Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:19:48

Uprawianie sexu z kobietą ponizej 15 roku zycia jest karalne. Nie pojmuje oddania do adopcji w tym przypadku, wiem ze rodzice sie martwia ze corce to zniszczy zycie ale nie moga podejmowac takich decyzji za nia. Chce je wychowac wiec niech wychowuje. Takie moje zdanie. Niestety w swiecie zaczyna sie to stawac normalne:(

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:21:00

Cytat
xxxczarnaxxx
Cytat
intuition
Facet powinien siedzieć za pedofilię

zgadzam się ;))
z drugiej strony dobrze że nie chce tego dziecka usunąć! :D:D
jak taka dorosła na seks to niech wychowuje teraz...
ciekawe jak bedzie sie uczyć..?

Czytajcie uważnie... jest w trzecim miesiącu ciąży więc już nie może usunąć
Cytat
OlkaG
Uprawianie sexu z kobietą ponizej 15 roku zycia jest karalne. Nie pojmuje oddania do adopcji w tym przypadku, wiem ze rodzice sie martwia ze corce to zniszczy zycie ale nie moga podejmowac takich decyzji za nia. Chce je wychowac wiec niech wychowuje. Takie moje zdanie. Niestety w swiecie zaczyna sie to stawac normalne:(


Do póki nie skończy 18 roku życia to rodzice podejmują decyzję co do jej dziecka. Jeżeli rodzice nie zgodza się na opiekę nad dzieckiem to czy ona tego chce czy nie dziecko znajdzie się w Domu Dziecka i pójdzie do adopcji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-31 11:22 przez Kasiunia161992.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:22:43

No włąsnie to jest to przez propagowanie seksu w filmach dla nastolatek:/ Teraz strasznie dziewczynom spieszy, strasznie dorosłe:/ A facet to pedofil!! Ma żone i jeszcze mu mało!! Nieświadome dziewczyny do lozka zaciagac:/

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:23:33

nie moze usunac i nie chce, ona chce miec to dziecko pisze poraz kolejny natomiast rodzice sie nie zgadzaja i rozwazaja
adopcje , i koljene pytanie czy lepiej niech zatrzyma dziecko czy niech je odda, i jak ukarac kolesia ??

mala nie chce nic robic z facetem ale mysle ze to zly pomysl !!


Pozdrawiam :)

Ps. zmiana tematu, jak przygotowania przed sylwestrem :) ja wyjezdzam z rodzinka do rodzinki:))))
no wlasnie ile tych naszych facetow nie jest nam wiernych tak sie zastanawiam ;//// poprostu szok nie dosc ze zdradza to jeszcze dziecko robi;/// 28 letni pan nie wie jak sie zabezpieczyc;///



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-31 11:24 przez oluskafikuska.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:25:32

Cytat
kasiula2
Ale to już nie ważne na ile wygląda. Facet uprawiał seks z nieletnią i nawet jeśli o tym nie wiedział, to nie oznacza że może umyc od tego ręce. Musi poniesc konsekwencje tego co zrobił Życie!!! Do tego zdradził żone ale to już odrębna sprawa. Nie bawcie sie w szantaże bo to źle się skończy jeszcze i dla was. Idzcie na policję to jest jedyne rozwiązanie.
Cytat
blendi666
Cytat
anya_90
NIECH IDZIE SIEDZIEC A NIE, WOGOLE CO TO DZIECKO ROBILO Z 28LETNIM MEZCZYZNA:/ PATOLOGIA JAK NIC W TEJ POLSCE;....
wogóle co ona ma do gadania czy chce czy nie chce pojdzie do szpitala lub ginekologa nie prywatnego i od razu szpital ginekolog zglaszaja na policje;) beda ja meczyc az powie no albo moze powiedziec ze byla na imprezie zalana i nie wiem z kim albo, ze ktos ja zgwalcil ale wtedy bedzie sledztwo i wogole powodzenia;) NIE MA TO JAK DZIECI MAJĄ DZIECI;/ ode mnie tyle... tylko żal

