Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:21:05

Cytat
chapstick
Cytat
marina2217
jak to ;) ?

przedłóż włosy -najlepiej krecone pasemka ;)

załóż kolorowe
wybiel zęby
doczep sztuczne rzęsy ,albo nałóż 10 warstw tuszu + czarna kredka wewnątrz oka + ciemny cien ;)
+ tona błyszczyku i skąpe ciuszki ;)



tylko pytanie: czy Tobie to sie naprawde podoba ?????????? ;/ jak zobaczyłabym taka niunie na ulicy to zstanowilabym sie czy wszystko z nią w porządku ;)


a ja Ci zwrócę uwagę bo z tym się nie zgodzę. każdy wygląda tak jak chce prawda?
Jednym się to podoba innym nie.
one nie wygladają jak typowe blachary czy diskolaski. są poprostu seksowne i bardzo zadbane.
nie jedna dziewczyna chciałąby tak wyglądac

no oczywiscie,ze kazdy wyglada tak jak chce .
ale dla mnie taki wizerunek jest przesadzony i tyle ;)

bez dużej ilości kasy trudno osiągnąć taki wizerunek ;)

Bo gdyby nie tony drogich kosmetykow ,doczepiane włosy,wybielone zęby ,solara i soczewki to wygladalyby .... normalnie ;)
jak wiekszosc dziewczyn.

nie wiem czym sie tu zachwycać ?

moim zdaniem to sa wykreowane sztucznie panienki,które moja albo bardzo zamożnych rodziców albo zamożnych sponsorów ;))))

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:21:23

dziekuje wam dziwczyny :) Wlosy mam do polowy lopatek;) Da sie je zakrecic by podobnie wygladalo?

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:24:53

makijaż nic trudnego, potrzebna ci maskara, czarna kredka i czarny eye-liner. ja robie sobie taki makijaz na codzien :) a loki to potrzebujesz taka specjalna ceramiczną lokówke czy falownice, niewiem jak sie fachowo nazywa. ona robi takie loki, jesli chcesz by loki bardzo sie podkrecaly to bierzesz na lokowke po prostu mniej wlosow i dluzej trzymasz, gdy chcesz by sie tylko lekko falowaly to bierzesz grube kosmyki włosów i przytyrzymujesz. jesli chcesz byc naprawde zadowolona to musisz w taka lokówke troszke zaiwestować, bo tanie chinskie nie dadza takiego efektu i szybko padna:P link do lokówki: http://www.allegro.pl/item619650058_lokowka_braun_ec_1_ceramika_jonizacja_strazak.html

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:25:57

hej, to naprawdę nic trudnego. Tzn trzeba zacząć od podstaw czyli wizyty u kosmetyczki, w razie potrzeby mikrodermabrazja (to też zależy od wieku), dobre kremy na pośladki i uda (no i biust też), solarium, ciuchy i na końcu makijarz i włosy. Ja loki kręcę prostownicą, nakładam na nie piankę, odżywkę bez spłukiwania i na końcu lakier (trzyma mi się jakieś 3 dni), na solarkę chodzę średnio 3 razy w miesiącu (to i tak nie dużo ;), używam pasty blend a mend white kilka razy dziennie, używam dobrego pudru mineralnego (waży jest mat), itd itp. trzeba troszkę zainwestować że tak powiem. ale warto

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:26:04

Cytat
kaaarola106
wiekszosc dziewczyn mówi blee jak można tak wygladac itd.. a co druga gryby zobaczyla taka dziewczyne na ulicy najzwyczajniej by jej zazdrościła..

