Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

42 minut temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wypadanie włosów.....

25 kwi 2009 - 12:31:09

Dziewczyny strasznie wypadają mi włosy po trwałej:(macie jakieś sprawdzone odżywki albo szampony na wypadnie włosów???

Wypadanie włosów.....

25 kwi 2009 - 12:33:33

ja tez sie przylaczam:/ wypadaja mi 1,5 roku i nie mam pojecia co robic... ja niedlugo wybieram sie na lake zbierac pokrzywe:))) i skrzyp jak znajde:) podobno nafta jest dobra

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów.....

25 kwi 2009 - 12:34:08

zapytaj w salonie fryzjerskim o zestaw do pielęgnacji włosów po trwałej na pewno dostaniesz tam profesjonalną porade i kosmetyki....

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów.....

25 kwi 2009 - 12:35:19

Cytat
zielonaXX3
ja tez sie przylaczam:/ wypadaja mi 1,5 roku i nie mam pojecia co robic... ja niedlugo wybieram sie na lake zbierac pokrzywe:))) i skrzyp jak znajde:) podobno nafta jest dobra
jeżeli wypadają ci już tak długo to może być efekt złej diety:)) polecam tabletki z witaminami i wyciagiem ze skrzypu

Wypadanie włosów.....

25 kwi 2009 - 12:37:22

a mi wypada tak do 50/60 włsoów dziennie to dużo????keidys nie wypadało prawie nic.....karmie piersią,moze to jest powod,ale dziecko am juz 2 lata.moze wy dziewczyny wiecie , czy to dużo czy w normie.?

Wypadanie włosów.....

25 kwi 2009 - 12:38:12

Szampon Vichy mi pomógł nieco :)

Wypadanie włosów.....

25 kwi 2009 - 12:40:42

Cytat
alexis
Cytat
zielonaXX3
ja tez sie przylaczam:/ wypadaja mi 1,5 roku i nie mam pojecia co robic... ja niedlugo wybieram sie na lake zbierac pokrzywe:))) i skrzyp jak znajde:) podobno nafta jest dobra
jeżeli wypadają ci już tak długo to może być efekt złej diety:)) polecam tabletki z witaminami i wyciagiem ze skrzypu


juz je pozeralam:) ale z tego co mi wiadomo dluzej niz 3 miesiace nie mozna:/ wczoraj wlasnie kupilam silice mam zamiar znowu sprobowac, chociaz nie licze juz na jakies efekty, choc musze przyznac ze na paznokcie tabletki ze skrzypem sa super!!!

Wypadanie włosów.....

25 kwi 2009 - 12:41:00

tzn wydaje mi się,że po trwałej,bo miałam robioną jakieś pół roku temu,albo może ta dieta:(chodzę już do różnych drogerii i nic nie mogę znaleźć:(chyba pójdę do apteki;)

Wypadanie włosów.....

25 kwi 2009 - 12:41:14

dziennie moze wypadac do 100 wlosow i jest to norma

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów.....

25 kwi 2009 - 12:41:32

Cytat
lamena
a mi wypada tak do 50/60 włsoów dziennie to dużo????keidys nie wypadało prawie nic.....karmie piersią,moze to jest powod,ale dziecko am juz 2 lata.moze wy dziewczyny wiecie , czy to dużo czy w normie.?
człowiek traci dziennie nawet do 100 włosów i to jest norma nie masz się czym martwić:)))

Wypadanie włosów.....

25 kwi 2009 - 12:43:35

Cytat
kompakcik1
dziennie moze wypadac do 100 wlosow i jest to norma

mi wypada nawet ponad 200 (kiedys liczylam :) )

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów.....

25 kwi 2009 - 12:44:08

Cytat
osak04071983
tzn wydaje mi się,że po trwałej,bo miałam robioną jakieś pół roku temu,albo może ta dieta:(chodzę już do różnych drogerii i nic nie mogę znaleźć:(chyba pójdę do apteki;)
w drogeriach nic nie znajdziesz wiem sama po sobie bo juz wypróbowałam wszystko co tam jest najlepiej kupować profesjonalne fryzjerskie kosmetyki w salonach fakt faktem droższe są ale przynajmniej widać efekty, a w aptece hmm gwarantuje ci że dostaniesz tabletki z witaminami olejek rycynowy i siemie lniane do picia

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów.....

25 kwi 2009 - 12:46:12

Cytat
zielonaXX3
Cytat
kompakcik1
dziennie moze wypadac do 100 wlosow i jest to norma

mi wypada nawet ponad 200 (kiedys liczylam :) )
gratuluje wytrwałości mi by się nie chciało:))) nie chcę cie martwić ale 200 to już sporo ponad normę polecam wybrać sie do lekarza wypadanie włosów może być spowodowane jakąś chorobą

Wypadanie włosów.....

25 kwi 2009 - 12:48:48

liczyc wlosy;p no ciekawe hehe;p ciekawe jak to robilas;D jak byly na dywanie tez zbieralas;p:) oj dziewczyny:) wiadomo ze to na oko sie ocenia:) no 200 to juz serio sporo zrob sobie badania na tarczyce

Wypadanie włosów.....

25 kwi 2009 - 12:49:48

Cytat
alexis
Cytat
zielonaXX3
Cytat
kompakcik1
dziennie moze wypadac do 100 wlosow i jest to norma

mi wypada nawet ponad 200 (kiedys liczylam :) )
gratuluje wytrwałości mi by się nie chciało:))) nie chcę cie martwić ale 200 to już sporo ponad normę polecam wybrać sie do lekarza wypadanie włosów może być spowodowane jakąś chorobą

nie wiem czemu ale ja im nie ufam:) w praktyce to wyglada tak, ze pani ciegnie za wlosy, jak jej duzo zostanie w dloni przepisuje jakies bezsensowne specyfiki z apteki ktore sama moge sobie kupic a jak malo zostanie ( bo powiedzmy niedawno sie czesalam czyli wszystko co mialoby wypasc zostalo na szczotce) to sie drze Po co pani do mnie przychodzi ma pani zdrowe wlosy!!!:)

następna dyskusja:

operacja szczęki