Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

14 w ciazy

31 gru 2009 - 13:05:47

ja pier...... nie rozumiem takich dziewczynek;/ na wszystko jest przecież czas..

14 w ciazy

31 gru 2009 - 13:06:15

nie da sie tak, jak pojdzie rodzic do szpitala to bedzie musiala powiedziec kto jest ojcem, bo położne mają obowiązek zgłosić przestępstwo, tj obcowanie seksualne z nieletnią. nie wywinie się ten gość

Cytat
oluskafikuska
rodzice ani mloda nie chca isc w slady sadownictwa, chca zalatwic sprawe po cichu i z gustem!


nie da sie tak, jak pojdzie rodzic do szpitala to bedzie musiala powiedziec kto jest ojcem, bo położne mają obowiązek zgłosić przestępstwo, tj obcowanie seksualne z nieletnią. nie wywinie się ten gość



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-31 13:07 przez basiowo.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 13:10:13

Cytat
oluskafikuska
zona jeszcze o niczym nie wie,,, zadna prowokacja;///
Jak czytam o tym jak piszecie ze to jest prowokacja i nie ma takich dziewczyn to mysle na jakim mswiecie zyjecie, ile takich przypadkow jest,
teraz mojej kolezanki siostra zostala taka "ofiara" i pisze by sie was poradzic a nie prowokowac;/
szok

jesli to prawda to zapewne obie rodziny sa patologiczne
a gowniara zamiast wystawiac dupe mogla siedziec w domu wcale mi jej nie szkoda ! wrecz przeciwnie dobrze jej tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

14 w ciazy

31 gru 2009 - 13:14:55

Oskarżacie go o pedofilie to fakt ale dziewczyny ONA SAMA SIĘ Z NIM PRZESPAŁA.. Gówniara nie wiedziala co to seks ??? I jakie mogą być tego konsekwencje ?? To jest poprostu szok.. Ledwo odrosła od ziemi juz jej się kochac zachcialo. Kochała sie to ma co zrobila!!! Niech teraz wychowuje swoje dziecko!!! Co za nieodpowiedzialna nastolatka :// O takiej dobrze nikt nie powie ja tym bardziej. Kochala sie z zonatym facetem i ktory ma dzieci co za wredna gówniarka.. Sory za moje slowa ale inaczej nie umiem i tak sie hamuje.. Ale nie moge zrozumiec takich podlotków. W jej glowie powinna byc szkola a nie faceci po slubach!! Owszem moze miec chlopaka to zrozumiale tylko odpowiedniego (wiek itd.) JESTEM W SZOKU NAPRAWDĘ. Gówniara niech teraz ma bardzo jej tak dobrze. Mi nawet jej szkoda nie jest!!! Pier***ła się to ma!!!! DZIECI RODZĄ DZIECI. PATOLOGIA!!!

14 w ciazy

31 gru 2009 - 13:19:24

Dlaczego tylko jego wina?Przecież ona pewnie też tego chciała.No chyba,że wziął ją siłą!Teraz niestety musi ponieśc tego konsekwencje jakie by one nie były;-(Ja jak chodziłam do podstawówki to dziewczyna urodziła na wakacjach zdając z 7 do 8 klasy.To też był szok dla wszystkich,ale jak teraz patrze na nią z perspektywy czasu to ją podziwiam;-)Jest młoda,ma dorosłego syna i co...?I nic jakoś dała sobie rade.Poza nawiasem mówiąc moja mama miała 15lat jak mnie urodziła i co mam byc jakaś gorsza,albo słuchac obelg na temat mojej mamy?Bez sensu;-(

14 w ciazy

31 gru 2009 - 13:19:51

Tak dla mnie to facet chce ja znow wykorzystac ^^ Obiecal lozyc 1000 jak beda siedziec cicho ;) Laskawca... Niech sie w tylek pocaluje, niech ida na policje alimenty bedzie placil i do wiezienia;/ A rodzice niech stana na wysokosci zadania... Tyle ode mnie ;)

14 w ciazy

31 gru 2009 - 13:20:41

co za pedofil, aż mi niedobrze..., ale uważam, że ta 14latka nie wie jeszcze w co się pakuje biorąc taką odpowiedzialność za wychowanie..., wkońcu sama jest jeszcze dzieckiem..., ale dobrze też że ma świadomość, że teraz powinna się zająć swoim potomstwem..., a rodzice, no cóż, według mnie sytuacja jest ciężka dla wszystkich, ale oni powinni jej pomóc, a nie oddawać dziecko do adopcji, bo to tak jakby wyrzucili swoją ciężarną córkę z domu

14 w ciazy

31 gru 2009 - 13:25:12

I JESZCZE MAM DO POWIEDZIENIA TO ZE ROZBILA CZYJES MALZENSTWO Z TYM PEDOFILEM!!! BO TA ZONA SIE NAPEWNO DOWIE I CIEKAWE CZY TA GÓ4WNIARA BEDZIE UMIALA SPOJRZEC JEGO ZONIE PROSTO W OCZY. NAPEWNO NIE. NIECH SIE WSTYDZI ZE DALA DUPY!!! GÓWNIARZ CHOLERNY!!

