Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zmyć henne?

08 cze 2009 - 21:28:48

jak zmyć hennę????????????????????????

jak zmyć henne?

09 cze 2009 - 23:49:09

raczej ię nie da, ale poszukaj na googlach

jak zmyć henne?

09 cze 2009 - 23:53:09

niestety droga Koleżanko muszę Cię zmartwić. Mam duże doświadczenie z henną, ale niestety wynika z niego, że nie da się jej zmyć... Trzeba czekać, aż sama zejdzie z czasem... Są niby sposoby takie jak woda utleniona (co zupełnie nie działa) czy nałożenie na miejsce zafarbowane mleczka do demakijażu lub pianki do golenia i czekanie czekanie czekanie (aż włos zmiękczeje i szybciej puści tę hennę). Jak dla mnie to raczej nic nie działa oprócz tej pianki do golenia pozostawionej na kilkadziesiąt minut. Później normalnie zmywasz, ale nie oczekuj jakichś spektakularnych efektów...

jak zmyć henne?

09 cze 2009 - 23:56:41

spróbuj sok z cytryny lub krem do golenia POLENA

jak zmyć henne?

09 cze 2009 - 23:59:00

Cytat
aalmaa
spróbuj sok z cytryny lub krem do golenia POLENA

tak, Pollena jest dobry w tych sprawach;p

jak zmyć henne?

10 cze 2009 - 00:10:44

a ja słyszałam kiedyś że podobno popiół z papierosów ale nie wiem czy to prawda czy może jakiś żart... choć jeśli jesteś w desperacji to wierzę że i to wypróbujesz. a jak coś pomoże to napisz czego najlepiej użyć..

jak zmyć henne?

10 cze 2009 - 00:12:23

nie, to nie żart... niby jest taki sposób. Ja kiedyś wysmarowałam się do połowy (no do połowy to może przesadzam :p) no ale użyłam całej popielniczki w desperacji i niestety ni kija to nie dało...

jak zmyć henne?

12 cze 2009 - 16:36:09

nie da się ;) w końcu sama zejdzie.

jak zmyć henne?

12 cze 2009 - 16:39:07

Cytat
magdowiolistka
Cytat
aalmaa
spróbuj sok z cytryny lub krem do golenia POLENA

tak, Pollena jest dobry w tych sprawach;p

mi koleżanka zywała kremem do golenia - LIDER, to chyba POLLENA

jak zmyć henne?

12 cze 2009 - 16:42:35

ja z ręki zdzieralam pumeksem ;] i dało rade, ale potem takie czerwone mialam przez pare godzi ;] hehehe

jak zmyć henne?

12 cze 2009 - 16:45:47

popiół papierosowy z odrobiną wody lub nałóż najlepiej na cala noc lub kilka godzin bardzo tłusty krem i bardzo go dużo;) pomaga;)

jak zmyć henne?

13 cze 2009 - 10:55:38

robie henne na brwi i rzesy czarna co tydzien i jak cos nie wyjdzie maczam wacik w wodzie i paplam w POPIELE Z PAPIEROSA!!!!!Tylko dobrze rozetrzyj na waciku i nie trzyj mocno twarzy bo scharatarz buzke!!!Dziala na 100 !pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-20 15:51 przez dotka93.

jak zmyć henne?

13 cze 2009 - 11:03:33

ja z brwi zmywam kremen nivea ; tzn. nakladam gruba warstwe to sie wchlonie po czesci i po czasie zmywam :) na mnie dziala :)

jak zmyć henne?

13 cze 2009 - 22:05:09

Tylko ze ja sobie włosy henna pomalowałam miał być orzech laskowy. Trzymałam z godzine;/:P Zmyłam i patrze się do lusterka a tu cały łeb czarny, a ja miałam zawsze włosy blond troszke taki ciemniejszy blond, ale ogólnie jasne były. Mi nie pasuje ciemny kolor...rzecz jasna piszczeć zaczęłam i taka zdesperowana byłam że nawet peelingu do twarzy na włosy nałożyłam. Myłam myłam i myłam...nie poszłam do szkoły i znów myłam myłam i myłam:P Z tego wszystkiego zapomniałam o tym że taki post umieściłam. Hehehehe teraz mi się śmiać z tego chce. masakra, ale w efekcie teraz mam na włosach kolor podobny do sraczkoburaczkowego z fioletową poświatą- juz nie czarny:D Codziennie myje włosy z trzy razy dziennie, ale teraz wypróbuje to z kremem, napisze czy działa:)

jak zmyć henne?

13 cze 2009 - 22:08:54

to powodzenia :D z wlosow nie da sie zmyc henny :) kolejne farbowanko Cie czeka :]

następna dyskusja:

grzywka