ogólnie po tabletkach spada libido ale skoro w ogóle nie masz ochoty na bliższe kontakty to nie jest to dobry znak...
Ja biorę Mercillon i jestem zadowolona. Nie mam żadnych skutków ubocznych. Na początku miałam mdłości ale po miesiącu przeszło. Z plusów to troszke biust mi urósł :D

Źle dobrane tabletki. POMOCY

09 mar 2010 - 17:08:17

ja biore yasmin i polecam bardzo
ochota na sex , nie tyjesz , nie masz problemów z bolem brzucha
nie poleciam Diany , cilestu i microgynum ";)

zweryfikowana
Posty: 1.157
Ostrzeżenia: 1/5

Źle dobrane tabletki. POMOCY

09 mar 2010 - 17:06:29

Cytat
OLLA2222
Chyba mam zle dobrane tabletki anty,biore Yasminelle, juz od dluzszego czasu.
Mialam dwie dluzsze przerwy i zaczynajac je brac bylo wszytsko okej,zero bóli w czasie okresu itd. A od jakiegos czasu brzuch mnie boli tak samo jak kiedys,jak nie bralam tabletek a oprocz tego nie mam w ogole ochoty na seks...biore je od ponad roku i ochote mam tylko tak mniej wiecej przez pierwsze dwa miesiace,a pozniej to raczej sobie wmawiam ze mi sie chce kochac a naprawde tak nie jest....Denerwuje mnie to po bo nie po to sie je bierze zeby sie nie kochac....
Tylko nie kazcie mi umawiac sie do ginekologa-juz to zrobilam,niedlugo mam wizyte i bede prosic o zmiane tabletek;)
Czy Wy tez mialyscie takie objawy przy Yasminelle?
Co obecnie bierzecie ?


Też je brałam i też się po nich jakoś dziwnie czułam...
Teraz biorę plastry Evra i jest wszystko ok...

następna dyskusja:

Sposoby na wywołanie okresu.