Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

45 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam włosy farbowane szamponetką już około 10 razy. Taką na 8-10 myć. Na kolor miedziany, taki ciemniejszy. Mój naturalny to ciemny blond. Dziś kupiłam farbę trwałą Garniera złocisty miedziany blondy czy jakoś tak i chciałabym uzyskać taki kolor jak pani na okładce, albo nawet ciut jaśniejszy - bardziej marchewkowy;)
Jak rozjaśnić włosy, tak żeby kolor wyszedł mi jasny i intensywny?

Moje obecne włosy i opakowanie farby:





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-17 17:19 przez goszta.

kiedyś słyszałam coś o wodzie utlenionej. :))

Ale to chyba dosyć mocno niszczy...

Jest rozjaśniacz z Joanny takie niebieskie pudełeczko, ale to nie z domowych ;D

Wydaje mi się, że jeśli długo będziesz trzymała farbę na głowie to kolor powinien mocno złapać ; )))

Tak mówisz? Może faktycznie...


A słyszałyście coś o cytrynie?

jako fryzjerka odradzam ci rozjaśnianie na własną rekę... każde włosy są inne i inaczej reagują na rozjaśnianie... możesz sobie spalić włosy albo wyjdą ci w jakimś kosmicznym kolorze

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

Wszystkie sposoby jakie do tej pory poznałam niszczą wlosy
(woda utleniona, rozjaśniacze chemiczne o różnych firm), potem jest tylko siano na głowie, jak ktoś zna jakis dobry sposob na czarne włosy zeby zrobic z nich blond i nie niszcząc ich to bylabym wdzięczna

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
madziorkaa87
jako fryzjerka odradzam ci rozjaśnianie na własną rekę... każde są inne i inaczej reagują na rozjaśnianie... możesz sobie spalić włosy albo wyjdą ci w jakimś kosmicznym kolorze

w salonach fryzjerskich też moga spalić nie raz słyszalam taki przypadek

Cytat
goszta
Tak mówisz? Może faktycznie...


A słyszałyście coś o cytrynie?

cytryna nie bardzo może co najwyżej rumianek...

Cytat
atris
Cytat
madziorkaa87
jako fryzjerka odradzam ci rozjaśnianie na własną rekę... każde są inne i inaczej reagują na rozjaśnianie... możesz sobie spalić włosy albo wyjdą ci w jakimś kosmicznym kolorze

w fryzjerskich też moga spalić nie raz słyszalam taki przypadek

tez tak bywa jeśli chodzi się do przeciętnych fryzjerów chociaż nawet w tych super renomowanych niszczą włosy np. Eric Stipa

jeśli już koniecznie chcesz robić farbę w domu to polecam ze szwarckopfa kiedyś mieli takie farby które miały w sobie rozjaśniacz i farbe... tylko nie jestem pewna czy dalej są w sprzedaży

Dlatego właśnie nie chcę żadnymi produktami chemicznymi, ani woda utlenioną, i tak są dosyć mocno zniszczone. Ale jednocześnie chciałabym żeby były jaśniejsze;P

domowe, czyli raczej roślinne itp sposoby na rozjaśnianie włosów skutkują tylko na włosach naturalnych, na farbowanych niestety nie...

ogolnie najlepiej woda utleniona 12 % , troszke niszczy wloski ( no napewno mniej niz rozjaniacz )

a na zniszczone wloski polecam odzywke z wyciagiem z lozyska zwierzecego plus ampulki tez z lozyskiem, mialam bardzo zniszczone wloski po dekoloryzacji i po dwoch miesiacach mam o polowe wiecej wlosow , glaciutkie , nie lamia sie ...naprawde polecam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-17 17:39 przez blacklilith.

następna dyskusja:

pianka do włosów