Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tabletka 72godz po stosunku

09 lis 2009 - 18:56:51

Dziewczyny poradzcie!!! Wczoraj podczas sexu pękła nam prezerwatywa jednak zorientowalismy się jeszcze przed wytryskiem ze zaistniala taka sytuacja. Obawiam się, że jednak jest jakies prawdopodobienstwo zajscia w ciaze bo jak wiadomo stosunek przerywany tez nie jest super sposobem na antykoncepcje a na takiej zasadzie mniej wiecej to wygladało. Bardzo chciałabym miec juz dzidziusia jednak ze wzgledu na to ze chcialabym zapewnic mojemu malenstwo jak najelpsze zycie a poniewaz jestem w trakcie studiow i nie pracuje stanowi to pewien problem. Byłam dziś u lekarza i załatwłam sobie tabletke Escapelle jednak wiem ze jest to dosc duza ingerencja w moj organizm i zastanawiam sie czy ja zarzyc czy zaryzykowac i czekac z nieciepliwoscia na okres. Jak myslicie? Co zrobiłybyście na moim miejscu? Lepiej dmuchac na zimne czy ryzykowac? Czy któraś z was juz przyjmowała taka tabletke?

Tabletka 72godz po stosunku

09 lis 2009 - 18:59:28

no wiesz ciąża to nie jest byle co , więc skoro przeczuwacie , ze mogło się o wydarzyć to kup jednak ta tabletkę :)

zweryfikowana
Posty: 1.738
Ostrzeżenia: 2/5

Tabletka 72godz po stosunku

09 lis 2009 - 18:59:46

ja bym nie ryzykowała :)

Tabletka 72godz po stosunku

09 lis 2009 - 19:01:15

ja niestety dmuchałam na zimno!!! ale żałuję, niestety bardzo źle znosiłam później te dni :/ miałam straszne zawroty głowy, dziwnie się czułam a co najważniejsze przez tą tabletkę rozregulował Mi się całkowicie okres :( tak jak piszesz chcesz dzidziusia ale nie dziś, tak samo myślałam. ale dzisiaj mimo że sytuacja jest podobna co wtedy na pewno bym już tej tabletki nie wzięła. mój chłopak do dzisiaj sobie wypomina to. mówi teraz co będzie to będzie :) ale decyzja należy tylko i wyłącznie do CIEBIE

Tabletka 72godz po stosunku

09 lis 2009 - 19:02:03

tabletka... ja kiedys musialam z tego skorzystac i jakos zyyje... :)i nic mi nie jest:)

Tabletka 72godz po stosunku

09 lis 2009 - 19:02:22

mialam kiedys identyczna sytuacje, poszłąm do ginekolożki ktore ochrzaniła mnie od stop do głow i stwierdziła ze nie bedzie ponosic odpowiedzialnosci za to ze "mlodziez sie bawi" (dodam iz jestem 20 latka mam starszego chlopaka z ktorym jestem dlugo wiec bynajmniej nie jestesmy jakimis tak gowniarzami :)
do tego "lekarka" powiedziala a reczej wykrzyczała mi ze pewnie juz i tak jestem w ciazy (mialam problemy z okresami i w sumie tak jest do dzisiaj) i ze ona nie bedzie zabijac mojego dziecka ........
w efekcie nie przepisała mi tabletki gdyz stwierdzila ze nie ma takiego obowiazku a jedynie jest to jej dobra wola ale widzac moja wscieklosc powiedziala juz lagodniej na zakonczenie ze nie powinnam byc w ciazy z tak nieregularnymi okresami.....
to by było na tyle jezeli chodzi i moje doczynienia z tabletkami "72 po" :/ ciesz sie zse wogole Ci przepisała....

niezweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

Tabletka 72godz po stosunku

09 lis 2009 - 19:04:13

ja przyjełam ta tabletkę byłam w podobnej sytuacji i żyje nic mi się złego nie działo nie miałam żadnych skutków ubocznych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-09 19:06 przez LOLLL.

Tabletka 72godz po stosunku

09 lis 2009 - 19:04:32

Poczytaj sobie o ciąży w internecie, jeżeli nie doszło do wytrysku w Tobie to szanse są minimalne. Ja od 3 miesięcy staram się o dzidziusia i to wcale nie jest taka prosta sprawa jak się wydaje !!

Tabletka 72godz po stosunku

09 lis 2009 - 19:04:40

Jakie ingerencje? Jeśli chcesz dziecka nie bierz, nie chcesz to bierz. Jak już jesteś w ciąży to ta tabletka nie sprawi że poronisz.

Tabletka 72godz po stosunku

09 lis 2009 - 19:04:59

jeżeli nie chcesz dziecka to bierz to przecież twoje życie,a moze powinnaś skonsultować to z chłopakiem a nie z nami??!!

Tabletka 72godz po stosunku

09 lis 2009 - 19:05:20

bralam escapelle pare miesiecy temu, pierwszy i mam nadzieje ostatni raz, czyli mam nadzieje ze nie zaistnieje juz sytuacja ze bede musiala ja brac;) nie mialam zadnych efektow ubocznych, nie czulam sie zle itp. radze wziac tabletke, dmuchac na zimne, to zawsze bezpieczniejsze, powodzenia!

Tabletka 72godz po stosunku

09 lis 2009 - 19:06:12

jak juz kupilas to wezm. ja to bralam juz kilka razy i nie odczuwam zadnej ingerencji :D

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Tabletka 72godz po stosunku

09 lis 2009 - 19:06:46

Treść posta została usunięta automatycznie

Tabletka 72godz po stosunku

09 lis 2009 - 19:09:13

czekanie nie rozwiąze sytuacji......bo potem niebedzie juz mozliwosci z tabletka.sytuacja materialna jest bardzo wazna wiec radze połknąc ja tez skorzystałm kiedys i nic mi niebyło a przynajmniej pozbyłam sie leków...

Tabletka 72godz po stosunku

09 lis 2009 - 19:13:09

Zrób sobie test ciążowy i już będziesz wiedziała na czym stoisz a później podejmiesz decyzje co z tabletką....:)

następna dyskusja:

Stosunek przerywany??