Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

Wiec tak jak w tytule. Czy ktoras z was juz uzywała nowych prezerwatym Unimil SKYN. Co o nich sądzicie? jakie są wasze opinie na ich temat? Czy to ze sa super cienkie i nie wyczuwalne to ich minusem jest ze łatwo pękaja?
Wypowiedzcie sie cos na ich temat :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-12 21:10 przez patrycha071.

chyba nikt na ten temat nic nie wie:)

tez lukam na watek i niestety nikt sie nie wypowiada :P

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

Ja nic nie powiem bo nie potrzebuję takich rzeczy ale podbijam wątek:))

niw używałam ale chętnie bym się dowiedziała :)

Podbijam:P he he xD

<moderacja> Regulamin forum, punkt 9.
Za kolejne bezsensowne wypowiedzi nie wnoszące nic do tematu poza up lub podbijam będą warny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-17 02:24 przez moderator.

:) pewnie żadna nie używa ....

wszystko co unimila jest powalajaco kiepskiej jakosci ! zainwestuj lepiej w durex nowe też. ja osobiscie jeszcze nie probowałam ;)

może na jakiś innych forach warto poszukać?:)

z tego co wiem bo oglądała odcinek o gumkach "jak to jest zrobione" to przerwatywy poddawane są bardzo rygorystycznym testom na wytrzymałość i naprawdę byłam w szoku. sprawdzali eż jakość każdej sztuki i jakakolwiek mimroskopijna wada-prodeukt zostawał usuwany z produkcji.


co do tego typu zabezpieczeń-nie mam pojęcia bo używam czegoś innego, ale pod względem jakości durex czy unimil mają swoją "renomę" na rynku-patrz: cena, reszta głowy bym nie dawała;)

polecam durex, unimil raczej nie :)

zweryfikowana
Posty: 1.087
Ostrzeżenia: 1/5

moj chlopak przywozil od siebie z anglii gumki a jak n ie to kupowal durexa ... ja sie tym nie interesowalam a poza tym bralam tabletki wiec bylismy dobrze zabezpieczeni

łał, durexy pękły większości moim znajomym .
a ten unimil jest ultra cieniutki, prawie go nie czuć, napewno mniej niż typową gumkę

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
pppaulina
wszystko co unimila jest powalajaco kiepskiej jakosci ! zainwestuj lepiej w durex nowe też. ja osobiscie jeszcze nie probowałam ;)

własnie czytalam na innym forum i sobie chwalili strasznie te nowe unimile. dlatego pytam tutaj czy ktos cos wie na ich temat. dzis kupilam i jestem ciekawa jakie sa.. a dopiero niedlugo je przetestuje

uzywalam, są super, prawie ich nie czuc no i nie ma opcji ze cie uczulą, nie pękają gdyz ten material jest trwalszy niz latex ;)

następna dyskusja:

Diana 35 co sądzicie o tych tabletkach antykoncepcyjnych?