Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mi jak do tej pory każdy odradzał tych tabletek...

Ja biorę juz hmm z 8 miesięcy :) wszystko jest ok, nie przytyłam ani nic z tych rzeczy, cera mi się poprawiła, wszystko jest fajnie :)
Też się przerazilam jak czytałam opinie, ale o kazdych tabletkach tak piszą więc nie należy się tym sugerować :)

Cytat
truskawka11177
ja wlasnie chce zbey bardziej sie po n ich mohj wyglad poprawil czyli zmniejszenie tradziku i powiekszenie piersi ... mam troche n ikeproporcjonalna figure bo mam malutenkie piersi i spore biodra jak do nich chcoiaz jestem szcupla no ale czuje sie glupio jak ja w wieku 20 lat mam mniejsze piersi od mojejn siostry w wieku 11 lat

wiesz co, powiększenie piersi to tylko przejściowe, niestety. Jeśli odstawisz tabletki to one wrócą do poprzednich rozmiarów...
przed braniem Diane miałam A/B, w trakcie duże B, a teraz biorąc Yasminelle mam mniejsze niż na początku, nawet A może być za duże. Ale ja ogólnie szczupła jestem i nie narzekam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-12 22:06 przez ilayla.

ejj tak mówicie i mówicie, a raczej piszecie i tak patrzę, że one faktycznie się może trochę powiększyły! ;P nie no, ja już chyba powinnam iść spać <tak> ;p

Cytat
truskawka11177
a ja wlasnie chce zeby mi poiersi urosly ... ale ostatnio jak mikalam problemy z niesiaczka to sie przestraszylam bo swoja mialam co 2 tygodnie i do tego ostatnio zcaaelo mi sike lac jak glupie chcoiaz ja zawsze lalo mi sie ma,lo
strasznie to zagmatwane....w sumie ostatni weekend karnawału:)) w oczkach się dwoi, troi...

ja biorę te tabletki i nie miałam żadnych efektów ubocznych. chociaż fakt, że może trochę piersi się powiększyły ale to nawet nie o rozmiar, tylko są trochę pełniejsze. ja sobie chwalę te tabletki, około rok je biorę i nie narzekam :) wszystko zależy od organizmu, każdy reaguje inaczej na hormony.

Ja bym ich nie brala. Sa to tabletki starej generacji. Po prosty szkoda organizmu.

ja te tabletki miałam przepisane ale nie na antykoncepcje tylko na coś innego i biorę je razem z Glucophage i nie mam nic do tych tabletek bo faktycznie regulują miesiączkę i nie ma po nich trądziku

ja uzywalam i w trakcie miesiaczki strasznie bolał mnie brzuch pootem jak zaczełam stosowac plastry anykoncepcyjne evra i skonczylam z nimi nie mam juz tak koszmarnych bolow brzucha

ginekolog powiedział mi też ,że je można brać maksymalnie rok i ,że są tabletkami starszymi. sorki ,że tak dopisuje coś po trochu ale co chwilami się coś przypomina ;p najwyżej jak poprawi Ci się już cera poproś o zmianę na inne ;)

tak naprawdę to najkoszmarniejsze tabletki jakie miałam. Ale cóż każdy reaguje indywidualnie. Ja tam po nich miałam deprechę. Słyszałam również, że mieli wycofać je ze sprzedaży ze względu na to, że występuje baardzo dużo skutków ubocznych. Hormony zawsze należy dobierać indywidualnie. Ja osobiście jestem ogólnie przeciwko faszerowaniu się hormonami a konsekwencje ich brania odczuwam do dziś i nie jest to przyjemne. Wiem, że są fajne, że dają ogromny komfort. Ale nie dajcie sobie wmówić, że są bez konsekwencji dla naszych organizmów (nie bez znaczenia ulotki do nich dołączane to prawie książki) to zawsze sztuczna chemiczna ingerencja w gospodarkę hormonalną i nasz organizm więc bierzcie je kochane z rozwagą i bardzo często róbcie badania.

Brałam dawno temu diane i to był bląd,moja cera przypominała papier ścierny a włosy siano,przytyłam i nie potrafiłam zrzucić wagi,biust mi urósł.Nie polecam.

Jestem po pierwszym opakowaniu Diane. Endokrynolog przepisał mi go ze względu na moje ogromne problemy z trądzikiem, z którym leczę się już od jakiś 4 lat. Pani doktor uprzedziła mnie, że przez 2 czy 3 tygodnie może być jeszcze gorzej. Ciekawi mnie tylko czy potem nastąpi jakaś poprawa? Bo narazie jestem załamana, trądzik stał się jeszcze gorszy niż był. Czy miałyście tak samo?

ja brałam te tabletki jakieś 3 lata,wszystko było ok miesiączki nie były bolesne,cera jak u bobasa,nie przytyłam,ale jakieś 5 miesięcy po odstawieniu dostałam straszny trądzik normalnie masakra leczę się już 6 miesięcy jest poprawa,ale na jak długo to nie wiem.Także zastanówcie się ja nie polecam!

ja bralam diane przez rok i wszystko super :) ale zaznaczam, ze na kazdy organizm wszystko dziala inaczej

następna dyskusja:

dlaczego faceci sa z nami