Dziewczyna mająca 14 lat wcale nie musi być gorszą matką od takiej co ma 28;/ Nie wiem skąd to rozumowanie. Zwłaszcza jeśli młoda dziewczyna chce je zatrzymać to również o czymś świadczy. To, ze zrobiła to z 28 letnim facem - fakt głupota. Ale dziewczyny wtym wieku sa zaślepione niestety i działąją impulsywnie - facet nmiestety porazka w tym przypadku mysle ze wykorzystał jej naiwność. Co w tej sprawie??? Nie mam pojecia:(
Nie widzisz różnicy pomiędzy 28 letnią kobietą a 14 letnim dzieckiem. Naprawdę musze Ci to tłumaczyc??? Przede wszystkim dorosły człowiek potrafi sam zapracowac na swój byt, jest bardziej skłonny do podejmowania rozsadnych decyzji, w trudnych chwilach nie rzuca wszystkiego i nie załamuje rąk tylko próbuje walczyc. Dziecko nie ma tak rozwiniętej psychiki. Oczywiście zawsze są wyjątki od reguły, ale wątpię żebyśmy miały w tej chwili z takim do czynienia. Nie wspominam już o anatomii dziecka i kobiety. proszę nie mów mi że 14 letnia dziewczyna poradzi sobie z wychowaniem dziecka bo to bzdura!

To jest twoje zdanie. Nie ma róznicy kochac mozna tak samo. i znam nieletnia osobe ktora zaszla w ciaze i radzi sobie znacznie peiej niz nie jedna dorosła osoba. !!!!! i nie musisz mi tłumaczyc nic masz swoje racje i ja również. ja gdybym zaszla w ciaze w wieku 14 lat zrobilabym wszystko by ta ciaze utrzymac. gdzie rodzina w tym przypadku? nie wspiera? najlepiej pozbyc sie problemu... owszem nie bedzie łatwo ale komu jest w dzisieszych czasach z górki? A ciało pod wzgledem anatomii czym sie rózni? Zaszła w ciaze - miesiaczkuje wiec jest kobieta. !

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:29:00

:****


dziekuje za rady :) widac mozna na was liczyc :****


Ps.SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU WOGOLE:****
nie dla kazdego bedzie szczesliwy no ale...


a czy u was ktos mial podobne sytuacje, znacie moze mlode matki i jak sobie radza z wychowaniem
czy same zostaly czy maja "tatusia" obok??


piszcie,


bo dla mnie to wazne informacje :), czytam i sledze caly watek , kazda nowa informacja sie przyda


:)))

POzdrawiam !

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:29:29

Cytat
oluskafikuska
poszla na dyskoteke, fakt wina rodzicow, ale teraz nie ma co sie winic, trzeba pomoc siostrze mojeje kolezanki, ale nie wiem co robic . dlatego licza sie dla mnie wasze zdania , opinie i rady:)
facet jest nadziany , obiecal lozyc 1000 zl miesiecznie na dziecko jesli bedzie siedziala cicho .



za pedofilie niech lozy 2tys ;d
zgodzi sie. nie ma wyjscia

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:31:27

oluskafikuska

poszla na dyskoteke, fakt wina rodzicow, ale teraz nie ma co sie winic, trzeba pomoc siostrze mojeje kolezanki, ale nie wiem co robic . dlatego licza sie dla mnie wasze zdania , opinie i rady:) 
facet jest nadziany , obiecal lozyc 1000 zl miesiecznie na dziecko jesli bedzie siedziala cicho .


za pedofilie niech lozy 2tys ;d 
zgodzi sie. nie ma wyjscia

wlasnie nie wiem czy sie zgodzi i nie ma wyjscia, zalezy jak on sie zachowa i co zadycyduje..


eh te zycie;/// kazdy ma jakies problemy ;/

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:33:39

aj...ogólnie przykra sprawa.Zgłosić na policje to napewno,będzie wstyd dla małej i rodzinki ale cóż i tak i tak jak pójdzie do szpitala rodzić to podejrzewam że policja ją odwiedzi;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-10 23:37 przez dusia20_2009.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:35:36

Po pierwsze - myślę, że dziewczyna nie powinna mieć w tym momencie wiele do gadania. Co to kogo obchodzi, że nie chce robić facetowi problemu?! Jego żona oczywiście powinna się o wszystkim dowiedzieć. Piszesz, że on żony nie zostawi. Tak jakbyś chciała, żeby ją zostawił i był z tą młodą. Przecież to chore!

Po drugie - rodzice dziewczyny albo Twoja koleżanka powinni pogadać z tym facetem.

