Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 22:04:56

Ponoć tłuszcz też się wchłania i zabieg trzeba kilka razy powtórzyć...

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 22:07:19

Cytat
Dungg
Cytat
jasssm1
Cytat
Dungg
Ja jak chce powiększyć sobie usta bo ide np na imprezę to smaruje je OCTEM zwykłym kuchennym octem przez jakieś 6 minut po czym przemywam mydłem żeby nie śmierdzieć ;) efekt super i utrzymuję się przez 4 godzinki :)
serio?????!!!!! i sporo sie powieksza?


Tak tak moja droga mi się bardzo powiększają to jeszcze zależy jak długo będziesz smarować ustka tym octem :) wpadłam na ten pomysł jak jadłam rybę w occie :) na początku zrobią Ci się takie duże i fioletowe a później wrócą do normalnego koloru ale duże zostaną przez 4 godziny czasem dłużej :)
boje sie ale sprobuje kurcze:D

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 22:11:40

Cytat
jasssm1
Cytat
Dungg
Cytat
jasssm1
Cytat
Dungg
Ja jak chce powiększyć sobie usta bo ide np na imprezę to smaruje je OCTEM zwykłym kuchennym octem przez jakieś 6 minut po czym przemywam mydłem żeby nie śmierdzieć ;) efekt super i utrzymuję się przez 4 godzinki :)
serio?????!!!!! i sporo sie powieksza?


Tak tak moja droga mi się bardzo powiększają to jeszcze zależy jak długo będziesz smarować ustka tym octem :) wpadłam na ten pomysł jak jadłam rybę w occie :) na początku zrobią Ci się takie duże i fioletowe a później wrócą do normalnego koloru ale duże zostaną przez 4 godziny czasem dłużej :)
boje sie ale sprobuje kurcze:D

A czego tu sie bac ocet jest jadalny jest dodawany w wielu potrawach ryba w occie grzyby w occie ogórki korniszone itd więc czego się bać ) ?

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 22:15:53

Tak chodzi o kwas hialuronowy, on występuje w żywych organizmach , wiąże wodę w naskórku, z wiekiem ilość tego kwasu maleje no i powstają zmarszczki. A jeżeli chodzi o usta to jak najbardziej do powiększania , ale wiadomo na stałe to on nie jest i należy powtarzać zabieg 2-3 razy w roku.

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 22:20:29

a z tym octem to efekt jest naprawed widoczny czy tylko Ty widzisz a znajomi nie widza roznicy ?:P

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 22:25:44

Cytat
88dorota
Cytat
vanilia
a moze kwas hialuronowy?
może. sprawdzę.

na pewno kwas hialuronowy. powieksza sie tez nim piersi, penisy itp.efekt utrzymuje sie jakos 2 lata, potem trzeba zabieg powtorzyc. kwas hialuronowy gromadzi wodę,dlatego obserwujemy efekt powiekszenia

Usta...botox i kwas....jaki?

15 wrz 2010 - 22:51:05

Cytat
Dungg
Cytat
jasssm1
Cytat
Dungg
Cytat
jasssm1
Cytat
Dungg
Ja jak chce powiększyć sobie usta bo ide np na imprezę to smaruje je OCTEM zwykłym kuchennym octem przez jakieś 6 minut po czym przemywam mydłem żeby nie śmierdzieć ;) efekt super i utrzymuję się przez 4 godzinki :)
serio?????!!!!! i sporo sie powieksza?


Tak tak moja droga mi się bardzo powiększają to jeszcze zależy jak długo będziesz smarować ustka tym octem :) wpadłam na ten pomysł jak jadłam rybę w occie :) na początku zrobią Ci się takie duże i fioletowe a później wrócą do normalnego koloru ale duże zostaną przez 4 godziny czasem dłużej :)
boje sie ale sprobuje kurcze:D

A czego tu sie bac ocet jest jadalny jest dodawany w wielu potrawach ryba w occie grzyby w occie ogórki korniszone itd więc czego się bać ) ?



ja przed chwila wyprobowalam i pieklo troche ale efekt nie ejst oszalamiajacy prawie wogule nie widac mimo ze do etraz czuje lekkie mrowienie, to trzeba odczekacc czy od razu powinny sie powiekszyc??

Usta...botox i kwas....jaki?

16 wrz 2010 - 11:46:46

ja tez probowalam i szalu nie ma:P nie powiekszylo mi prawie wcale a trzymalam dlugo:P

Usta...botox i kwas....jaki?

16 wrz 2010 - 11:48:24

kwas hialuronowy to jest to, co się zwykle w usta wstrzykuje, efekt utrzymuje się około miesiąca i trzeba wziąć dwa dni wolnego po zabiegu, bo się jest spuchniętym

Usta...botox i kwas....jaki?

17 wrz 2010 - 00:15:32

Musze wprowadzic poprawke:P smarowalam 20 minut ;P i efekt trzymal sie do dzisiaj , rano wstalam a tu takie wary :d serio mialam duzo wieksze smarowalam tylko gorna bo dolna mam duza a gorna troche mniejsza to po tym occie gorna byla taka duza jak dolna :D tylko wysuszone mam i szczypie jak pije goraca herbate ;P

Usta...botox i kwas....jaki?

17 wrz 2010 - 00:28:19

A co do tych zabiegów to w rozmowach w toku był niedawno taki odcinek. Mówili wszystko o tych zabiegach pokazywali efekty i jak są wykonywane, plusy, minusy każdego rodzaju itd... poszukaj na stronie tvn archiwum programu powinno być coś

Usta...botox i kwas....jaki?

23 wrz 2010 - 03:09:11

wazne tez u kogo, np b dobry jest dr Zdzitowiecki

Usta...botox i kwas....jaki?

22 paź 2010 - 13:14:47

Niżej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-22 13:19 przez lukrecja7777.

Usta...botox i kwas....jaki?

22 paź 2010 - 13:16:37

to jest kwas hialuronowy.;

Usta...botox i kwas....jaki?

22 paź 2010 - 13:17:31

Ale macie pomysły z tym octem, przecież on ma właściwości żrące, dlatego usuwa się nim m.in. kamień z czajnika. Najlepszym i najbezpieczniejszym środkiem na powiększenie ust jest obecnie kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy jest polisacharydem naturalnie występującym w ludzkim ciele, głównie w skórze, w różnorodnych stężeniach. Jedną z głównych jego cech jest wiązanie wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek. Co więcej cząsteczki kwasu hialuronowego zanikają w miarę upływu lat.

następna dyskusja:

tatuaż 3D