Obecnie rozmawiamy o:

Domek w górach

gorący temat

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:11:48

Cytat
kashmir082
Cytat
aaire
Cytat
kashmir082

Taak bo ja śródmieście (SRD) a Ty pewnie okolice Kosmonautów :D

Cholerne IP..........
Na Gaju mieszkam, więc u mnie to takie leśne...... :)
Noo to cholerne Gajowe :D to masz lepsze powietrze niż ja :)
Lanet?

Popraw mnie jeśli się mylę, ale czy to nie jest odbieganie od głównego tematu wątku.. My za to mamy ostrzeżenia.. :)) I wiem wiem... Znowu się czepiam ;)))

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:12:34

Cytat
kashmir082

Noo to cholerne Gajowe :D to masz lepsze powietrze niż ja :)

Mogę Ci opylić w butelkach, ale niesprężone (nie sprężone czy jak tam się pisze te głupie przymiotniki odczasownikowe). Tanio :)
Cytat
ilhami

Popraw mnie jeśli się mylę, ale czy to nie jest odbieganie od głównego tematu wątku.. My za to mamy ostrzeżenia.. :)) I wiem wiem... Znowu się czepiam ;)))

Ale Kaszmir ma realną władzę. On jest jak trzeci bliźniak. Nie ma konta bankowego i żyje z kotem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-02 14:13 przez aaire.

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:14:14

Cytat
kashmir082
To mu sprzedaj ja pier....dziele :P gdyby jakiś do mnie napisał, to bym sprzedał wszystkie i jeszcze koleżanki bym wziął do akcji "Uszczęśliwienie za kasę fetyszysty".

Popieram x)

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:14:17

do mnie tez pisal ten Piotr, odpisalam mu że bez żartów, takie rzeczy to tylko na Allegro niech sobie szuka. To sie zdziwil ze na allegro jest uzywana bielizna. Hehe co co z niego za fetyszysta chyba poczatkujacy:))

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:14:21

Cytat
aaire
Cytat
kashmir082

Noo to cholerne Gajowe :D to masz lepsze powietrze niż ja :)

Mogę Ci opylić w butelkach, ale niesprężone (nie sprężone czy jak tam się pisze te głupie przymiotniki odczasownikowe). Tanio :)
Cytat
ilhami

Popraw mnie jeśli się mylę, ale czy to nie jest odbieganie od głównego tematu wątku.. My za to mamy ostrzeżenia.. :)) I wiem wiem... Znowu się czepiam ;)))

Ale Kaszmir ma realną władzę. On jest jak trzeci bliźniak. Nie ma konta bankowego i żyje z kotem :)


Rozwaliłaś mnie ;))))

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:15:34

Treść posta została usunięta automatycznie

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:20:55

do mnie pisał z prośbą o zdjęcia stóp:PP powiedziałam że sprzedaję buty, nie stópki;p i lipa

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:21:09

JA TEZ ALE TEN FETYSZYSTA SIE NIE ODZYWA :(

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:23:46

Cytat
iwiw17
do mnie pisał z prośbą o zdjęcia stóp:PP powiedziałam że sprzedaję buty, nie stópki;p i lipa
nie wiem czy czytalas ale juz jestem na szafie od jakiegos czasu i ten koles co prosil o zdjecia stop ma swoj blog czy strone internetowa na ktorej sa te zdjecia pozniej wklejane, widzialam ja nie tylko stop ale tez i inne domyslcie sie jakie oczywiscie glowna role odgrywaja i tak stopy, ale jesli to on na tych zdjeciach byl to jest oblesny. To tak zeby Was ostrzec

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.026

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:25:20

Cytat
ilhami
Cytat
kashmir082
Cytat
aaire
Cytat
kashmir082

Taak bo ja śródmieście (SRD) a Ty pewnie okolice Kosmonautów :D

Cholerne IP..........
Na Gaju mieszkam, więc u mnie to takie leśne...... :)
Noo to cholerne Gajowe :D to masz lepsze powietrze niż ja :)
Lanet?

Popraw mnie jeśli się mylę, ale czy to nie jest odbieganie od głównego tematu wątku.. My za to mamy ostrzeżenia.. :)) I wiem wiem... Znowu się czepiam ;)))
Pewna grupka ...napisałem GRUPKA się czepia :D muszę dać sobie ostrzeżenie...Oh nie mogę sam sobie :(
Dobra a ja szukam dziewczyn z Wrocławia które moga sprzedać zdjęcia stóp hahahah :D wiecie, pół na pół :P
Cytat
aaire


Ale Kaszmir ma realną władzę. On jest jak trzeci bliźniak. Nie ma konta bankowego i żyje z kotem :)
Nia mam kota, brata bliźniaka i mam konto :P pomyliłaś formację polityczną, bo ja od 6 lat w młodzieżówce SLD..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-02 14:27 przez kashmir082.

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:27:33

Cytat
kashmir082
Cytat
ilhami
Cytat
kashmir082
Cytat
aaire
Cytat
kashmir082

Taak bo ja śródmieście (SRD) a Ty pewnie okolice Kosmonautów :D

Cholerne IP..........
Na Gaju mieszkam, więc u mnie to takie leśne...... :)
Noo to cholerne Gajowe :D to masz lepsze powietrze niż ja :)
Lanet?

Popraw mnie jeśli się mylę, ale czy to nie jest odbieganie od głównego tematu wątku.. My za to mamy ostrzeżenia.. :)) I wiem wiem... Znowu się czepiam ;)))
Pewna grupka ...napisałem GRUPKA się czepia :D muszę dać sobie ostrzeżenie...Oh nie mogę sam sobie :(
Dobra a ja szukam dziewczyn z Wrocławia które moga sprzedać zdjęcia stóp hahahah :D wiecie, pół na pół :P

jak zwykle ironiczny... Dobrze wiesz że nie o to mi chodziło... nie o ostrzeżenia, tylko o to że skoro od innych wymagasz to sam się stosuj.. Tyle..

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:28:02

do mnie pisala dziewczyna co chce uzywane kapcie. bardzo jej zalezy na tym hehee

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:31:10

po co robic odrazu afere?kto chce to prosze nawet staniki sprzedawac

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:31:38

Kaszmir, nie za stary na młodzieżówkę? 82 to prawie jak dinozaur :)

TOMEK - FETYSZYSTA DAMSKICH STÓP :P

02 lis 2009 - 14:33:08

Treść posta została usunięta automatycznie

następna dyskusja:

Gdybyście się dowiedziały,że jesteście bezpłodne..