Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy to jest wkoncu ciaza??

24 paź 2009 - 12:06:04

Cytat
shakeme
mi tez kreski wychodzily bardzo slabe na 3 testach i teraz jestem w 6 miesiącu ciąży:)


wlasnie co do kresek to slyszalam ze przewaznie ta druga bardzo slaba wychodzi:)

zweryfikowana
Posty: 641
Ostrzeżenia: 1/5

czy to jest wkoncu ciaza??

24 paź 2009 - 12:08:11

no na poczatku ciazy to tak, pozniej to juz bardzo wyrazna:)

czy to jest wkoncu ciaza??

24 paź 2009 - 12:15:12

jestem ciekawa co jej w szpitalu powiedza mam nadzieje ze to nie poronienie :(bo wiem jak jest nastawiona na dzidzie

zweryfikowana
Posty: 641
Ostrzeżenia: 1/5

czy to jest wkoncu ciaza??

24 paź 2009 - 12:19:53

no ja nie wiem bo ja nie mialam okresu tylko plamienia na poczatku bo mialam ciaze zagrozona, ale znam dziewczyne ktora dowiedziala sie ze jest w ciazy w 5 miesiącu ciazy dopiero bo caly czas miala normalny okres

czy to jest wkoncu ciaza??

24 paź 2009 - 12:21:13

i dzidzia zdrowa sie urodzila??

czy to jest wkoncu ciaza??

24 paź 2009 - 12:22:15

A ja ci powiem na swoim przykładzie.Też tak miałam i to całkiem nie dawno,bo jakieś 2 tyg.temu.
Staramy się z mężem o dziecko.Pod koniec wrześnie nie dostałam miesiączki,po kilku dniach zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny.Ale żeby lekarz potwierdził ciążę było za wcześnie.
Po dwóch tygodniach dostałam delikatnego krwawienia (wyglądało jak miesiączka) więc poszłam do lekarza,ale ten stwierdził,że może przyszła miesiączka i kazał zrobić test ciążowy jeszcze raz i wysłał mnie na badania krwi w celu wykrycia hormonu ciąży(B hcg).

Test ciążowy znów wyszedł pozytywny i badanie krwi wykazało hormon,ale nadal krwawiłam.Więc zrobił mi USG i okazało się,że doszło do samoistnego poronienia i oczyszczenia.

Tylko,że mnie nic nie bolało i nie miałam,żadnych skrzepów.Byłam w 7 tyg.ciąży.

Więc twoja koleżanka niech lepiej jak najszybciej odwiedzi ginekologa lub jedzie do szpitala.

czy to jest wkoncu ciaza??

24 paź 2009 - 12:27:45

to przykro mi ale wlasnie teraz czesto tak bywa z tym poronien iem:(

czy to jest wkoncu ciaza??

04 lis 2009 - 10:24:02

Na oko ??:/ Matko niech idzie do innego powiem, że lekarz na oko nie może stwierdzić 2 misięcznej ciąży dlatego na "OKO" wysyła na testy krwi!!!!!!!!!! A okres można mieć po 4 miesiąca nawet odnotowano przypadki do 6

czy to jest wkoncu ciaza??

04 lis 2009 - 10:27:53

Cytat
kasia_susu
miesiaczke mzoesz dostawac do 3 miesiaca ciazy
pozatym jak gienkolo moze powiedzeic ze na jego oko??? moze lepiej nieh go zmieni
Bardzo wczesnj ciazy moze jeszcze nie rozpoznac, poniewaz ma ona taki sam "wyglad wewnetrzny" jak zblizajacy sie okres.
Wiem, bo to przerabialam... gin powiedzial mi ze moze to byc bardzo wczesna ciaza lub zblizajaca sie miesiaczka... (bylo to drugie)
A co do okresu w ciazy... to ja mialam do 6ego miesiaca...
Wiec wniosek taki ze kazda kobieta jest inna:))

czy to jest wkoncu ciaza??

04 lis 2009 - 10:28:24

Niech idzie do lepszego specjalisty..

byłam chyba w 4 tygodniu ciąży i lekarz stwierdził, że nie jestem :P przepisał luteine i kazał się zgłosić jeśli nie pomoże.. Ewidentnie chciał mnie naciągnąć na drugą wizytę ;]
Zmieniłam lekarza :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-04 10:30 przez _MaLiNkA_89.

czy to jest wkoncu ciaza??

04 lis 2009 - 10:28:46

Cytat
kasia_susu
Cytat
shakeme
mi tez kreski wychodzily bardzo slabe na 3 testach i teraz jestem w 6 miesiącu ciąży:)


wlasnie co do kresek to slyszalam ze przewaznie ta druga bardzo slaba wychodzi:)
czasmi słaba ,czasami mocno widoczna. sam fakt ze sie pojawia swiadczy o ciąży.

czy to jest wkoncu ciaza??

04 lis 2009 - 18:22:26

hmm,,,,,,, kolelny juz raz problem mam w tamtym miesiacu dostałam okres za szybko o jakies 3 dni a w tym odwrotnie spóżnia mi sie o 5 dni i jem wszystko co popadnie słodkie potem kiszone ogórki i ogólnie co pod reka

czy to jest wkoncu ciaza??

04 lis 2009 - 18:26:14

Niech zmieni lekarza skoro ocenia ciąże ,,na oko" :) Na początku ciąży można krwawić co kobiety często biorą za miesiączkę...

czy to jest wkoncu ciaza??

04 lis 2009 - 18:29:40

testy czasami wychodzą niedokładnie.. u mnie druga kreska była jaśniutka, a betka wyszła ponad 1200 :)

krwawienia w okolicach spodziewanej miesiączki zdarzają się w ciązy, ale każdy lekarz Wam powie: każde plamienie/krwawienie w stanie błogosławionym wymaga sprawdzenia u lekarza!! Zazwyczaj są niegroźne, często spowodowane większą wrażliwością szyjki macicy (np. po przytulanku z partnerem lub po badaniu), ale dla własnego sumienia warto zasięgnąć porady specjalisty.

Pozdrowienia dla koleżanki! Trzymam kciuki :)

ps. mojej kumpeli lekarz "na oko" wywróżył płeć malucha.. kazał się odwrócić i po budowie ciała przyszłej mamy kombinował kto tam w brzuszku mieszka.. nie trafił!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-04 18:31 przez efelineczka.

czy to jest wkoncu ciaza??

04 lis 2009 - 18:46:50

jak myslicie czy to moze byc ciaza

następna dyskusja:

Tabletki antykoncepcyjne.