Po trzecie - sprawa powinna iść do sądu. Dziewczyna powinna dostać alimenty przyznane przez sąd. Co z tego, że facet obiecał dawać jej 1000zł? To - po pierwsze - niedużo (bo młoda musi utrzymać dziecko i siebie), po drugie facet raz da 1000zł, później powie, że nie ma i da 500zł, a po kilku miesiącach powie, żeby się od niego odchrzanić i nic nie da. Tak więc ustalenie alimentów jest najważniejsze. Chyba, że rodzice dziewczyny są tak "gustowni" i sami będą płacić za utrzymanie dziecka. Ale z tego co piszesz wynika, że nie są na tyle zamożni.

Cytat
oluskafikuska

a czy u was ktos mial podobne sytuacje, znacie moze mlode matki i jak sobie radza z wychowaniem
czy same zostaly czy maja "tatusia" obok??


"tatusia"? Ty chyba żartujesz?! Uchowaj Boże przed takim tatusiem. Przecież jakby dziewczyna się z nim związała, miałaby przechlapane do końca życia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-31 11:40 przez kasiajak.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:38:27

To, ze ona chce wychowac dzieci to niewiele zmienia, rodzice maja prawo zadecydowac, w koncu oni beda ja z tym dzieckiem jeszcze kilka lat utrzymywac..Moja kolezanka byla w tej samej sytuacji, urodzila dziecko ale wszyscy dookola mysla, ze to jej braciszek...Moze to i lepiej z jednej strony, ma jeszcze szanse cos zrobic ze swoim zyciem.
Jeszcze pozostaje kwestia tego, skad ta dziewczynka ma pewnosc, ze facet zawsze bedzie jej dawal pieniadze...A jezeli jego zona nie dowie sie o tym teraz, moze byc gorzej...Winny jest wylacznie ten facet i powinni go zamknac za zabawy z dziecmi, to jest chore;/ Poradz kolezance, zeby koniecznie poszli z tym na policje.A takiej sprawy nie ta sie zalatwil z gustem, dziewczynaa mogla myslec wczesniej, przeciez wiedziala, co robi.Poza tym jesli zglosza sprawe na policje nie bedzie od razu wiedzialo cale miasto.Najgorzej chyba ze szkola bedzie miala..

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:41:22

no fakt koles mogl sobie ulzyc ale mial zone wiec to dziwne;/
zdradzal ;/// szkoda zony i dziecka
tak jak i mlodej i tego malenstwa
tyle ze jak ona pojdzie na policje wyjdzie to ze 14 latka byla po 22 na miescie bez opieki rodzicow i to na dyskotece, przeciez to sie wyda
ii wtedy
rodzice dziewczyny moga miec rowniez klopoty jak i ten facet czyz nie tak??


wlasnie to mnie zastanawia??

??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-31 11:43 przez oluskafikuska.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:41:58

Cytat
anya_90
NIECH IDZIE SIEDZIEC A NIE, WOGOLE CO TO DZIECKO ROBILO Z 28LETNIM MEZCZYZNA:/ PATOLOGIA JAK NIC W TEJ POLSCE;....
wogóle co ona ma do gadania czy chce czy nie chce pojdzie do szpitala lub ginekologa nie prywatnego i od razu szpital ginekolog zglaszaja na policje;) beda ja meczyc az powie no albo moze powiedziec ze byla na imprezie zalana i nie wiem z kim albo, ze ktos ja zgwalcil ale wtedy bedzie sledztwo i wogole powodzenia;) NIE MA TO JAK DZIECI MAJĄ DZIECI;/ ode mnie tyle... tylko żal

dokładnie!

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:44:54

ale czy jej rodzice nie beda mieli klopotw ze jej nie dopilnowali??? ze ona po 22 byla na dyskotece ??
czy wie ktoras czy beda mieli klopoty ze niedopilnowali corki i mloda byla po 22 poza domem??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-31 11:46 przez oluskafikuska.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:54:26

Cytat
OldschoolowaJa
Szczerze to zwróćcię uwagę na to, ze to nowo założone konto, a sprawa jakos mało prawdopodobna, bo z 2x starszym kolesiem, to wontpie, ze się 14 latka by odważyła ;/

Ja znam dziewczynę która miała 15 lat przespała się z 41 letnim facetem... I to nie bajka, są dowody:)

Wszystko jest możliwe... A sex małolat z dużo starszymi facetami jest ostatnio dość częsty...

następna dyskusja:

Refluks, mdlosci, meczarnia :///