Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

18 minut temu

sprawdzony stomatolog

22 minut temu

sklep detailingowy

46 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

14 w ciazy

31 gru 2009 - 11:55:32

wedlug mnie to bez sensu zglaszac sprawę na policje. nigdy nie bylo nie ma i nie bedzie sprawiedliwosci na tym swiecie. dzieki zgloszeniu moze sobie dodatkowycch problemow jedynie narobic... uwazam ze powinna postawic mu ultimatum ze 2000 zł niech placi a ona nic nie powie... a tak to co pojdzie na policje faccet dostanie wyrok zona sie dowie a dziewczyna nadal nie bedzie miala na utrzymanie... wiec co to za sens? alimentów dostanie z 400 zł i tyle..

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:00:01

ehhhh i dalej mam metlik w glowie;)))


jutro ok 17 ma wpasc kolezanka i mamy pogadac, tyle ze ja dalej nie mam zadnego pomyslu co i jak...


wlasnie o to chodzi ze ciekawe jak wyjdzie z aliumentami i czy rodzice malej nie beda miec problemow
za rto ze po 22 byla poza domem i zaszla w ciaze, czy nie trafi do poprawczaka czy cos,


tyle pytan i zero odpowiedzi;/

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:02:18

1. facet powinen siedzieć.
2. jego żona powinna o wszystkim wiedziec, bo bedzie w tym trwala prawdopodobnie nieswiadomie
3. jak z tym nic nie zrobia to za chwile kolejna malolata bedzie biegac z brzuchem
4. 14latka na dystkotece?????!!!....
5. sprawiedliwosc tego swiata: 14 latka w ciąży, a ludzie którzy bardzo pragną dziecka maja z tym problemy

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:03:30

Cytat
anya_90
NIECH IDZIE SIEDZIEC A NIE, WOGOLE CO TO DZIECKO ROBILO Z 28LETNIM MEZCZYZNA:/ PATOLOGIA JAK NIC W TEJ POLSCE;....
wogóle co ona ma do gadania czy chce czy nie chce pojdzie do szpitala lub ginekologa nie prywatnego i od razu szpital ginekolog zglaszaja na policje;) beda ja meczyc az powie no albo moze powiedziec ze byla na imprezie zalana i nie wiem z kim albo, ze ktos ja zgwalcil ale wtedy bedzie sledztwo i wogole powodzenia;) NIE MA TO JAK DZIECI MAJĄ DZIECI;/ ode mnie tyle... tylko żal

Patologie robia dosrosli;// skzoda mi tylko tych dzieci ktore znalazały sie w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze... czlowiek mlody... głupi...a dle zeby dorosly? na miejscu ojca tej dziewczynyki odjełabym mu jaja;]

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:04:08

no sprawiedliwosci nie bylo i nie ma, dlatego sa przeciez adopcje prawda??

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:04:18

biedna dziewczynka... zmarnowała sobie całe swoje życie a na dodatek nie chce, by mężczyzna winny jej nieszczęścia poniósl konsekwencje. Nie zdaje sobie sprawy jeszcze, co ją czeka. :(
z drugiej strony jest to wina rodziców. nie wiem jak można puścić 14 na dyskotekę? nie za dużo swobody daje sie dzieciom?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-31 12:05 przez tysiua.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:05:11

Cytat
oluskafikuska
nie wiem ona narazie kryje kolesia i powiedziala ze nie chce zepsoc mu rodziny a dla niej 1000 zl to nie jest malo,

wiem niestety jakie koszty sa utrzymania, mam meza i dziecko ,
same oplaty wynosza nas 1000 zl nie mowiac o innych potrzebach,
mowie ze dziewczyna nie chce oddac dziecka ale co ma zrobic skoro rodzice zadecydowali za nia a ona jest niepelnoletnia i jeszcze tak uparcie broni kolesia ?


Znasz trochę prawo rodzinne???? Dopóki ta 14 nie skończy 18 roku życia to rodzice decydują co będzie z dzieckiem.
Jeżeli ten koleś nie zgodzi się na opiekę, a na to wychodzi, to dziecko wyląduje w domu dziecka i pójdzie do adopcji czy to się tej małolacie podoba czy nie... Koleś powinien być oskarżony o pedofilię i tyle...
Naprawdę nie wiem jakiej ty rady oczekujesz na tym forum... Ta 14-letnia dziewczyna nie zadecyduje co będzie z tym dzieckiem tylko jej rodzice

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:07:50

nie chce jej bronic czy cos , ale moim zdaniem panienka troche padla podstepem bo ona miala dopiero 14 lat,


a wogole z tego co zaobserwowalam w moim mjiescie wiele 14-15 latek wygl;ada na starsze i
chodzi po dyskotekach, ona nie jest jedyna osoba ktora w tym wieku chodzi po barach,dyskotekach itp

prawda?? reraz wiecej malolat na dyskotekach niz pelnoletnich dziewczyn :/ taka prawda, wiec nie mowcie mi ze was to dziwi ze ona byla na dyskotece, bo teraz to normalne...

to jets moja opinia, a niektore mlode wygladaja starzej niz 19 letnie dziewczyny, taka prawda.

