Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:32:02

Cytat
aleksia25
Co do makijażu to zgodzę się z dziewczynami.Ciemny cień,konturówka,mocno wytuszowane,bądź doklejone rzęsy,róż na policzki, jasny błyszczyk,wyregulowane brwi,zadbana twarz.Przyda się solarium,samoopalacz lub natryskowe opalanie(najbezpieczniejsze).Włosy musisz nakręcic na grubą lokówkę,o srednicy min.3cm.Każde pasmo warto spryskac lakierem(przed nawinięciem)i po rozkręceniu nie rozczesywac-to wazne!I tak robisz z każdym pasmem.Acha lokówka ma byc trzymana pionowo a włosy nawijaj na zewnątrz,nie do środka.Grzywkę mozna zostawic prosta.Potem głowa z lokami w dół i całośc potraktowac lakierem:).Bardzo ważną sprawą jest to,żeby włosy były wycieniowane(i z tyłu i przy twarzy)-będą się lepiej układały i nie opadną pod własnym ciężarem.Ciałko musi byc idealne lub prawie idealne;).U nas,w Polsce(ze znanych osób)to przykładem będzie Doda:)POWODZENIA:)

jak kręcić na zewnątrz a nie do środka?? nie bardzo rozumiem, proszę o wytłumacznie

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:35:07

dziekuje wszystkim za rade

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:35:17

no ja mam za łopatki, spoko ;)

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:35:59

Mi się podoba. Szczególnie włosy , makijaż i ta figura ; ) ` z jednej strony chciałabym tak wyglądać i mieć taki perfekcyjny makijaż .. i nigdy nie udaje mi się do końca zatuszować ' cieni ' pod oczami ; // wrr ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-06 15:37 przez naughty_.

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:47:30

Powiem tak. Nie przy każdym typie urody da się dojść do takiego efekt. Tzn. możesz zrobić taki makijaż ale nie koniecznie będzie to dobrze się to dobrze prezentować. Moim zdaniem w osiągnięciu takiego wizerunku bierze udział styl bycia, zachowanie, poruszanie się, sposób w jaki się uśmiechasz.

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:52:35

trza isc do fryzjera ^^;)

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 16:01:49

a zeby miec taka fryzure najlepiej isc do fryzjerki ze zdjeciem.. ona powie jak to zrobic .

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 16:37:09

Chyba tak zrobię ;)

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 17:35:09

trzymam kciuki, ale co do figurki to sie nie zgadzam, ze musi być anorektyczna, czy bardzo szczupła, jeżeli jesteś przy kości po porostu nie odkrywaj brzuszka, bo najgorsze co może być to wypływający brzuch czy boczki, postaw wtedy , na ekspozycje piersi jakieś byłskotki znaczy kolczyki naszyjnik, bransoletkę, niech przykuwają uwage.

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 17:39:17

Może jutro się wybiorę do fryzjera... Po ciąży i tak muszę coś zrobić z włosami... Nie jestem przekonana do odnowy balejażu, więc może wrócę do naturalnego koloru, i strzelę se fryz inny :D

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 18:01:39

mi też się taki makijaż podoba i nie mogę zrobić. Wyszło mi takie coś ale nie malowałam rzęs



Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 18:19:03

No ja musze kupić kosmetyki i pochwalę się efektem :D

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 18:24:09

Ja się zastanwiam czy będę się tak dobrze czuła ;)

Jak tak wyglądać??

07 maj 2009 - 09:21:01

a ja muszę nową prostownicę bo ta już mi umiera

zweryfikowana
Posty: 618
Ostrzeżenia: 1/5

Jak tak wyglądać??

07 maj 2009 - 10:18:01

Wcale nie jest trudno tak wyglądac, kosztowne to też nie jest.
Nie musisz miec drogich kosmetykó zeby były dobre, doczepienie włosów, tez zalezy gdzie do czepiasz i w jaki sposób. ja kupiłam sobie sprzt za jedyne 80 zł :D i jestem z niego bardzo zadowolona. włosy: 60 pasemek naturalnych długosci 40cm wystarczą koszt 87,5 zl
jesli jesteś zgrabna i masz łądne rysy twarzy to co za problem :D
mama mi wszytskie kupuje to ja bbym nie wydala ani grosza na kosmetyki..
Nie trzeba byc milionerem zeby byc zadbanym :)

następna dyskusja:

POMOZCIE kochany szafiarki !