Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Cytat
agata74
tego ucza w szkole podstawowej na biologii trzeba bylo dokladniej sluchac wykladow :P poza tym wujek google nie gryzie :P
ejjj no dokladnie ......wez sie dziewczyno ogarnij....bez sensu zakladacie nowe watki "czy jestem w ciazy czy nie" żenada.............

zeby miec o czyms zielone pojęcie to trzeba się za coś wziąć.;) nie sprobujesz- nie wiesz.; ciekawe czy kazda z was była taka mądra OD RAZU;D

Cytat
uzi00
i tak i nie ;] albo masz szczescie albo pecha ;]

więc po co ryzykować 50:50? czy nie lepiej się zabezpieczyć? nie żyjemy już w epoce średniowiecza. jest tyle metod-nawet dla osób, które krzyczą NIE tabletkom.wystarczy się tylko trochę zainteresować.

pewnie, że możesz, jest coś takiego jak "przedwytrysk", poczytaj o tym trochę żeby później nie było zdziwienia, chyba że już jest po fakcie ;)

powiem tyle: hahahaha!!!!
ludzka głupota nie zna granic:D

Oczywiście że tak,w proejakulacie też są plemniki!

no ba ;] pewnie ,że możesz plemniki znajdują się też w tym ''płynie'' zawsze jakieś ryzyko jest także wiesz następnym razem zamiast brać się za sex lepiej weź książkę do biologii i trochę poczytaj ;)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ola_one
mam pytanie jeżeli podczas stosunku nie dochodzi do wytrysku w kobietę to można zajść w ciąże??
sex bez zapezpieczenia

TAK! niewielkie kropelki ejakulatu wydostają się poza nasieniowód już przed wytryskiem. A jak to w ejakulacie bywa najczęściej, znajdują się tam plemniki, które mogą prowadzić do zapłodnienia. Z tego też powodu pomysły na antykoncepcję pt. "seks przerywany", "nie doszedł we mnie" czy równego rodzaju formy ocieractwa NIE są skuteczne!

Plemniki jako waleczni rycerze zapładniają każdą napotkaną samicę, nawet z odległości kilkunastu centymetrów!

Cytat
czubus86
Cytat
kara368
istnieje szansa ale powiem Tobie ze przez prawie 2 lata z moim wtedy jeszcze nie mezem a narzeczonym :) uprawialismy seks bez zabezpieczenia no i co moge powiedziec w ciazy nie bylam wiesz co mysle ze to zalezy juz od faceta czy umie sie kontrolowac i wie kiedy przerwac wyjac swojego penisa :)

ja z moim tak samo ale przez już ponad 5 lat :) i to że mogę zajść w ciążę wcale mnie nie zniechęca, jesteśmy ze sobą już na tyle długo, planujemy ślub, i chcemy mieć już wspólnego bobaska :)

Ja rowniez przez 4 lata uprawiam seks z moim mezem bez zabezpieczena i nie zaszlam w ciaze, chociaz bardzo bym chciala, ale moj powiedzial ze dopiero za rok mozemy pomyslec:( Zalezy od faceta, jak umie sie bzykac to nie zajdziesz, jak nie umie to juz gorsza sprawa:(

tak, poczytaj na necie...

mi wydaje sie ze nie.bo ja wczesniej zabezpieczalam sie. Bralam tabletki a teraz nie.biore,sie nie zabezpieczam i nic. Skoro wyjmuje swojego penisa jak juz dochodzi no to jak mysle ze nie ma takiej opcji chyba ze nie wyjmie to wtedy;p

bardzo madre slowa , moim zdaniem nie zachodzi sie w ciaze bez wytrysku !

następna dyskusja:

WSTYDLIWE PYTANIE