Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Opalenizna z tubki ;)

04 wrz 2011 - 16:35:02

Co sądzicie o Samoopalaczach bądź balsamach brązujących? Hot czy Not?
Zastanawiam się czy zastosować żeby przedłużyć wakacyjną opaleniznę.
Na solarium w żadnym wypadku nie pójdę, bo nie chce zdrowia niszczyć, poza tym po solarium skóra jest tragiczna,sucha i zniszczona.
Czy po samoopalaczu nie będzie plam, jaki kolor ma potem skóra - czy nie jest żółta?
Jakiej firmy preparatu polecacie jeśli już stosowałyście?? ;)

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 3/5

Opalenizna z tubki ;)

04 wrz 2011 - 16:39:09

po samoopalaczu plamy są zazwyczaj zawsze nie wazne w sumie jaka firma zawsze cos może pójść nie tak.. nie jestem jakas mega zwolenniczką solarium , ale wole juz chodzic tam od czasu do czasu niz potem wstydzic sie wyjśc bo jestem cała w plamach ;)

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Opalenizna z tubki ;)

04 wrz 2011 - 16:40:12

A czy takie plamy da się zmyć np peelingiem? Albo sokiem z cytryny?

Opalenizna z tubki ;)

04 wrz 2011 - 16:47:01

Balsam brązujący Lirene Body Arabica -ja miałam Cafe late do jasnej karnacji. Szczerze polecam. nie robi plam, zapach po czasie przypomnia troszkę zapach samoopalacza, ale to tylko odrobinkę. Spiera się równomiernie. Zanim nałozysz, to zrób porządny peeling ciała. Efekt delikatnego musnięcia słonca u mnie było widac po 3 razie. Stosowałam po kąpieli. Wesja do ciemniejszej karnacji podobno też fajna.

Opalenizna z tubki ;)

04 wrz 2011 - 16:48:41

Cytat
fliperka
Balsam brązujący Lirene Body Arabica -ja miałam Cafe late do jasnej karnacji. Szczerze polecam. nie robi plam, zapach po czasie przypomnia troszkę zapach samoopalacza, ale to tylko odrobinkę. Spiera się równomiernie. Zanim nałozysz, to zrób porządny peeling ciała. Efekt delikatnego musnięcia słonca u mnie było widac po 3 razie. Stosowałam po kąpieli. Wesja do ciemniejszej karnacji podobno też fajna.

zgadzam sie:) tez go uzywam. polecam!

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Opalenizna z tubki ;)

04 wrz 2011 - 16:49:53

Ja posiadam z Avonu, zamówiłam kiedyś i teraz stoi bo boję się go wypróbować haha ;D

Opalenizna z tubki ;)

04 wrz 2011 - 16:49:57

jeszcze ktos bo tez jestem ciekawa ? a co sadzicie o st moriz ?

Opalenizna z tubki ;)

04 wrz 2011 - 16:50:50

Ja polecam Yves Rocher oraz Ziaja:) ten drugi od lat i zawsze zadowolona jestem z niego:)

Opalenizna z tubki ;)

04 wrz 2011 - 16:52:20

Samoopalacze śmierdzą :(

Opalenizna z tubki ;)

04 wrz 2011 - 16:52:34

Cytat
rozgwiazda7
Ja polecam Yves Rocher oraz Ziaja:) ten drugi od lat i zawsze zadowolona jestem z niego:)

a po ziaji nie masz plam ?

Opalenizna z tubki ;)

04 wrz 2011 - 16:52:40

Od czasu do czasu solarium krzywdy nie zrobi...

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Opalenizna z tubki ;)

04 wrz 2011 - 16:54:39

Cytat
IzKaAd
Od czasu do czasu solarium krzywdy nie zrobi...

Mam kilka na prawdę podejrzanych pieprzyków na skórze, więc wolę nie ryzykować ;)

zweryfikowana
Posty: 684
Ostrzeżenia: 2/5

Opalenizna z tubki ;)

04 wrz 2011 - 16:55:17

miałam kiedyś sopot. masakra... plamy jak cholera.
ostatnio wypróbowałam w spray (nie pamiętam jaka firma, ale wyrzuciłam już opakowanie) i to samo... z tym że opalenizne masz po 3 godzinach:) powiem tak, jeżeli zamierzasz się "opalić" na jakies wielkie wyjście i później nie wychodzić z domu, to polecam w sprayu bo efekt jest natychmiastowy.

Opalenizna z tubki ;)

04 wrz 2011 - 16:57:53

Cytat
straciatella1992
Ja posiadam z Avonu, zamówiłam kiedyś i teraz stoi bo boję się go wypróbować haha ;D

Ja też go sobie zamówiłam :) do jasnej karnacji.. zrobiłam peeling.. dokładnie oczyściłam skórę, nałożyłam samoopalacz i później chodziłam w długich spodniach przy upałach, bo takie mi się zacieki na łydkach porobiły ;/ szorowałam i nic... nie chciało zejść... dopiero po tygodniu pozbyłam się tych okropnych plam :( właściwie wszystkie kosmetyki mam z avonu i jak inne są rewelacyjne, tak tego samoopalacza nie polecam..

Opalenizna z tubki ;)

04 wrz 2011 - 16:58:17

jak nie solarium, to ja bym Ci proponowała balsamy brązujące, zamiast samoopalacza. po balsamach skóra ma ładny kolorek i nie zostawiają żadnych plam, nie musisz sie martwic że nierównomiernie rozprowadzisz czy cos ;) polecam Ci np. masło kakaowe z Ziaji, niedość, że pięknie pachnie, łatwo sie rozsmarowuje, to nadaje skórze własnie ładny, brązowy kolor

następna dyskusja:

Sposoby na uciążliwe włoski