Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:01:27

Jak uzyskać taki styl? W dziale "ploteczki" jest więcej zdjęć dziewczyn "American girl";(AG).
Jak zrobić taki makijaż jak one?
Jak układać włosy by takie ładne loki/fale/ruloniki były????
Jak sa tu dziewczyny stylistki to prosze o odzew:):):)
A i nie prosze o komentarze typu "FUU"."NIE PODOBA MI SIE TO". Prosze o rade jak to uzyskac.:)



Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:04:31

hMM sama jestem ciekawa jak sie to robi .. ale tu napewno przeba duuuuzo lakieru wewalic no i zainwestowac w lokówkee

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:04:49

solarium + dużo kasy (ciuchy . dobre kosmetyki ) no i masz ;p

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:05:09

bardzo prosze :



przydymione oko

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:08:40

jak to ;) ?

przedłóż włosy -najlepiej krecone pasemka ;)

załóż kolorowe soczewki
wybiel zęby
doczep sztuczne rzęsy ,albo nałóż 10 warstw tuszu + czarna kredka wewnątrz oka + ciemny cien ;)
+ tona błyszczyku i skąpe ciuszki ;)



tylko pytanie: czy Tobie to sie naprawde podoba ?????????? ;/ jak zobaczyłabym taka niunie na ulicy to zstanowilabym sie czy wszystko z nią w porządku ;)

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:08:58

czekam na porady szafowiczki :)



zweryfikowana
Posty: 618
Ostrzeżenia: 1/5

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:08:59

moja dobra koleżanka tak wygląda. zawsze się zachwycam jej wyglądem.takie dziewczyny mają ogromne powodzenie. Moja koleżanka robi loki na papiloty, pianka a po wyschnięciu lakier i są śliczne:)

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:09:32

Makijaż nic trudnego. dużo ciemnego cienia i tak jak na filmiku heja. ale jak masz klapnięte włosy to na noc musisz założyć grube wałki. no i masz. nic trudnego. mi się to nie podoba bo te włosy jak peruki, ale makijaż sama taki noszę. tylko nie tuszuję rzęs. powodzenia :)

zweryfikowana
Posty: 618
Ostrzeżenia: 1/5

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:12:08

Cytat
marina2217
jak to ;) ?

przedłóż włosy -najlepiej krecone pasemka ;)

załóż kolorowe soczewki
wybiel zęby
doczep sztuczne rzęsy ,albo nałóż 10 warstw tuszu + czarna kredka wewnątrz oka + ciemny cien ;)
+ tona błyszczyku i skąpe ciuszki ;)



tylko pytanie: czy Tobie to sie naprawde podoba ?????????? ;/ jak zobaczyłabym taka niunie na ulicy to zstanowilabym sie czy wszystko z nią w porządku ;)


a ja Ci zwrócę uwagę bo z tym się nie zgodzę. każdy wygląda tak jak chce prawda?
Jednym się to podoba innym nie.
one nie wygladają jak typowe blachary czy diskolaski. są poprostu seksowne i bardzo zadbane.
nie jedna dziewczyna chciałąby tak wyglądac

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:14:31

a macie moze zdj jak krok po kroku zrobic te smoky eyes? Ja probuje ale nigdy mi sie to nie udaje :/ A mam duze oczy,wiec powinnam z latwoscia to zrobic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-06 15:15 przez asha2012.

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:16:48

wiekszosc dziewczyn mówi blee jak można tak wygladac itd.. a co druga gryby zobaczyla taka dziewczyne na ulicy najzwyczajniej by jej zazdrościła..

Mi się to podoba (chociaz nie mówie o zbyt kusych ciuchach) ale ogólnie o wyglądzie. te dziewczyny są ładne i zadbane a to chyba dobrze :))

No wiec co do tematu jeśli masz długie włosy to nie problem je nakrecic (np. wałki, lokownica, termoloki) jezeli chodzi o makijaz jest to tzw. przydymione oko, na youtube naprzyklad mozna znalezc duzo filmikow jak to się robi. Ładny makijaz oczywiście nie przesadny:) fajne ciuszki, uśmiech i gotowe :))))

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:19:14

http://www.zeberka.pl/art.php?id=3310

przykładowy. poszukaj na zeberce i snobce.

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:19:18

Cytat
chapstick
Cytat
marina2217
jak to ;) ?

przedłóż włosy -najlepiej krecone pasemka ;)

załóż kolorowe soczewki
wybiel zęby
doczep sztuczne rzęsy ,albo nałóż 10 warstw tuszu + czarna kredka wewnątrz oka + ciemny cien ;)
+ tona błyszczyku i skąpe ciuszki ;)



tylko pytanie: czy Tobie to sie naprawde podoba ?????????? ;/ jak zobaczyłabym taka niunie na ulicy to zstanowilabym sie czy wszystko z nią w porządku ;)


a ja Ci zwrócę uwagę bo z tym się nie zgodzę. każdy wygląda tak jak chce prawda?
Jednym się to podoba innym nie.
one nie wygladają jak typowe blachary czy diskolaski. są poprostu seksowne i bardzo zadbane.
nie jedna dziewczyna chciałąby tak wyglądac

Dokładnie. Bardzo mi sie to podoba. Ale nie te posklejane rzesy ,biust na wierzchu i mini do polowy posladkow.Chodzi mi o buzie i wlosy;)

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:20:04

Cytat
kaaarola106
wiekszosc dziewczyn mówi blee jak można tak wygladac itd.. a co druga gryby zobaczyla taka dziewczyne na ulicy najzwyczajniej by jej zazdrościła..

Mi się to podoba (chociaz nie mówie o zbyt kusych ciuchach) ale ogólnie o wyglądzie. te dziewczyny są i zadbane a to chyba dobrze :))

No wiec co do tematu jeśli masz długie włosy to nie problem je nakrecic (np. wałki, lokownica, termoloki) jezeli chodzi o makijaz jest to tzw. przydymione oko, na youtube naprzyklad mozna znalezc duzo filmikow jak to się robi. Ładny makijaz oczywiście nie przesadny:) fajne ciuszki, uśmiech i gotowe :))))

zapomniałaś o ustach w dziubek czyli tzw karpik :P

Jak tak wyglądać??

06 maj 2009 - 15:21:04

wejdz na wizaz na watek AG, 10 wątków juz bylo jak nie lebiej, pozdrawiam :)

następna dyskusja:

błyszczyk inglot