Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

depilacja bikini pomocy

13 sie 2011 - 18:02:55

krem Nivea;)

depilacja bikini pomocy

13 sie 2011 - 18:05:22

ja używam maszynki i żelu do golenia z Joanny
zawsze przed porządnie zmiękczam wodą z mydłem żeby były słabsze
żadne nie wrastają i nie ma krostek
ale tez dużo zależy od maszynki :P

depilacja bikini pomocy

13 sie 2011 - 18:12:04

mam tak samo ;x
mam teraz krem do depilacji okolic bikini z avon i wydaje mi się , że jest to mniejsze

Cytat
jagoda_w6
Polecam SUDOCREM - nie ma nic lepszego po depilacji.Tylko to mi pomogło.Ewentualnie krem Bambino nałożony dość grubą warstwą.

mi tez pomaga !
mam go juz pryszcze na twarzy ( szybciej sie goją ) i na podraznienia po goleniu okolic intymnych.
polecam wszystkim ; )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-13 18:14 przez karolkaxd.

zweryfikowana
Posty: 148
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja bikini pomocy

13 sie 2011 - 18:44:11

W takim razie jaką maszynkę polecacie ?

depilacja bikini pomocy

13 sie 2011 - 20:07:14

Cytat
aduskakk
Cytat
maadziaa1991


A tak na serio to ja po depilacji smaruję kremem nawilżającym (koi podrażnienia- np. Nivea lub Bambino...)

a to pomaga? bo mi po zadnych kremach nie przechodzi, krostki nadal są... i to bardzo widoczne

A probowalas oliwka? ja zawsze smaruje oliwka i na mnie to dziala;p

depilacja bikini pomocy

13 sie 2011 - 20:10:43

To ja Wam polecam krem SUDOCREM, pomaga na 100%

depilacja bikini pomocy

13 sie 2011 - 20:11:39

O dłuższego już czasu mam pewien dylem, a mianowicie dotyczy się on depilacji/golenia. Po goleniu włoski szybko odrastają i stają się tym samym mocniejsze, więc chciałabym to zastąpić jakimś innym sposobem. Próbowałam już kremem do depilacji, ale niestety efekty tego były marne. Nie dośc, ze należy poświęcic temu zabiegowi sporo czasu, to jeszcze nie usuwa wszystkich włosków. Efekt po nim nie jest tak trwały jak zapewniają producenci (testowałam kilka firm...) Tak więc jaki rodzaj depilacji preferujecie? Plastry? Depilatory? I prosiłabym o wasze opinie oraz firmy produktów i ewentualnie ceny jeśli to możliwe :))
Z góry bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam :)

depilacja bikini pomocy

13 sie 2011 - 21:35:52

ja używam neutrogeny on jest do całego ciała.

depilacja bikini pomocy

13 sie 2011 - 21:44:12

Też mam ten problem. I jeszcze oprócz krostek, są to wrastające włoski. Próbowałam juz mnóstwa sposobów, niektóre z nich trochę pomagały, a niektóre wcale. Mam wrażenie, że jeśli ma się tendencję do krostek czy wrastania, to nic nie da 100% efektu. Dlatego zresztą wydaje mi się, że depilacja laserowa jest najlepszym rozwiązaniem.

depilacja bikini pomocy

16 sie 2011 - 17:14:57

Aduskakk,
Możliwe, że golisz się pod włos i podczas każdego zabiegu drażnisz mieszki włosowe. W ten sposób powstaje stan zapalny, co w efekcie może prowadzić zapalenia mieszków włosowych. Na wrastające włosi najlepszy będzie peeling – rób go co 2-3 dni, ale jeśli chodzi o stan zapalny, to proponuję użyć kremu z domieszką pantenolu i golić się z włosem. Możesz też zdecydować się na zakup damskiej golarki elektrycznej. Niektóre modele, np. HP6368 marki Philips, wyposażone są w:
- hipoalergiczną głowicę golącą, która minimalizuje ryzyko podrażnień,
- głowicę dopasowującą się do kształtu ciała, dzięki czemu urządzenie nie narusza mieszków włosowych, minimalizując ryzyko powstania stanu zapalnego i wrastania włosków.
Mam nadzieję, że pomogłam. Gdybyś jednak miała jakieś pytania – napisz na ekspert(ad)philips.com.
____________________
Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

depilacja bikini pomocy

16 sie 2011 - 17:17:07

maść z witaminą A :) 3,50 zł w aptece ;)

zweryfikowana
Posty: 586
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja bikini pomocy

16 sie 2011 - 17:19:10

Kup krem do depilacji veet. Polecam. Teraz są w biedronce 2 kremy w promocji za 13,99zł, a w normalnej drogerii płaciłam 23,80zł za jeden.

depilacja bikini pomocy

16 sie 2011 - 17:21:17

Ja nie używam żadnego kremu do depilacji, biorę zwykły żel po prysznic lub intymny i nigdy nie miałam takiego problemu.

I oczywiście depilacja z włosem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-16 17:22 przez GosiaIJustyna.

depilacja bikini pomocy

16 sie 2011 - 17:37:02

nic nie pomaga .. ; /

depilacja bikini pomocy

18 sie 2011 - 18:01:09

Hey ;)
Miałam podobny problem, wiele rzeczy próbowałam i nic nie działało ;/ aż zakupiłam oliwkę i od tej pory problem znikł :)
Kupiłam taka z Joanny w drogerii Natura. Spróbuj może Tobie tez pomoże ;)

następna dyskusja:

Ombre Hair-co sadzicie?