Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

przestrzeganie diety

8 minut temu

zalety diety pudełkowej

23 minut temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

można można. a stosunek przerywany to nie antykoncepcja

oboje jestesmy płodni:) robiliśmy testy na płodnosc! wiec mój facet poprostu wie co robi:)

Cytat
Kaarolinaa1234
ja przez 3 lata kochalam sie tak z narzeczonym i nic...:) mysle rowniez ze to zaly od faceta :) a w cieze tak latwo zajac nie jest

za pierwszym razem to dopiero po 3 latach zaszlam w ciaze. a jak corka skonczyla 16mcy to sie nam raz tak zdazylo ze bez zabezpieczenia ale z "przerywanym" i.... synek ma 5mcy :)

;D

Cytat
paulis_94
boże..

Cytat
malwinkiess
mi wydaje sie ze nie.bo ja wczesniej zabezpieczalam sie. Bralam tabletki a teraz nie.biore,sie nie zabezpieczam i nic. Skoro wyjmuje swojego penisa jak juz dochodzi no to jak mysle ze nie ma takiej opcji chyba ze nie wyjmie to wtedy;p

chyba ksiazki potrzebne. jak my kochalismy sie doslownie chwilke. nawet seksem tego nie mozna nazwac. bylam wtedy przeziebiona i nie mialam ochoty wiec zrezygnowalismy z numerku. a teraz corka ma malutkiego braciszka :/

ja wlasnie tak zaszlam w ciaze...stosunek przerywany

Teżkiedys zastanawiałam sie na ten temat,i zapytałam ginekologa .On mi powiedział że plemniki znajduja sie nawet w śluzie mężczyzny,także można zajsc w ciąże.

w bravo takie pytania zadają durne...
skoro nie wiesz nic o seksie to najpiej troche poczytaj a potem przejdź do praktyki;]

Cytat
Aashenta
w bravo takie pytania zadają durne...
skoro nie wiesz nic o seksie to najpiej troche poczytaj a potem przejdź do praktyki;]
Az kąd Ty wiesz co pisza w bravo?Czytasz?Kazdy ma prawo zadac pytanie jakie go niepokoji,ale to nie znaczy że akurat każdy musi na nie odpowiedzieć.

Cytat
bibelotka
i po co sie brac za cos o czym sie nie ma zielonego pojecia

kto pyta nie błądzi, a może pyta bo chce mieć pojęcie o tym za co chce się brać? :)

owszem, jest to możliwe gdyż plemniki znajdują się nie tylko w spermie ale też w wydzielinie, która wydobywa się z człona przed wytryskiem.

Tak mozna
i tyle powinno wystraczyc

poczytaj o ejakulacie.

Możesz zajść.,.

następna dyskusja:

Klub Jędrnych Pośladków