Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Operacja powiększenia biustu...

12 sie 2011 - 18:30:53

dziewczyny czy ktoras z Was miala powiększany biust ?/ Jestem ciekawa jaka jest rekonwalescencja i wogole czy bardzo boli ;/ i gdzie sobie robilyscie. Wiem, wiem zaraz pewnie niektore z Was mnie objadą ja uwazam ze powiekszenie piersi nie jest niczym złym, pustym, dziwkarskim itp, itd. Jesli ktos niezostal obdażony pięknym pełnym biustem to przeciez ma prawo to poprawic. ale to tylko moje zdanie :)
Dziękuje z góry za odpowiedz ..Pozdrawiam :**

Operacja powiększenia biustu...

12 sie 2011 - 18:33:46

Ja nie miałam bo mam swój bardzo duży. I odradzam! Zawsze miałam prosty kręgosłup, szyja mnie nie bolała ani nic. A teraz nawet minuty nie wysiedzę prosto..
Duży biust jest może seksowny, ale naprawdę... nie takim kosztem...

Operacja powiększenia biustu...

12 sie 2011 - 18:35:27

nir mam ale jestem ciekawa wiec czekam na wiecej wypowiedzi

Operacja powiększenia biustu...

12 sie 2011 - 18:35:33

Ja mam swój:), ale moja przyjaciółka miała robiony. Mówila,że ból niesamowity...całe ciało boli przy każdym ruchu. Miała robiony w Szczecinie w jakiejs ponoc dobrej klinice. Ma taki papier, coś jak gwarancja, certyfikat na te wkladki. Po 10 latach są do wymiany. Tylko,że ona robiła sobie jakies 6 lat temu. Ale musze powiedziec,ze ma naprawde dobrze zrobione. Prawie nie widać,że sztuczne. 12 tys zł ją to uczyniło

W te wakacje widzialam panią która opalała sie toples i miała koszmarne sztuczne cycki. Nie dosc,że od razu było widać, to jeszcze jeden jakby inny od drugiego, takie jakies napompowane. Także chyba dużo zależy kto Ci to zrobi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-12 18:37 przez alpina.

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

Operacja powiększenia biustu...

12 sie 2011 - 18:36:59

Nie miałam ale nie potępiam tych, które chcą seksownie wyglądać i powiększają sobie biust. Byle nie do przesady. Jestem za jak mają się lepiej czuć.

Operacja powiększenia biustu...

12 sie 2011 - 18:39:52

Kiedyś miałam i mam nadal chęć to zrobić... ale przeraża mnie właśnie ta rekonwalescencja.... Czytałam że w modzie jest teraz powiększanie biustu kwasem hialuronowym.. prawie bezbolesne ale i efekt nie najdłużej się utrzymuje:(

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

Operacja powiększenia biustu...

12 sie 2011 - 18:46:21

sama chętnie bym sobie zrobila ale boje się bólu.. no i szkoda tyle kasy..

Operacja powiększenia biustu...

12 sie 2011 - 18:47:18

Tak tez słyszałam o preparacie Marcolane ale efekt utrzymuje sie 1 rok takze strata kasy bo kosztuje ok 11.000zł a implanty jakos ok 14.000 mnie tez wlasnie przeraza ten ból :/
może jeszcze ktoś ??:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-18 18:46 przez Jamaicaaa.

następna dyskusja:

depilacja bikini pomocy