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:10:45

Ja bym w życiu do adopcji dziecka nie oddała facet powinien isc siedziec a rodzice pomóc w wychowywaniu dziecka stało sie i nic nie poradza...

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:11:23

Tragedia...Jeśli ona nie zgłosi tego to facet ja po jakimś czasie oleje i kasy nie będzie dawał...A za to to powinni rodziców skazać!PUszczać dziecko na dyskoteke...Sami się o to prosili!

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:13:00

Tyko zaraz zaraz- ta dziewczyna musi dziecko urodzic.A jak to odbywa sie w szpitalu? nikt nie pyta kto jest ojcem dziecka 14 letniej dziewczyny? jak to sie odbywa? szczerze ja nie mam pojecia.Ale przeciez juz w szpitalu jak sie okaze, wyda kim jest ojciec z miejsca bedzie sadzony czy ona tego chce czy nie.jesli sie myle poprawcie mnie.

zweryfikowana
Posty: 1.174
Ostrzeżenia: 1/5

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:13:38

naskakujecie na faceta ...owszem zle zrobil ma rodzine i powinien miec troche godnosci i wogole rozumu ... ale skad wiecie jak bylo????? myslicie ze patrzyl jej w dowod????moze faktycznie wyglada na te 19 i sam tak myslal??? nie bronie go ale uwazam ze wina jest tu po stronie tylko i wylacznie tej malolaty... soryy jak jest taka glupia ze pchala sie do lozka bo uwazala sie za dorosla to niech teraz postapi jak dorosla.... i ponosi tego konsekwencje

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:18:26

mam wrażenie, że autorka tematu ma tu konto dla jaj i chce wywołać sensację..

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:20:20

Cytat
OlkaG
Uprawianie sexu z kobietą ponizej 15 roku zycia jest karalne. Nie pojmuje oddania do adopcji w tym przypadku, wiem ze rodzice sie martwia ze corce to zniszczy zycie ale nie moga podejmowac takich decyzji za nia. Chce je wychowac wiec niech wychowuje. Takie moje zdanie. Niestety w swiecie zaczyna sie to stawac normalne:(


Do póki nie skończy 18 roku życia to rodzice podejmują decyzję co do jej dziecka. Jeżeli rodzice nie zgodza się na opiekę nad dzieckiem to czy ona tego chce czy nie dziecko znajdzie się w Domu Dziecka i pójdzie do adopcji.[/quote]

Tak rozumiem ze do 18 roku zycia podejmuja za nia decyzje, ale skoro dziewczyna chce to dziecko i chce je wychowac to rodzice powinni to zrozumiec, bo zrobia jej krzywde odbierajac jej dziecko. Nie wiemy czy dziewczyna jest dojrzala czy jakas gowniara ja sama osobiscie znam dziewczyne w wieku 14 lat ktora jest bardzo dojrzala jak na swoj wiek.
Cytat
aneczka88
Tyko zaraz zaraz- ta dziewczyna musi dziecko urodzic.A jak to odbywa sie w szpitalu? nikt nie pyta kto jest ojcem dziecka 14 letniej dziewczyny? jak to sie odbywa? szczerze ja nie mam pojecia.Ale przeciez juz w szpitalu jak sie okaze, wyda kim jest ojciec z miejsca bedzie sadzony czy ona tego chce czy nie.jesli sie myle poprawcie mnie.

Chyba masz tutaj rację, ale wiesz dizewczyna w szpitalu może powiedzieć , że nie zna tego człowieka, nie przedstawi sytuacji jako to, że sama chciała się z nim przespać a że np po pijaku poszła do łóżka i nie pamieta:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-31 12:22 przez OlkaG.

14 w ciazy

31 gru 2009 - 12:22:55

Facet niech idzie siedzieć a ona niech zostawi dziecko i je wychowuje.... Jak tego nie zrobi predzej czy pozniej bedzie tego żałować...
Pozdrawiam

następna dyskusja:

Refluks, mdlosci, meczarnia :///