Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

calominal opinie

30.01 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Stosunek przerywany??

11 lis 2009 - 11:53:38

CZesc:) chcialabym was zaytac co sadzicie o stosunku przerywanym?? Duzo osob mowi ze by sie nie podjelo go,jednak ja go stosuje od okolo 2 lat i jescze nie wpadlam...

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

Stosunek przerywany??

11 lis 2009 - 11:59:36

Nom niektore mojek olezanki tez sie szcyca ze nie "wpadly"... ale to takie glupie szcescie akurat....bo stosunek przerywany to jak uprawianie sexy bez zabezpieczenia co Ci to da ??? Pytasz bo pewnie nie wiesz ze nawet w sluzie faceta sa juz plemniki...poza tym niezbadane sa wyroki boskie nawet jak facet twierdzi ze "zdażyl" biedny tak czuje ze zdazyl a juz dawno moglo cos tam poleciec to RAZ a DWA plemniki w sluzie... czyli jaki morał ? ;)

Stosunek przerywany??

11 lis 2009 - 15:32:02

nie wierzę w stosunek przerywany.. wiecej bym miała stresu niz to wszystko warte.

Stosunek przerywany??

11 lis 2009 - 15:40:44

Ja tez bardzo czesto kocham się z moim facetem w ten spodob ... kiedys mi się wydawalo ze to bardzo stresujace i ze ja bym tak nie mogla itd itp
Odkad mieszkamy ze soba mysle inaczej ;p
Zdaje sobie sprawe ze moze dojsc do zaplodnienia mimo iz nie doszlo do wytrysku ...
Moj spodob jest taki ze wyliczam sobie dni kiedy mam mniej a kiedy bardziej plodne :) i wtedy mniej wiecej wiem na co mozemy sobie pozwolic .
Nie jest to w 100% bezpieczne wiem ...

Stosunek przerywany??

11 lis 2009 - 15:47:58

Ja tez juz od 2 lat stosuje ta metode,wiem ze kiepski pomysl ale ze wzgledow zdrowotnych wszelkie inne srodki dostepne w aptekach i u ginekologa sa mi zabronione:/
Przestałam sie stresowac,bo lepsza taka metoda niz zadna:)

Stosunek przerywany??

11 lis 2009 - 16:11:42

hmm widze ze nie ja sama to stosuje.Wiadomo ze zadna metoda antykoncepcji nie daje 100% pewnosci....hmm to jezeli juz mam ryzykowac to wole przyjemnie zrobic.Bo mialam mozliwosc porwnania.Stosunek przerywany i z prezerwatywom i jak myslicie?? o wiele lepszy bez bo nie czuje w sobie plastiku...takie moje zdanie na ten temat

Stosunek przerywany??

11 lis 2009 - 16:14:10

Często się tak kochamy...jednak wiadomo to niebezpieczne-jeśli chodzi o wpadkę..ale przyznajcie że sex w prezerwatywie a bez to różnica w jakości.. :)

Stosunek przerywany??

11 lis 2009 - 16:24:45

jeśli jeszcze nie wpadłaś, to gratuluje;)
jak dla mnie to tylko życie w stresie, i zadręczanie się ,czy aby napewno nie jestem w ciąży.
nie lepiej kurczę założyć tą gumke, czy pójść do ginekologa po tabletki niż męczyć tego biednego chlopaka, żeby się musiał cały czas pilnować:)

Stosunek przerywany??

11 lis 2009 - 17:33:42

Cytat
paula189
... niż męczyć tego biednego chlopaka, żeby się musiał cały czas pilnować:)
A jak on sam chce sie tak meczyc i nie dopuszcza dziewczyny do antykoncepcji...znam tez taki przypadek...niestety skonczyl sie dzieckiem(nie mowie tu o sobie oczywiscie hehe!:)

Stosunek przerywany??

12 lis 2009 - 13:51:50

nie moglabym tak, za bardzo bym się denerwowała - zero przyjemności.
No chyba że ktoś już po ślubie, zaręczony, mieszka z ukochanym etc.
to może sobie pozwolić na taką zabawe bo ewentualna dzidzia nie będzie tragedią.

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Stosunek przerywany??

12 lis 2009 - 13:59:06

Treść posta została usunięta automatycznie

Stosunek przerywany??

13 lis 2009 - 19:14:59

Tez stosuje ten rodzaj zabezpieczenia, jednak ostatnio przy wizycie u ginekologa, bardzo wartościowego i mądrego czlowieka, dowiedzialam sie ze ten rodzaj antykoncepcji powoduje zniechęcenie partnerki do seksu ponieważ ona mysli tylko o tym czy nie wpadnie itd... W konsekwencji możne to powodowac osłabniecie zaufania do partnera, poczucie niezaspokojenia seksuanego, a nawet konflikty w zwiazku. Mimo wszystko nadal stosuje ten sposob

Stosunek przerywany??

16 lis 2009 - 17:53:06

Ja również ze swoim chłopakiem stosuje ta metodę, i czemu niby ma być ona stresująca?? My tu żadnego stresu nie widzimy. I wcale nie mieszkamy ze sobą na dodatek wcale nie pasuje nam teraz wpaść a mimo to jesteśmy za tą "metodą".
Pozdrawiam Cie serdecznie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-21 10:25 przez Kasia9657.

Stosunek przerywany??

16 lis 2009 - 18:00:15

2,5 roku po ślubie kochaliśmy się przerywając i nie wpadliśmy. Dopiero jak podjeliśmy decyzję że chcemy mieć dziecko to się staraliśmy. Teraz po ciąży rok już się tak kochamy i nic sie nie stało.
Jednak od następnego miesiąca zaczynamy starania o kolejną dzidzię.

Jednak nie jest to 100 % skuteczna metoda, wydaje mi się że to też zależy od płodności kobiety. Są takie że "z prześcieradła" zbiorą i zajdą (oczywiście przenośnia). Moja mama do takich należy i tak raz po raz w dwie ciąże zaszła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-16 18:02 przez Ha-nn-aH.

Stosunek przerywany??

17 lis 2009 - 17:12:35

z tym się zgodzę ;)
ale zapewne dziewczyny wypowiadające się tu jeszcze tak nie robiły, nasłuchały się od swoich "niedoświadczonych" koleżanek lub od osób które wpadły dzięki takiej metodzie i się boją i teraz "straszą" inne dziewczyny... z tego co wiem to mało jest takich par żeby przez stosunek przerywany wpadły... ;p

następna dyskusja:

kiedy tabletki??