Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 343
Ostrzeżenia: 1/5

14 w ciazy

27 kwi 2011 - 20:44:12

do adopcji nie.. bedzie teo zalowac. niech jakos zatrzyma.

14 w ciazy

27 kwi 2011 - 20:44:51

gratuluję.. mhm, facet powinien siedzieć, powinna mieć gdzieś co on chce i zgłosić sprawę na policję.

14 w ciazy

27 kwi 2011 - 20:48:16

już taki wątek chyba kiedyś był,ale dla mnie to chore jak 14latka idzie sama dobrowolnie z facetem tyle starszym od siebie do łóżka i się nie zabezpieczają.

14 w ciazy

27 kwi 2011 - 20:54:21

Cytat
Madziorex17
zauwazcie ze te dziecko powinno miec teraz 2 lata..wiec moze zalozycielka watku niech nam troche oswieci sytuacje,i powie jak jest teraz.. ;) bo watek zalozony byl w 2009 roku .. ;)



Właśnie....to podpucha hahahahahahaa

14 w ciazy

27 kwi 2011 - 20:54:31

tak sobie czytam (nie przeczytałam wszystkich wypowiedzi więc jak już ktoś miał taką opinie jak ja to sorka) i większość pisze "byle nie do adopcji", i najlepsze "niech wychowa to dziecko". czy ktoś może mi wyjaśnić jak 14latka ma wychować dziecko? jaki przykład da dziecku mamusia-dziecko? dlaczego adopcja to zły pomysł wg części was? żałować i tak będzie że w ogóle się wplątała w takie coś.. a dziecko prawdopodobnie trafiłoby do dobrych, sytuowanych ludzi którzy by je wychowali w normalnym domu pełnym miłości.
a z tą małą trzeba usiąść i porozmawiać, może nawet wysłać do psychologa, nie wiadomo jaki to wszystko ma wpływ na jej psychikę.
a tatusia pedofila nie ciągałabym po sądach bo to tylko dodatkowe nerwy dla małej i jej rodziców, ale powiadomiłabym jego żonę.
tyle z mojej strony na ten temat.

14 w ciazy

27 kwi 2011 - 20:55:28

Cytat
intuition
Facet powinien siedzieć za pedofilię

właśnie, powinien mieć sprawę za takie coś, ta 14-stka by kupę kasy wtedy zgarnęła

14 w ciazy

27 kwi 2011 - 20:58:16

Treść posta została usunięta automatycznie

14 w ciazy

27 kwi 2011 - 21:02:12

Teraz to te 14 i młodsze jak się umalują i sexy ubiorą to naprawdę wyglądają na starsze dupy. I tak dopiero szczują.....A ten wątek ma 2 lata i autorka już ma usunięte konto....

niezweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 2/5

14 w ciazy

27 kwi 2011 - 21:06:04

Ona sama jeżei jest mądra poda dane ojca....Bedzie łozyc na dziecko ...Rodzice powinni jej pomóc jeżlei tak juz sie stało a nie odawac do adopcji to okropne ze tak sie dzieje naprawde istna patologia....

14 w ciazy

27 kwi 2011 - 21:10:15

Cytat
Konto usunięte
poszla na dyskoteke, fakt wina rodzicow, ale teraz nie ma co sie winic, trzeba pomoc siostrze mojeje kolezanki, ale nie wiem co robic . dlatego licza sie dla mnie wasze zdania , opinie i rady:)
facet jest nadziany , obiecal lozyc 1000 zl miesiecznie na dziecko jesli bedzie siedziala cicho .
obiecanki cacanki a potem szukaj wiatru powinni spisać umowę z tym facetem u notariusza że tak będzie, można dla dyskrecji zrobić to w innym mieście skoro chce łożyć na dziecko to niech to napisze bo inaczej za rok wykręci się sianem powinie też uznać dziecko bo inaczej nie będzie po nim dziedziczyć wszystko to można zrobić oszczędzając żonie świadomości głupoty męża.

14 w ciazy

27 kwi 2011 - 21:12:27

jak sie juz nawet dzieci nie sznuja no to potem tak jest... teraz zaplakana siostra?? a gdzie byla jak ta gowniara sie puszczala z 28 letnim facetem! i gdzie rodzice!!!! patologia.....

następna dyskusja:

Poronienia