Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:24:36

Cytat
oluskafikuska
nie chce jej bronic czy cos , ale moim zdaniem panienka troche padla podstepem bo ona miala dopiero 14 lat,


a wogole z tego co zaobserwowalam w moim mjiescie wiele 14-15 latek wygl;ada na starsze i
chodzi po dyskotekach, ona nie jest jedyna osoba ktora w tym wieku chodzi po barach,dyskotekach itp

prawda?? reraz wiecej malolat na dyskotekach niz pelnoletnich dziewczyn :/ taka prawda, wiec nie mowcie mi ze was to dziwi ze ona byla na dyskotece, bo teraz to normalne...

to jets moja opinia, a niektore mlode wygladaja starzej niz 19 letnie dziewczyny, taka prawda.
Zgadzam się, pchaja sie same do klubow itp a pozniej sie dziwic ze sa ciaze. Niestety takie zycie, mieszkam w duzym miescie i czesto jak wychodze gdzies do klubu czy na rynek spotyka sie takie malolaty szukajace "starszych"

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:26:29

Cytat
OldschoolowaJa
Szczerze to zwróćcię uwagę na to, ze to nowo założone konto, a sprawa jakos mało prawdopodobna, bo z 2x starszym kolesiem, to wontpie, ze się 14 latka by odważyła ;/


Dokładnie. Dziwne, że te najbardziej kontrowersyjne wątki zakładają osoby niezweryfikowane, z pustą szafą i z 1-10 postami na koncie : )

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:27:37

Wiem, że to zabrzmi brutalnie ale... kojarzycie film "Galerianki" . Ta dziewczyna poszła z nim do łóżka dla seksu czy dla pieniędzy? Nie wiem, może jestem już za stara, ale wydaje mi się, że 14latki nie idą do łóżka ze starszym facetem bezinteresownie.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:29:47

jeestem w szoookuuu........................:|

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:33:44

moja koleżanka z klasy byłej też wpadła jak 14 miała albo może nawet nieskończone jeszcze:
Urodziła..i wszystko jest ok
Pomijając fakt, że teraz jest z innym facetem po ślubie, i kolejne dziecko w drodze;)
Osobiście współczuje, ale nikt jej na siłe tego nie zrobił, chciała, więc ma;)

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:43:25

dziś na jakimś portalu czytałam, że siostra 15-latki żaliła się, że ta jest w ciąży. Może właśnie chodziło o tą sytuację. Nie wydaję mi się, żeby to była historia wyssana z palca. Mam 22 lata,a jak byłam w gimnazjum koleżanką (14 lat wtedy) była już w drugiej ciąży z 30 latkiej ;/

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:44:51

intuition


W szafie:
32 rzeczy
Status:
zweryfikowana
Posty: 314
14 w ciazy
30 gru 2009 - 22:24:45

Facet powinien siedzieć za pedofilię
podzielam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:47:12

Cytat
edyta-119
naskakujecie na faceta ...owszem zle zrobil ma rodzine i powinien miec troche godnosci i wogole rozumu ... ale skad wiecie jak bylo????? myslicie ze patrzyl jej w dowod????moze faktycznie wyglada na te 19 i sam tak myslal??? nie bronie go ale uwazam ze wina jest tu po stronie tylko i wylacznie tej malolaty... soryy jak jest taka glupia ze pchala sie do lozka bo uwazala sie za dorosla to niech teraz postapi jak dorosla.... i ponosi tego konsekwencje

nie wierze, że to 'tylko i wyłacznie wina tej małolaty', poznali się, ona się w nim zauroczyła, ale to on jako starszy i rozsądniejszy powinien mieć trzeźwy umysł ! dorosły mężczyzna z żoną i dzieckiem, to jest choroba już! to nie jest normalne! mało jest takich przypadków kiedy gówniary zakochują się w starszych i to o wiele starszych ? a gdy koleś to zauważy wykorzysta i tyle ... tak było w tym przypadku myślę.
Wiadomo, że nie wykazała się inteligencją, skoro będąc dzieckiem, nie mającym pojęcia o antykoncepcji spała z tak dorosłym facetem.. ale według mnie to on popełnił największy błąd, nawet nie chodzi o to, że mógł pomyśleć, że ma te 19 lat, bo to i tak totalna głupota, skoro ma rodzinę, nie powinien się bawić w takie gierki..

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:47:25

zadna prowokacja jej;'/
co z wami
?

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:53:02

Cytat
edyta-119
naskakujecie na faceta ...owszem zle zrobil ma rodzine i powinien miec troche godnosci i wogole rozumu ... ale skad wiecie jak bylo????? myslicie ze patrzyl jej w dowod????moze faktycznie wyglada na te 19 i sam tak myslal??? nie bronie go ale uwazam ze wina jest tu po stronie tylko i wylacznie tej malolaty... soryy jak jest taka glupia ze pchala sie do lozka bo uwazala sie za dorosla to niech teraz postapi jak dorosla.... i ponosi tego konsekwencje


SORRY;// ale jakiej madrosci mozna wymagac od nastolatki wchodzacej w swiat doroslych? zadaniem doroslych jest miec lep na karku.... malolata jak malolata.... wiele takich.... hormony ciekawosc.... itp..... wogole dziwia mnie takie pogladay;// jak mozna 14 dziecko porownywac z 28 czlowiekiem... ktory ma zone i dziecko? juz nic nie mowilabym gdyby byl kawalerem;// moze to jakos byloby....

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:56:33

prowokacja i tyle

chyba az takich popier**** ludzi nie ma ???

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:56:40

Dla mnie to jest chore. Jak była taka dorosła żeby spać z 28letnim mężczyzną, to szkoda, że tej dorosłości zabrakło jej do tego by pomyśleć o antykoncepcji. Ja na jej miejscu dziecka bym nie oddała. Mimo wszystko. A facet powinien iść siedzieć. PEDOFIL!

Acha.... i współczuje jego żonie.... że musi na niego patrzeć :/:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-31 12:58 przez aanettkaa.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 13:00:22

zona jeszcze o niczym nie wie,,, zadna prowokacja;///
Jak czytam o tym jak piszecie ze to jest prowokacja i nie ma takich dziewczyn to mysle na jakim mswiecie zyjecie, ile takich przypadkow jest,
teraz mojej kolezanki siostra zostala taka "ofiara" i pisze by sie was poradzic a nie prowokowac;/
szok

14 w ciazy

31 gru 2009 - 13:02:24

Jeśli rodzice tej dziewczyny nie zgłoszą tego na policje z całą pewnością uczyni to ginekolog. Znam podobny przypadek.Dziewczyna również 14 lat zaszła w ciąże i po pierwszej wizycie ginekolog powiadomił prokuratora. Chłopak dostał wyrok w zawieszeniu.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 13:04:41

no oki dziekuje;***

jakos sie ulozy, ...

następna dyskusja:

Refluks, mdlosci, meczarnia :///