14 w ciazy

31 gru 2009 - 13:25:50

wszystko mogę zrozumieć, to że są pedofile, że "wyrośnięte" dzieci pchają się facetom do łóżka itd... Takie niestety czasy... Ale nie zrozumiem jak rodzice 14-letniego dziecka w ciąży chcą załatwić sprawę po cichu i z "gustem" :/ Przecież każdy normalny rodzic zechciałby wyrwać takiemu jaja... Dziwne to dla mnie, że nie chcą nic z tym zrobić... Więc tak naprawdę szkoda mi tylko tego dziecka w drodze... Bo ono nie jest niczemu winne, a i dziewczyna i facet mają to na co sobie zasłużyli...

14 w ciazy

31 gru 2009 - 13:58:49

ehhhh


skad mloda miala wiedziec ze ma rodzine facet??


jej;/ wiem ze on i ona sa wini po 50%

14 w ciazy

31 gru 2009 - 14:03:09

zgłosić na policję. Powiadomić żonę faceta, aby na przyszłość sytuacja się nie powtórzyła. Fakt - dziewczynka mogła nie wiedzieć że facet jest żonaty, ale po cholerę pchała się do łóżka?? Nieodpowiedzialna i tyle. Załatwić po cichu - to chyba niezbyt dobre wyjście...

14 w ciazy

31 gru 2009 - 14:05:30

no fakt, niezbyt dobre ale jak to wytlumaczyc rodzicom po 40 :>
hymm???

moze to mi powiecie?

14 w ciazy

31 gru 2009 - 14:09:07

Cytat
paulusia_k
To niech z gustem je wychowaja.

popieram .
tragednia jak dla mnie 14 lat to przeceiz totalne dziecko jeszcze....
jednak niestety wydaje mi się za wiekszość ( nie wszystkie ) dziweczyn w tym wieku ma pstro w głowie i nie myśli co robi...a potem problem
ja bym mu tego nie odpusciła bo koleś w tym wieku po coś tą głowę ma i powienien odpowiedzieć za to co zrobił !

14 w ciazy

31 gru 2009 - 14:09:09

Cytat
Sysia17
I JESZCZE MAM DO POWIEDZIENIA TO ZE ROZBILA CZYJES MALZENSTWO Z TYM PEDOFILEM!!! BO TA ZONA SIE NAPEWNO DOWIE I CIEKAWE CZY TA GÓ4WNIARA BEDZIE UMIALA SPOJRZEC JEGO ZONIE PROSTO W OCZY. NAPEWNO NIE. NIECH SIE WSTYDZI ZE DALA DUPY!!! GÓWNIARZ CHOLERNY!!


tylko ze, pomijajac fakt ze to dziecko miało 14 lat, zalozmy ze bylaby to dorosla kobieta, wolna.... to przeparszma bardzo.... ona moze wpsolzyc z kim chce, nie slubowala nikomu;// nikogo nei zdradzila.... nie slubowlaa zonie tego gnojka. tylko pedofil slubował swojej zonie....
a Ty jestes smieszna....;] bez obrazy, myslisz ze my kobiety mamy sobie zaszyc pipy, zeby faceci nei brali;] facet tez ma mozg! niech go uzyje czasem;] a jak nie ... to niech buli i alimenty placi;]
Cytat
paolka
prowokacja i tyle

chyba az takich popier**** ludzi nie ma ???

oby;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-31 14:10 przez kredka.

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

14 w ciazy

31 gru 2009 - 14:12:37

bleeeee 28 lat robil to z dzieckiem :/ wspolczucie... ale jak mała chce to jak najabrdziej niech rodzi i wychowuje dziecko trudno byleby dobrzesie nim zajmowala ale trza cos zrobic z tym facetem... tak bezkarnie mamu to ujsc ???

następna dyskusja:

Refluks, mdlosci, meczarnia :///