Mi się to podoba (chociaz nie mówie o zbyt kusych ciuchach) ale ogólnie o wyglądzie. te dziewczyny są ładne i zadbane a to chyba dobrze :))

No wiec co do tematu jeśli masz długie włosy to nie problem je nakrecic (np. wałki, lokownica, termoloki) jezeli chodzi o makijaz jest to tzw. przydymione oko, na youtube naprzyklad mozna znalezc duzo filmikow jak to się robi. Ładny makijaz oczywiście nie przesadny:) fajne ciuszki, uśmiech i gotowe :))))

a czego jesli moge zapytac można zazdroscic takim dziewczynom?

bo nie łapie ? ;)


wez pod uwage,ze KAZDA dziewczyna poddana takim zabiegom jak one wygladalaby również "super "

bogaci rodzice lub sponsor ;)
i kazda moze tak wygladac ;)

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:26:33

ooo własnie, ja bym chciała mieć takie włosy. Zawsze jak nakręca na włki to albo mam barnaka albo francuskie loki i generalnie nic ładnego...próbowałam juz robić loki lokówka nie ładnie, prostownicą jeszcze gorzej?! a mam włosy do pasa!! jak uzyskać taki efekt?

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:26:48

solarium albo jakis dobry samoopalacz :D no i duzo podkladow pudrow i roznej masci rozow, nie delikatnie, tylko najlepiej z pol opakowania.. :D

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:27:15

Co do makijażu to zgodzę się z dziewczynami.Ciemny cień,konturówka,mocno wytuszowane,bądź doklejone rzęsy,róż na policzki, jasny błyszczyk,wyregulowane brwi,zadbana twarz.Przyda się solarium,samoopalacz lub natryskowe opalanie(najbezpieczniejsze).Włosy musisz nakręcic na grubą lokówkę,o srednicy min.3cm.Każde pasmo warto spryskac lakierem(przed nawinięciem)i po rozkręceniu nie rozczesywac-to wazne!I tak robisz z każdym pasmem.Acha lokówka ma byc trzymana pionowo a włosy nawijaj na zewnątrz,nie do środka.Grzywkę mozna zostawic prosta.Potem głowa z lokami w dół i całośc potraktowac lakierem:).Bardzo ważną sprawą jest to,żeby włosy były wycieniowane(i z tyłu i przy twarzy)-będą się lepiej układały i nie opadną pod własnym ciężarem.Ciałko musi byc idealne lub prawie idealne;).U nas,w Polsce(ze znanych osób)to przykładem będzie Doda:)POWODZENIA:)

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:27:20

mi tez sie to podoba ale ja niestety mam piegi i wiem ze tak ladnie by nie wyszlo :( zawsze jak widze takie dziewczyny to mysle sobie ze chcialabym tak wygladac chociaz wlasnie moje wszytskie przyjacilki by powiedzialy ze wygladam jak jakas z ulicy...

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:27:45

kup sobie miekką kredkę do oczu, eyeliner, pogrubiający tusz, ciemny fluid, puder, grube wałki, piankę i lakier do skrętu i już ;]

Nie zgodze się że trzeba mieć kasy do tego stylu, wałki 10 zł, lakier z pianką nawet z 8 zł, tona fluidu i pudru 10 zł, kredka, eyeliner i tusz 2 dyszki i masz;]

Trochę jak lafirynda i jak na dzień to makijaż tragedia ;p

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:28:01

Cytat
khia86
bardzo prosze :



przydymione oko

Możesz dać link? Chciałabym dodać do ulubionych :)
Wiecie co? Bardzo mi się taki look podoba ;)
Aż normalnie zainwestuje w kosmetyki :D i lokówkę :D

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:28:26

ja pudru i różu delikatnie używam, jestem tak opalona że to tylko dodatek do skóry ;)

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:31:02

ja nie potrafie prostownica krecic :/

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:31:24

mam długie włoski..:) proste ..ciężko się kręcą ..raz jak umyłam głowę wpadłam na pomysł,że zrobię sobie loki:P ..więc naplotłam włoski na papiloty poszłam spać..rano zdjęłam papiloty:) i miałam takie włoski jak ta brunetka ;)
także nie trzeba mieć dużo kasy .. wystarczy zapuścić włoski ..
jeszcze jedno jeśli ktoś nie lubi papilotów.. to można takie loczki zrobić na lokówce:)
a jeśli chodzi o makijaż to myślę,że takie oczka jest bardzo łatwo zrobić:)

ps. jak sie nazywa ta brunetka na tych foteczkach??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-06 15:32 przez wac_panna.

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:31:28

Myslicie, że włosy za łopatki nadają się do takiej fryzury?

następna dyskusja:

POMOZCIE kochany szafiarki !