Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

18 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam włosy farbowane szamponetką już około 10 razy. Taką na 8-10 myć. Na kolor miedziany, taki ciemniejszy. Mój naturalny to ciemny blond. Dziś kupiłam farbę trwałą Garniera złocisty miedziany blondy czy jakoś tak i chciałabym uzyskać taki kolor jak pani na okładce, albo nawet ciut jaśniejszy - bardziej marchewkowy;)
Jak rozjaśnić włosy, tak żeby kolor wyszedł mi jasny i intensywny?

Moje obecne włosy i opakowanie farby:





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-17 17:19 przez goszta.

kiedyś słyszałam coś o wodzie utlenionej. :))

Ale to chyba dosyć mocno niszczy...

Jest rozjaśniacz z Joanny takie niebieskie pudełeczko, ale to nie z domowych ;D

Wydaje mi się, że jeśli długo będziesz trzymała farbę na głowie to kolor powinien mocno złapać ; )))

Tak mówisz? Może faktycznie...


A słyszałyście coś o cytrynie?

jako fryzjerka odradzam ci rozjaśnianie na własną rekę... każde włosy są inne i inaczej reagują na rozjaśnianie... możesz sobie spalić włosy albo wyjdą ci w jakimś kosmicznym kolorze

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

Wszystkie sposoby jakie do tej pory poznałam niszczą wlosy
(woda utleniona, rozjaśniacze chemiczne o różnych firm), potem jest tylko siano na głowie, jak ktoś zna jakis dobry sposob na czarne włosy zeby zrobic z nich blond i nie niszcząc ich to bylabym wdzięczna

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
madziorkaa87
jako fryzjerka odradzam ci rozjaśnianie na własną rekę... każde są inne i inaczej reagują na rozjaśnianie... możesz sobie spalić włosy albo wyjdą ci w jakimś kosmicznym kolorze

w salonach fryzjerskich też moga spalić nie raz słyszalam taki przypadek

Cytat
goszta
Tak mówisz? Może faktycznie...


A słyszałyście coś o cytrynie?

cytryna nie bardzo może co najwyżej rumianek...

Cytat
atris
Cytat
madziorkaa87
jako fryzjerka odradzam ci rozjaśnianie na własną rekę... każde są inne i inaczej reagują na rozjaśnianie... możesz sobie spalić włosy albo wyjdą ci w jakimś kosmicznym kolorze

w fryzjerskich też moga spalić nie raz słyszalam taki przypadek

tez tak bywa jeśli chodzi się do przeciętnych fryzjerów chociaż nawet w tych super renomowanych niszczą włosy np. Eric Stipa

jeśli już koniecznie chcesz robić farbę w domu to polecam ze szwarckopfa kiedyś mieli takie farby które miały w sobie rozjaśniacz i farbe... tylko nie jestem pewna czy dalej są w sprzedaży

Dlatego właśnie nie chcę żadnymi produktami chemicznymi, ani woda utlenioną, i tak są dosyć mocno zniszczone. Ale jednocześnie chciałabym żeby były jaśniejsze;P

domowe, czyli raczej roślinne itp sposoby na rozjaśnianie włosów skutkują tylko na włosach naturalnych, na farbowanych niestety nie...

ogolnie najlepiej woda utleniona 12 % , troszke niszczy wloski ( no napewno mniej niz rozjaniacz )

a na zniszczone wloski polecam odzywke z wyciagiem z lozyska zwierzecego plus ampulki tez z lozyskiem, mialam bardzo zniszczone wloski po dekoloryzacji i po dwoch miesiacach mam o polowe wiecej wlosow , glaciutkie , nie lamia sie ...naprawde polecam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-17 17:39 przez blacklilith.

następna dyskusja:

pianka do włosów