Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

45 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Usta...botox i kwas....jaki?

22 paź 2010 - 18:46:38

Naturalnie i bez ingerencji skalpela,bez botoksu
zapraszam po info

Usta...botox i kwas....jaki?

26 sty 2011 - 12:35:04

Żaden botoks, przecież to tak nienaturalne. Kwas hialuronowy wstrzykiwałam sobie miesiąc temu i efekt był porażający. Usta naturalne, nawilżone, a sam zabieg dzięki temu że przy użyciu injection system praktycznie bezbolesny. O co chodzi z tym botoksem, przecież po nim wygląda się jakby użądliła nas zmodyfikowana genetycznie osa

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Usta...botox i kwas....jaki?

28 lut 2011 - 22:23:44

To zalezy kto wykonuje. Moja znajoma robiła botox w Chanta'l http://www.chantal.waw.pl/medycyna_estetyczna.php i wcale nie miała PEŁNYCH ust, tylko elegancko uwydatnione. Czasami informacje o botoxie to wyopbrzymione mity.

zweryfikowana
Posty: 2.295
Ostrzeżenia: 1/5

Usta...botox i kwas....jaki?

28 lut 2011 - 22:29:21

Zanim ktorakolwiek bedzie chciala to robic to zastanówcie sie nad bolem. Miałam ostatnio przed zabiegiem wstrzykiwane znieczulenei w usta. Lekarka wbila mi igle w warge, bardzo boli. Wstrzykiwala mi znieczulenei i mowiła, że bedziebolec, nie bedzie klamac, bo po co. Powiedziaal tez, że wstrzykiwanie botoksu boli tak samo. Bol był straszny, nikomu nie zycze znieczulenie w usta. Czulam, że cos je rozsadza od środka ;/

Usta...botox i kwas....jaki?

02 mar 2011 - 10:41:07

Ja akurat ust sobie nie robiłam, ale słyszałam, że są różne wypełniacze i w zależności od ich ceny (wiadomo-im droższe tym lepsze) mają różny czas działania. Ważne jest też to, że po każdym kolejnym wstrzyknięciu efekt coraz dłużej się utrzymuje, więc w miarę z upływem czasu zabiegi powtarza się coraz rzadziej. Jest to także sprawa indywidualna, u każdego działa inaczej. Pierwsze wstrzyknięcie utrzymuje się z tego co wiem od pół roku, przez kilka miesięcy, do roku - tak jak pisałam, zależy u kogo :)

Usta...botox i kwas....jaki?

02 mar 2011 - 10:43:26

Zupełnie się na tym nie znam...

Usta...botox i kwas....jaki?

02 mar 2011 - 10:46:45

Cytat
Malajka90
Zupełnie się na tym nie znam...

Tak jak ja :) Ale dodam, że nie podoba mi sie to. Może dlatego, że kojarzy mi się z PLASTIC FANTASTIC.... np: był kiedys taki program na MTV miłość w rytmie rocka i tam taka Daisy była.... Ona to miała masakryczne usta xD

Proszę pomóżcie
http://forum.szafa.pl/5/3067450/_subject_.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-02 10:47 przez sylwia_tequila.

następna dyskusja:

białe zabki